עוד לפני שראיתי את הטקס...

kendog keds

New member
עוד לפני שראיתי את הטקס...

לעוד מישהו מפריעה השטות ששמה ג'קלין בהול אוף פיים?
זה אפילו לא רואה ממטר את ההכנסה של קוקו בי וור... ודווקא אחרי שנה של מהפכה אמיתית במחלקת הנשים, שמראה לנו איזה פרפורמיות מדהימות ואפילו מיין אבנטריות הן יכולות להיות, פתאום דופקים את השחקנית חיזוק הזאת, שהדברים הכי זכורים ממנה היו ג'ובים לסייבל בתחרויות בגדי ים (כשסייבל בעצמה לא בהול אוף פיים)... מה זה השטות הזאת?

חשבתי כמוך ואז...

חקרתי קצת.
מסתבר שהיא הייתה מגה כוכבת בUSWA ואלופת נשים שם מלא פעמים.(14 אם לדייק).
היא גם הייתה אלופת קרוזרווייט בWWE ובכלל תרמה המון לעסק מחוץ לWWE. אז כן, יש סיבה שהיא לפני סייבל.

kendog keds

New member
לא מעניין אותי שהיא לפני סייבל, מעניין אותי שהיא בכלל שם.

כמה מגה כוכבת כבר היא יכלה להיות ב-USWA שזה יצדיק HOF? זה כולה USWA, אם היא לא ג'רי לולר, ספק שהיא הייתה כזאת משמעותית... ומה זה תרמה המון לעסק מחוץ ל-WWE? קיצר נשמע לי מאולץ. וזה שהיא הייתה אלופת קרוזרווייט היה סתם קוריוז, כמו שהארווי ווילמפן היה אלוף הנשים. זה לא שהיו לה הגנות על התואר וכאלה

elotan

Member
אם כבר יש שרשור טקס........

1. הבנות של ריי טריילור נראות כמו ביג שואו
2. קוין ואן אריק סובל מאיזה מום במוח, או שזה פשוט המבטא הטקסני שלו, אבל אי אפשר להבין כמעט מילה ממה שהוא אומר, ולדעתי הוא גם קרא (לא יודע אם בטעות) לשלושה מטומטמים בוורוד "NEW GAY"
3. כשיוצאים הבנים של טרי גורדי ובאדי רוג'רס, לא קשה לזהות מי הבן של מי
4. לא זיהיתי את ג'ימי גארוין - אני לא יודע אם בגלל שהוא זקן, או בגלל שאני זקן
5. בנוגע ל 4 - כנראה שאני זקן, כי זיהיתי את פאפא שאנגו ואת קאמה נכנסים ל HOF
6. בחיי שהדבר היחידי שאני זוכר מג'אקלין זה שהיא על הכתפיים של לא-זוכר-מי וכל החזה שלה בחוץ

kendog keds

New member
ואחרי שראיתי את רוב הטקס...

הפריבירדס היו הנאום הכי מבדר ואחד החזקים שראיתי בכל הטקסים עד היום. ממש מגיע למייקל הייז

pufpuf

New member
נראה לי פשוט

יש תקן לאישה כל שנה ונגמרו להם כבר כל הנשים (היחידה שראויה שאני מצליח לחשוב עליה שלא שם זאת סייבל)

OZ M1

New member
ומה אם

צ'יינה? לדעתי היא צריכה להיכנס לשם לפני סייבל. היא דווקא עברה שיקום בשנים האחרונות מכל הפורנו וכל הדברים האחרים...

pufpuf

New member
אולי היא ראויה

אבל אין שום סיכוי שיכניסו אותה להול אוף פיים בשנים הקרובות. היא נחשבת לאישיות לא רצויה ב WWE.

elotan

Member
לא רצויים גדולים ממנה נכנסו בשנים האחרונות

ככה שבהתחשב בזה שהיא לא אנסה את סטפני כשהיתה בת 14, אני לא רואה למה לא.

Aberforth

New member
חיכו עד שהוא ימות כדי להכניס אותו.

לא אופתע אם זה יחזור גם במקרה שלה.

pufpuf

New member
נו באמת...

