משהו יודע?

משהו יודע?

כמה פרקים אמורים להיות בעונה הבאה? אני הבנתי הם סגרו על 18 או על 24? כי אם זה העונה האחרונה לפחות שיתנו לנו עונה מלאה...

Netto

New member
אני מקווה לראות ...

24 פרקים כי 18 זה יהיה מאוד מאכזב ועצוב

o0Invisible0o

New member
חידשו את כולם..

כמובן חוץ משל ליסה..

Guy950

New member
למה היא עזבה?

קשה לעשות עונה נוספת בלי הדמויות המוכרות לנו, זה יהיה כל כך קשה לראות "ליסה" חדשה.

the girl111

New member
לפי מה שפורסם

היא עזבה בגלל שהיא רוצה להתמקד יותר בקריירה מאחורי המצלמה..ולהתפתח לכיוונים שונים...

Guy950

New member
אבל זה טיפשי

לפחות שתסגור מעגל, אם הפרסומים נכונים וזאתי העונה האחרונה, עדיף לה להמשיך את העונה האחרונה ולסגור מעגל מאשר לעזוב אותה בדיוק בסוף.

מרי42

New member
כל הכבוד לה! !!

למה לטבוע עם הספינה? הסדרה ירדה כל כך נמוך שאני מופתעת שהיא היחידה שבורחת. איך יו כל כך מוכשר ,שבחר פרוייקטים איכותיים במשך השנים, מוכן להמשיך לעבוד בתנאים האלו? מקווה שהתסריטאים יתעלו על עצמם בעונה האחרונה אבל למען האמת אין לי הרבה ציפיות מהם לאחר שלוש העונות האחרונות.

ממה שאני הבנתי

זה היה החלטה אישית שלה, אני חושבת שזה בגלל שרצו לקצץ לה במשכורת. עד כמה שזה חשוב אני לא יודעת אם יחליפו את קאדי שחקנית אחרת כמו שעושים באופרת סבון, יכול להיות שיביאו דמות חדשה אבל אין מה לעשות כל הסדרה הולכת לעזאזל...

Guy950

New member
הסדרה אכן הולכת לעזאזל.

אני גם כמוך מתקשה להאמין שיביאו מישהי אחרת למלא את הדמות, אבל זה מסובך להוציא דמות כל כך מרכזית מהסדרה. קאדי תמיד הייתה המחסום של האוס, היא מנהלת בית חולים ובאופן כללי היא ה"דרמה קווין" של הסדרה. פשוט אי אפשר להוציא דמות כזאתי סתם ככה. כנראה מה שיקרה זה שבפרק הראשון היא תודיע להאוס "אני שונאת אותך, שברת את ליבי ביי ביי" ואז יעשו כמו שעשו עם 13. יביאו מישהי שתחליף אותה רק שהפעם היא לא תפנה את דרכה אם השחקנית תחזור. איזה עצבים שהורסים סדרה כזאתי טובה!!!!

מחר הוא הפרק האחרון של קאדי

אני לא יודעת איך הם יסבירו את העדרותה של הדמות בעונה הבאה ויש לי פחד שהעונה הבאה תהייה מאוד גרועה ולאט לאט אנשים יתחילו לאבד עניין בסדרה. כל זה יכל להמנע אם פוקס היו מוכנים לתת את התקציב הראוי לסדרה שבעלת כל כך הרבה פרסים ומביאה הרבה מאוד רייטינג, אבל פוקס החליטה לקצץ בתקציב של הסדרה וכך להרוס אותה ולתת כספים לסדרות כושלות שבקושי מביאות צופים כגון צ'אק (אין לי שום דבר אישי נגד הסדרה) אז אפשר בעקרון להאשים את כל הרס הסדרה ברשת.

Netto

New member
יהיה מאוד קשה בלי..

קאדי היא דמות מרכזית וחשובה לא פחות מהאוס בעצמו. בלעדייה התוכנית תשתנה לחלוטין. ואולי עונה 8 תהיה האחרונה... אבל אי אפשר לדעת...

o0Invisible0o

New member
כן. סופסוף מצאתי את הכתבה שאומרת

שהורידו לליסה 20% מהשכר.
אז זה מה שקרה..ותכלס, לא מפתיע. ההורדה בשכר הייתה בגלל ירידה ברייטינג. ונשאלת השאלה - אז למה לא ביטלו?!?!

Guy950

New member
כן היו צריכים לבטל.

אני בכלל לא מופתע שהרייטינג ירד, האוס בעונות האחרונות השתנה ממניאק שמחפש אתגרים ודרכים למרר לאחרים את החיים לבחור רך שמנסה להבין דברים שלא ברור מה הוא מנסה למצוא. האם הוא מחפש אהבה או שהוא מחפש את משמעות החיים? לא יודע אבל הוא איבד את הניצוץ שהיה לו בהתחלה. חבל שהיא עוזבת, היה יוצר עדיף שיבטלו.

למעלה