ברלין, בקרוב, בדגש על אוכל אסיאתי, אשמח להמלצות

Nרב

New member
ברלין, בקרוב, בדגש על אוכל אסיאתי, אשמח להמלצות

חרשתי אתמול את הדיווחים מהשנתיים האחורונות, ראיתי שדובר לא מעט שיש הרבה מקומות אסיאתיים, באנים, ראמנים, אשמח למיקוד :)
אני מניחה שלא נפסח על הKADEWE בחיפוש אחרי מקום חם :)

מה שכתבתי לעצמי בינתיים: (אשמח להמלצות / דיסהמלצות אם יש)
Shiso Burger
Zenkichi
ריכוז אסיאתי שהוזכר: Gogogi - קוריאנית, Yumcha Heroes - סינית, Dudu - וייטנאמית, Cô Cô - Bánh mì deli - וייטנאמית
- Cocolo Ramen
Yumcha Heroes
Chen Che: בית תה וייטנאמי

תודה רבה!

erezavn

New member
הזכרת מקומות מרכזיים וראויים

הזכרת מקומות טובים. בחלקם הייתי.
ליד Zenkichi היפנית (טובה, מוקפדת ויקרה. אין בה סושי!) יש בית קפה יפני צמוד (אופציה לבוקר או לצהריים קליל) בשם - house of small wonder. מקום חמוד ומגניב של אותם בעלים.
לאוכל מפונפן יותר -
מסעדת 2 כוכבי המישלן המפורסמת Tim Raue. האוכל שם הוא אסייתי ברוחו. ארוחת הצהריים שם יחסית במחיר סביר (יחסית). לאותו שף יש מקום אסייתי נוסף בשם Sra Bua שגם הוא יקר ומפונפן יחסית.
עוד כמה שמות אסייתיים שלא הייתי בהם אבל היו ברשימות שלי:
Dae Mon - קוריאני, Seoulkitchen - קוריאני, Monsieur Vuong - וייטנאמי,
Madami - Mom's Vietnamese Kitchen, Kimchi Princess.

החתולית

New member
קוקולו חובה !

רק שימו לב שאי אפשר להזמין מקום. צמוד לקוקולו נמצאת קוצ'י - מסעדה יפנית מצויינת ששייכת לאותם בעלים.
&nbsp
ה- KADEWE היה די מאכזב, במיוחד אחרי ביקור בבון אפיסרי, בגאלרי לה פאייט ובהרודס.
&nbsp
הבורגר מייסטר מצויין, אבל מדובר במקום פתוח, כך שלא בטוח שיהיה נחמד לאכול שם.
&nbsp
לא לוותר על שוק האיכרים השבועי בהאקשר מרקט. יש בו פירות נפלאים, דוכן של ליקריץ מכל הסוגים והמינים ועוד.
&nbsp

אני דיווחתי על הודית עממית טובה לפני 4 שנים...נסי למצוא.

KDW מבחינתי היו 2 דברים שווים - דוכן האויסטרים פינת הרוטיסרי משם לקחתי לדירה. לא זכור לי אם הייתה גם אופציה לשבת אבל היה מצוין.

amirism

New member
אסייתיות וחברים

זוכה בלחיות בהקשר מרקט כבר כמה שנים..
אוסיף את המלצתי החמה לעוד מסעדה שהיא הברירת מחדל שלנו- Yam Yam.
בעיני מסייה וונג תיירותית ובינונית.
בהמשך הרחוב גם נמצאת Zeit Für Brot, מאפיה אורגנית ואהובה.
QUA PHE הוא בית קפה ויאטנמי.
למרות חזות ׳בית קפה׳ מסתתר בו אוכל נהדר וזול- הבאן הקלאסי אליפות, גם הסלטים והמרקים.
וצמוד יש גלידריה (למרות שכרגע אין מעלות בחוץ) איטלקית מושלמת- Cuore Di Vetro
קוקולו תמיד נפלאה לראמן - עדיף לבוא בשש כשהם פותחים כי מתפוצץ אחר כך..ואם רוצים לצהריים עולים על ה U8 ונוסעים לסניף שלהם בקרוייצברג

ואוסיף גם את הלייק שלי ל Zenkichi המעולה מעולה והקפה שלהם House of small wonders שהוא באמת יחיד במינו.

נב
קהדהווה זה סבבה לגמרי, לפחות לסיבוב, יש גם אוכל בסדר שכזה
שווה להזכיר בפורום הזה את בית המקדש - רוגקי Rogacki
׳מסתתר׳ בווילמרסדורפר שטראסה (שזה מדרחוב מעולה בפני עצמו) כבר יותר מ80 שנה וכל פודי שנכנס פנימה מקבל פיק ברכיים!
ההתמחות היא דגים, אוכלים בעמידה- יש דגים מטוגנים בזול ויש שני ׳איים׳ קצת יותר יוקרתיים.

ואם אתם כבר שם, הבראסרי הטוב בברלין בקצה המדרחוב- Lamazère Brasserie קטן קטן וטעים טעים ולא מאוד יקר!

למעלה