סיכום עונה 7

omerעומר

New member
סיכום עונה 7

העונה לפי דעתי הייתה עונה די נוראית. קודם כל, נורא נורא אהבתי את הפרקים הראשונים בעונה של האוס וקאדי ביחד, זה היה אחד הדברים הרומנטים והמרגשים שראיתי. את הפרק הראשון ראיתי איזה 3 פעמים ואני כל פעם מתמוגגת מחדש :) הבעיה, ואני ממש לא יודעת למה, היא שהיוצרים החליטו להפסיק את הדבר היפה הזה ממש מוקדם בעונה! זה ממש איכזב איתי. הסיום היה לפי דעתי סתמי וצפוי. הקטע עם טאוב היה צפוי ביותר, והמקרה היה משעמם ומיותר בלי שום חידה. אך מה שכן ריגש איתי בפרק היה הקטע
שבו האוס התפרץ על קאדי ואמר לה מה הוא מרגיש. לסיכום לפי דעתי העונה היא בין העונות הפחות טובות שהיו, אבל מה שכן- יו לורי מדהים מדהים מדהים !!! ממש עצוב לי שליסה הולכת, אהבתי אותה מאוד. מוזמנים להוסיף את דעתכם :)

יו לורי באמת מדהים

חבל שהם לא מנצלים יותר את יכולות המשחק שלו ובוחרים כל כך להגביל את הדמות של האוס לדפוסי התנהגות של בריחה ועוד בריחה ועוד קצת בריחה. פעם מזמן מזמן בעונות הראשונות עוד היו לו צדדים נוספים באישיות, אבל משום מה ברגע שהסדרה עברה להתמקד במערכות היחסים שבין הדמויות במקום במקרים הרפואיים הכל נהיה חד-מיימדי וצפוי. גיליתי סדרה קומית שיו לורי שיחק בה מזמן עם סטפן פריי, קוראים לזה ג'יבס וווסטר, וזה מבוסס על סדרת סיפורים של פ.ג' וודהאוס... בדיוק היום סיימתי לראות את כל העונות, שם הוא ממש מעולה... בהתחלה היה מוזר לראות אותו בתפקיד אחר, אבל עכשיו כבר כל כך התרגלתי לראות אותו בתור ברטי ווסטר שמוזר לי שהוא פתאום האוס. http://www.youtube.com/watch?v=zwgS1ctxglw

yakir2006

New member
צודקת, עונה חלשה מאוד

לפחות בעונה הבאה יש להם נסיון אחרון לסיים את הסדרה בטעם טוב.. כי כבר הסדרה לא מעניינת ..

o0Invisible0o

New member
זה לא ידוע אבל ניחוש מאוד סביר...

יו לורי הוציא אלבום ורוצה להמשיך קריירה מוזיקלית. השחקן של ווילסון רוצה לחזור לברודווי השחקן של צ'ייס עוד לא חידש חוזה לעונה הקרובה ספוילר הליהוק שכבר הרסו לך על מי שעוזב בעונה הקרובה.. הירידה ברייטינג העונה.. העובדה שמדובר כבר בעונה 8.
וכל השחקנים חתומים על חוזה לעונה אחת בלבד. קשה להאמין שהם יצליחו או ינסו לסחוב משהו מעבר לעונה 8...

למעלה