שאלון

FDNYCarlos

New member
שאלון

חלק ראשון - דברים שאת אוהבת |קיטש| (כתוב בלשון נקבה אבל מיועד לשני המינים* שלושה דברים שאת אוהבת במיוחד: שלושה תחביבים שתמשיכי בהם גם עוד 10 שנים: שלושה ענפי ספורט שאת נהנית מהם: שלושה דברים שאת אוהבת לאכול: שלושה דברים שאת אוהבת לשתות: שלושת הפורומים האהובים עליך: שלושה אנשים (עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: שלושה אנשים\אנשות שקסים: שלושה שירים יפים: שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: שלושה ספרים שלא תשכחי: שלוש תוכניות טלוויזיה שאת רואה קבוע: שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: שלושה דברים שאת באמת נהנית לעשות: שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנה: שלוש שעות מועדפות ביום: חלק שני - אישיות. בערך. שלוש תכונות בולטות שלך: שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: שלושה דברים שאת שונאת בעצמך: שלושה דברים שאת אוהבת בעצמך: שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: שלושה דברים שגורמים לך לבכות: שלוש סיבות לקום בבוקר (*שיעול*): שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת רוצה להיות-כשתהיי-גדולה: שלושה דברים שאת מפחדת מהם: שלוש משאלות: שלושה פתגמים: ועוד כמה שלא נכנסו לשום מקום שלושה דברים שאת מאמינה בהם: שלושה דברים שאף פעם לא תעשי: שלוש סיבות למה לקום בבוקר: שלושה דברים שאת שונאת באופן כללי: שלושה דברים שאת אוהבת ושונאת בבצפר:

נועה167

New member
../images/Emo26.gif

חלק ראשון - דברים שאת אוהבת |קיטש| (כתוב בלשון נקבה אבל מיועד לשני המינים* שלושה דברים שאת אוהבת במיוחד: את אורי (עזבו אין לי כוח להסביר חח) אי.אר חח אמנם פורום של משמרת אבל עדין וחופששששששששששש שלושה תחביבים שתמשיכי בהם גם עוד 10 שנים: ואי אמממ טלויזיה, ספורט לא עולה לי עוד משו בראש... שלושה ענפי ספורט שאת נהנית מהם: שחייה, כדורגל,כדורסל שלושה דברים שאת אוהבת לאכול:אממ בשר, חומוס וכו' וכו' חח הרבה דברים. שלושה דברים שאת אוהבת לשתות: חח שתיה רגילה ? אז קולה מים ומנגו שלושת הפורומים האהובים עליך: אי.אר, משמרת וזהו.... שלושה אנשים (עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: אורי (חח עדין אין לי כוח להסביר) אממ וחברים שלי.. מן הסתם (כווולם) שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: (ואי איזה שאלה..) מיטה הכי.. שלושה שירים יפים: אבריל לאבין "האפי אנדינג", אוונסנס "מיי אימורטל", "נעים בחוץ" יוני בלוך. שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: של אבריל, כוכב נולד 1, נראה לי זהו... שלושה ספרים שלא תשכחי: לא אוהבת לקרוא אבל הארי פוטר היה נחמד... שלוש תוכניות טלוויזיה שאת רואה קבוע: חח זה לא יהיה בעיה, אי.אר, בוסטון פאבליק, המחלקה. שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: מפלצות בע"מ,(חח סרט חמוד!) ואי יש פול סרטים כאלה... לודעת למה אני לא זוכרת אותם עכשיו!! שלושה דברים שאת באמת נהנית לעשות: לישון, לראות טלויזיה, לצאת עם חברות. שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: רואה יותר סרטים, יוצאת יותר וזהו שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנה: חחח אין לי שמץ שלוש שעות מועדפות ביום: הצהריים ככה... 1-4 כשחוזרים מביצפר ולא עושים כלום חחח או בעצם את הערב... לודעת גם וגם. חלק שני - אישיות. בערך. שלוש תכונות בולטות שלך: ואי הדבר היחיד שאני בטוחה בו זה שאני רגישה. שלושה דברים שאת שונאת בעצמך: אישיות? או גם מראה? כי אם מראה אז את הגובה שלי חח ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת מפחדת מהם: ג'וקים חחחחחחח (וחלאס עם 3 יש לי רק 1 או 2תמיד! חח) שלוש משאלות: שיהיה טוב וגם כסף לא יזיק חחחחח ועוד כמה שלא נכנסו לשום מקום שלושה דברים שאף פעם לא תעשי: באנג'י באנג'י ובאנג'י שלוש סיבות למה לקום בבוקר: ביום לימודים בת'כלס אין סיבה לקום חחח אבל בחופש אז סבבה חחחח סתם שלושה דברים שאת שונאת באופן כללי:ב-י-צ-פ-ר, ל-י-מ-ו-ד-י-ם ולקום מוקדם בבוקר. שלושה דברים שאת אוהבת ושונאת בבצפר: 3 דברים שאני אוהבת??? בביצפר?? חהחהחה הדבר היחידי הטוב זה האנשים! ולא יותר מזה.... מה אני שנאת? חח זה כבר יותר קל, את המורים, הלימודים, ואת המערכת הדפוקה שלנו חחח פיניטו!

