קחו:)

FDNYCarlos

New member
קחו:)

קצת בכללי שם: פירסינג: קעקועים: גובה: מידת נעליים: צבע שיער: אחים/אחיות: בת כמה את נראית: משקפיים? עבר פלילי: שפות: :הדברים האחרונים שעשית ספר שקראת: סרט מושכר שראית: סרט בקולנוע: שיר ששמעת: השיר שנתקע לך בראש: הדיסק שקנית: הדיסק ששמעת: האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אליך: תוכנית טלוויזיה שראית: איש שחשבת עליו: :האם את דלוקה על מישהו: את רוצה לגור במקום אחר: את חושבת להתאבד: את מאמינה באהבה ווירטואלית: את רוצה עוד פירסינג: אוהבת רכבות הרים: בעד\נגד: מערכת יחסים ממרחקים: להרוג אנשים: עישון אצל בני עשרה: נסיעה במכונית אחרי ששתית: מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: :האם אי פעם בכית על בת: . בכית על בן: שיקרת: נעצרת: אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת: הופעת בציבור בפיג'מה?: בכית בסרט?: היית על במה?: חשבת שאת הולכת למות: נכשלת במקצוע?: הורידו אותך כיתה?: הקפיצו אותך כיתה?: רצית להיות המין השני?: כמה פעמים: היית מאוהבת: נשבר לך הלב: שברת לבבות: נישקת בנות: נישקת בנים: שכבת עם בנות: ועם בנים: השם שלך הופיע בעיתון: התחרטת על דברים שעשית: :האם את חושבת שאת יפָה: מצחיקה: כוסית: חברותית: מעניינת: מכוערת: אהובה: דואגת: חמודה: חננה: :דברים מועדפים מילה בת 4 אותיות: ממתק: סרט מצויר:. קורנפלקס: מסטיק: צבע: יום בשבוע: היום הכי לא מועדף: ג'לי: תכשיט: חורף\קיץ: בחדר: :האיש האחרון ש ישן במיטה שלך: ראה אותך בוכה: הלכת איתו לסרט: צעק עליך: שלח לך אימייל: :וסתם מה השעה עכשיו? תפוח או בננה?: כחול או אדום?: סתיו או אביב: . מה את הולכת לעשות אחרי שאת תסיימי את זה?: איזה ארוחה אחרונה אכלת?: תיכון או אוניברסיטה?: את משועממת?: רעש אחרון ששמעת?: ריח האחרון שהרחת?: THE END.

יוקאס

New member
עליי...

קצת בכללי שם: נורית פירסינג: אין קעקועים: אין גובה: יותר מדי נמוך - 163 ס"מ ומפה אני רק אתכווץ מידת נעליים: 38 ברגל ימין 39 ברגל שמאל צבע שיער: חום אחים/אחיות: 2 אחיות בת כמה את נראית: בת 14 ((אני עוד מעט בת 18) משקפיים? יש עבר פלילי: אין שפות: עברית אנגלית הדברים האחרונים: צרבתי המון דיסקים ועסקתי בפשעים דומים אחרים... ספר שקראת: רופאים של אריך סגל - מומלץ סרט מושכר שראית: מיסטיק ריבר והחלל מת מצחוק סרט בקולנוע: יצאת נסיך שיר ששמעת: once upon a time של מנדי פטינקין (משיקגו הופ) השיר שנתקע לך בראש: הנ"ל - הוא כל כך יפה הדיסק שקנית: לא זוכרת זה היה ממזמן הדיסק ששמעת: הנ"ל - אני מקשיבה לרדיו לקסטות בעיקר האיש שהתקשרת אליו: המחנך שלי האיש שהתקשר אליך: הנ"ל תוכנית טלוויזיה שראית: שיקגו הופ איש שחשבת עליו: אבא האם את דלוקה על מישהו: אולי לפני חודשיים כן, לא ידוע לי על מישהו עכשיו... את רוצה לגור במקום אחר: ליד הכנרת - קבוצת כנרת זו שאיפה , גם דגניה וזכרון יעקב זה טוב את חושבת להתאבד: לא, יש לי כל כך הרבה תוכניות לעתיד את מאמינה באהבה ווירטואלית: לא כל כך את רוצה עוד פירסינג: אין לי אפילו אחד, לא רוצה אוהבת רכבות הרים: לא בעד\נגדמערכות יחסים ממרחק: בעד, צריך גם קצת פרטיות בחיים להרוג אנשים: נגד, להרוג בכלל, אבל אם זאת הגנה עצמית? עישון אצל בני עשרה: נגד מאוד ובכל גיל נסיעה במכונית אחרי ששתית: דבר מטומטם מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: אין לי שום דבר נגדם האם אי פעם בכית על בן:לא שזכור לי שיקרת:כן נעצרת:לא אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת:כן הופעת בציבור בפיג'מה?: כן - במסיבת פיג'מות נחשב? בכית בסרט?: כל הזמן היית על במה?: בטקס הסיום של ח' - סיוט מתמשך חשבת שאת הולכת למות:לא נכשלת במקצוע?:כן הורידו אותך כיתה?:לא הקפיצו אותך כיתה?:לא רצית להיות המין השני?: כל כך כל כך לא! כמה פעמים: היית מאוהבת:לא ממש מאוהבת, יותר דלוקה - לא יודעת כמה, פעם-פעמיים אולי... נשבר לך הלב:הרבה שברת לבבות: מקווה שלא נישקת בנות:בלחי? נישקת בנים: never שכבת עם בנות:מה אני לא נורמאלית? ועם בנים:כנ"ל - הגיל הגיל... השם שלך הופיע בעיתון:4 התחרטת על דברים שעשית: מדי פעם האם את חושבת שאת יפָה: לא משהו מלהיב, בסדר מצחיקה: לא כוסית:שונאת את המילה הזאת חברותית: לא ממש מעניינת: כן מכוערת:לא אהובה:כן דואגת:כן חמודה:אולי חננה:כן - ואני אוהבת את זה! דברים מועדפים: למה הכוונה? מילה בת 4 אותיות: חיים ממתק: שוקולד, או קוקוס ורוד סרט מצויר:פו הדב הראשון. קורנפלקס: צ'יריוס מסטיק:must בטעם בננה או בטעם תפוז צבע:כחול יום בשבוע: חמישי - כמעט סוף שבוע היום הכי לא מועדף: ראשון ג'לי: לימון תכשיט: עגילים חורף\קיץ: חורף בחדר: האיש האחרון ש ישן במיטה שלך: אני ראה אותך בוכה: אמא הלכת איתו לסרט:אחותי צעק עליך: לא זוכרת שלח לך אימייל: חברה שלי מגרמניה וסתם מה השעה עכשיו? 8 דקות לארבע בצהריים תפוח או בננה?: בננה - שאלה טפשית! כחול או אדום?: כחול סתיו או אביב: סתיו. מה את הולכת לעשות אחרי שאת תסיימי את זה?:סיור יומי שאינטרנט איזה ארוחה אחרונה אכלת?: ארוחת צהריים תיכון או אוניברסיטה?: תיכון את משועממת?: לא כך כך, השאלון הזה מפיץ בי עניין... רעש אחרון ששמעת?: סירנות של האמבולנסים ליד הבית (אני גרה ליד התחנה של מד"א) ריח האחרון שהרחת?: ריח של סבוןם כלים THE END.