זאת סתם שמועה איזוטרית שידועה רק לאוהדים השרופים של העסק, וה WWE יישרו איתו את ההדורים הרבה לפני (הוא כבר הופיע בחזרה במשחקי קונסולות שלהם ושיתף איתם פעולה).
איך אפשר להגיד שזה דומה לכוכבת פורנו שנכנסת ויוצאת ממכוני גמילה (בהווה, זה לא חלק מהעבר שלה) שהיא האקסית של של הבעל של סטפני מקמהן שמספרת עליו סיפורים מביכים (שהוא היה מכה אותה ומתעלל בה)
אם ה WWE היו רוצים לנרמל יחסים עם צ'יינה בכל המיליון וחמש איחודים של DX שהיו, הם כבר היו עושים את זה הרבה לפני HOF.
&nbsp
היחיד אולי שיש פחות סיכוי ממנה שיכנס ל HOF זה ניילז.

elotan

Member
לדעתי מי שיש לו את הסיכוי הנמוך ביותר הוא דווקא

הרוצח.

kendog keds

New member
הוא כל כך חסר סיכוי שהוא בכלל לא רלוונטי לדיון הזה

ninjastar

New member
אבל אולי הם יכניסו את ג'וני סטאמבולי, AKA: חצור

שזה רוצח... הפוך.

למי אכפת מג'קלין, הפריברדס לבד שווים את ההצגה

בכמה מילים בלבד, היה שווה לחכות כל השנים האלה בשביל נאום הכניסה של מייקל הייז.

מדהים...

זה אשכרה יותר מפריע לך מהעובדה שהכניסו לשם את סנופ דוג?
&nbsp
"זה אפילו לא רואה ממטר את ההכנסה של קוקו בי וור"?!
למה ג'קלין לא ראויה להיות בהיכל תהילה בהקשר לענף הזה? נכון, מתאבקת מוכשרת במיוחד היא לא הייתה אבל זה לא קריטריון חשוב במיוחד. היא הייתה חלק מהענף במשך שלושה עשורים שונים, עבדה בשני הארגונים הגדולים והייתה אלופת הנשים פעמיים ב-WWE. זה יותר ממספיק בשביל מתאבקת להיכנס להיכל תהילה.
הזלזול בה לגמרי לא מובן.

kendog keds

New member
למה שיפריע לי סנופ דוג?

ברגע שאתה מקבל את הרעיון של "אגף סלבריטאים", כל סלב גדול שהיה בזירה ושיתף פעולה עם WWE בכמה וכמה מקרים, לא מפריע לי בכלל. זה לא שמציגים את התרומה שלו לענף כמקבילה לזו של הארלי רייס או אדג' וכו'... נגיד עוד סלבים ראויים לדעתי הם דונלד טראמפ שאירח 2 רסלמניות והיה מעורב בהרבה סטוריליינים, פלויד מייוות'ר ולורנס טיילור.
&nbsp
פז"מ זה לא משהו שמבחינתי צריך להיות קריטריון בלעדי, כי אז גם דווין גיל ורבים אחרים יכולים להיות בהיכל התהילה...
אלופת הנשים פעמיים זה גם נתון לדיון, כי סה"כ היא הייתה אלופה 3 חודשים, שאף אחד גם לא ממש זוכר מזה כלום, מה גם שהזכייה השנייה הייתה מהארווי ווילפמן בקרב "שפנפנות בשלג" או מה שזה לא היה...
לא מזלזל אבל לא מבין למה סתם מכניסים אנשים שלא ברור איזה חותם הקריירה שלהם השאירה, או מה היה מיוחד בהם על המסך או מאחורי הקלעים... מצד שני כשכל שנה מתעקשים להכניס עוד איזה 6-7 שמות, אני לא מתפלא שצריכים להוריד קצת את הקריטריונים.

ובכן, יש שיגידו שמדובר בסלב שלא עשה משהו בעל חשיבות רבה

ושממש קשה לזכור שבכלל נתן הופעות אורח ב-WWE (ושדווקא יש עשרות סלבס יותר ראויים לקבל את המעמד הזה).
&nbsp
אגב, לדעתי יש מצב זעיר וג'קלין (ואלונדרה לפניה) במידה קלה זו אולי אפילו עקיצה קטנטנה אל עבר צ'יינה בכל הקשור למתאבקת שזוכה באליפות של גברים שהייתה ידועה גם ככזו שנהגה לקבל קרבות מול מתאבקים (ובהקשר הזה, זה בהחלט משהו ייחודי ושונה שראוי לציין).
ובתכלס? המתאבקת הראשונה ממוצא אפרו-אמריקאי שזוכה באליפות הזאת? זה בהחלט משהו שהיה ברור שהם יציינו יום אחד במעמד הזה.
יש לג'קלין יותר לגיטימציה להיות שם מלא מעט שהם כבר הכניסו בעבר.

kendog keds

New member
אולי באמת עקיצה קטנה

ודווקא בזמנו די חיבבתי את הקרבות של צ'יינה מול גברים וחשבתי שהם היו אמינים למדי.
את הקטע של האלופה השחורה הראשונה אני דווקא יכול לקבל (כמו שמרבים לדבר על אטלס וג'ונסון באליפות הזוגות), אבל לא זכור לי שדיברו על זה בכלל, אולי אני טועה

למעלה