נועה167

New member
../images/Emo26.gif

קצת בכללי שם: נועה פירסינג: אין קעקועים: אין גובה: 1.57 נמוך!! :( מידת נעליים: 39 צבע שיער: חום אחים/אחיות: אח ושתי אחיות בת כמה את נראית: אממ נראה לי בגיל שלי (17) משקפיים? אין עבר פלילי: אין שפות: עברית ואנגלית. :הדברים האחרונים שעשית ספר שקראת: לא זוכרת סרט מושכר שראית: מוצאים את נמווו אחלה סרט סרט בקולנוע: שרק2 שיר ששמעת: נעים בחוץ- יוני בלוך השיר שנתקע לך בראש: "מי האפי אנדינג" אבריל לאבין הדיסק שקנית: ואי לא זוכרת... אבל נראה לי של אבריל לאבין הדיסק ששמעת: סימפל פלאן האיש שהתקשרת אליו: חברה האיש שהתקשר אליך: חברה תוכנית טלוויזיה שראית: הפרקליטים איש שחשבת עליו: אף אחד במיוחד.. :האם את דלוקה על מישהו: כן את רוצה לגור במקום אחר: אממ כן את חושבת להתאבד: לא את מאמינה באהבה ווירטואלית: לא את רוצה עוד פירסינג: אין לי ואני לא ממש רוצה אוהבת רכבות הרים: לא :האם אי פעם בכית על בת: לא בכית על בן: לא שיקרת: כן נעצרת: לא אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת: כן הופעת בציבור בפיג'מה?: חח לא בכית בסרט?: כן היית על במה?: כן אבל ממש מזמן חשבת שאת הולכת למות: לא נכשלת במקצוע?: כן הורידו אותך כיתה?: לא הקפיצו אותך כיתה?: לא רצית להיות המין השני?: לא :דברים מועדפים מילה בת 4 אותיות: חופש!!! ממתק: אממ אוריו סרט מצויר: יש כמה, מפלצות בע"מ, שרק, ונמו צבע: כתום, כחול ושחור. יום בשבוע: שני היום הכי לא מועדף: חמישי חורף\קיץ: חורף!! :האיש האחרון ש ישן במיטה שלך: אני ראה אותך בוכה: לא זוכרת... הלכת איתו לסרט: חברות צעק עליך: אמא חח שלח לך אימייל: חברה :וסתם מה השעה עכשיו? 0:36 תפוח או בננה?: בננה כחול או אדום?: כחול סתיו או אביב: סתיו מה את הולכת לעשות אחרי שאת תסיימי את זה?: להיכנס לפורום אי.אר תיכון או אוניברסיטה?: תיכון את משועממת?: קצת זהוווווו לילה טוב

למעלה