The Charmed Boy

New member
שלי ../images/Emo24.gif

חלק ראשון - דברים שאת אוהבת |קיטש| (כתוב בלשון נקבה אבל מיועד לשני המינים* שלושה דברים שאת אוהבת במיוחד: חברים... משפחה... לבלות. שלושה תחביבים שתמשיכי בהם גם עוד 10 שנים: לבלות...) חברים... ().. ו..לראות שידורים חוזרים של מכושפות שלושה ענפי ספורט שאת נהנית מהם: פינג פונג, שחייה, סנוקר שלושה דברים שאת אוהבת לאכול: שרימפס... יאמי.. פסטה... ו....הממם... שניצלים! שלושה דברים שאת אוהבת לשתות: בירה קרלסברג, בירה היינקין וקוקה קולה שלושת הפורומים האהובים עליך: מכושפות, מתגייסים ומשמרת שלישית (למרות שאני אף פעם כמטע לא כותב שם, אבל אני אוהב את הסידרה, ולא רואה ) שלושה אנשים (עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: חבר הכי טוב שלי... ידידה מאוד טובה שלי שיודעת עליי כמעט הכל... והכלב שלי שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: המערכת קולנוע ביתית שיש לי בחדר ..... המחשב... וה-4 נרגילות הענקיות שיש לי פה. שלושה אנשים\אנשות שקסים: לא יודע.. שלושה שירים יפים: אין לי כוח לבחור... קשה.. שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: dj tiesto - magic 7 live in los angeles, limp bizkit - chocolate starfish and the hot dog flavored water, קשה לבחור עוד אחד... יש הרבה.. שלושה ספרים שלא תשכחי: לא קורא.... חחחח שלוש תוכניות טלוויזיה שאת רואה קבוע: מכושפות. רק מכושפות כרגע. מחכה שמשמרת שלישית יגיע לארץ! בעזרת השם! שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: מונסטר... האלמנט החמישי... ו...זהו נראה לי.. לא אוהד סרטים גדול במיוחד... שלושה דברים שאת באמת נהנית לעשות: לצאת עם חברים... ללכת לים... לבלות. שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: מבלה יותר.... חחח... הולך לים יותר... הולך לחברים יותר (אני עושה את זה דיי הרבה כרגע ) שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנה: מונופול... עדיין אוהב... חולה על זה... הממם.. לחיי שרה! אוי כמה הייתי משחק את זה פעם... ו...11 (למי שלא מכיר, שכשאחד עומד בשער והשאר צריכים להכניס כדור מהאויר). שלוש שעות מועדפות ביום: 1 בלילה, 2 בלילה ו-3 בלילה. חלק שני - אישיות. בערך. שלוש תכונות בולטות שלך: חברותי, רגיש (מאוד), מגן על חברים שלי (מי שמתעסק איתם - מתעסק איתי!!!). שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: לא הייתי משנה את עצמי. אני מרוצה. שלושה דברים שאת שונאת בעצמך: רגיש מידי... אני לא שונא את זה אבל זה היה נחמד אם זה היה "פחות" בי... ושאני דיי עקשן... זהו..2... שלושה דברים שאת אוהבת בעצמך: קשה לבחור.. באמת... שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: כבר אמרתי - עקשנות ורגישות יתר. אין לי יותר. שלושה דברים שגורמים לך לבכות: מוות של אדם קרוב... זה בערך הדבר היחיד שגורם לי לבכות... שלוש סיבות לקום בבוקר (*שיעול*): מי קם בבוקר? אני קם בצהריים... חח שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: הכלב שלי החברים שלי הידיעה שאחרי הצבא אני עף מהמדינה הזו שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: לנסוע לאמריקה לפני הגיוס ולעשות גיוס צבאי כמו שצריך - 2. ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת רוצה להיות-כשתהיי-גדולה: אדריכל\מעצב מבני חלל (תאמינו או לא, יש ביקוש ענק לתפקיד). שלושה דברים שאת מפחדת מהם: רק מהמוות. תחשבו על זה. כל דבר שאתם מפחדים ממנו זה בעצם נובע במובן מסויים מהמוות. שלוש משאלות: לצאת מהמדינה הזו כמה שיותר. להשיג את מה שאני רוצה בחיים (בתור תפקיד, אדריכל), וזהו... אני אסתפק ב-2. שלושה פתגמים: הדבר היחיד שיש לפחד ממנו זה הפחד עצמו, what goes around is comes around (נשמע יותר טוב באנגלית), אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. ועוד כמה שלא נכנסו לשום מקום שלושה דברים שאת מאמינה בהם: אבולוציה. זהו. למרות שאני קורא כל הזמן בתהילים. אל תשאלו למה אני באמת שלא יודע. שלושה דברים שאף פעם לא תעשי: אהרוג בן אדם (לא מסוגל). זהו פחות או יותר אני חושב... שלוש סיבות למה לקום בבוקר: אבל אני לא קם בבוקר.... שלושה דברים שאת שונאת באופן כללי: מדינת ישראל (לא תיראו בחו"ל מישהו הולך ותוקע סמוכטה על הריצפה סתם ככה, רק בארץ, וזו רק דוגמא אחת לגועל הישראלי). אנשים מגעילים. מלחמות. שלושה דברים שאת אוהבת ושונאת בבצפר: חחח... כבר סיימתי

יוקאס

New member
זה לא כלכך משקף את האמת, אבל לא נור

חלק ראשון - דברים שאת אוהבת |קיטש| (כתוב בלשון נקבה אבל מיועד לשני המינים* שלושה דברים שאת אוהבת במיוחד: ג'וני, משמרת שלישית ושינה עמוקה אחרי מבחן בגרות שלושה תחביבים שתמשיכי בהם גם עוד 10 שנים: התמכרות אובססיבית למחשב, הערצה לא מובנת לטום הנקס, ותלית תמונות של סאנט ברנרדים על כל חלק לבן של קיר בחדר שלי שלושה ענפי ספורט שאת נהנית מהם: כלום כלום וכלום שלושה דברים שאת אוהבת לאכול: פופקורן, חמין, ובננות שלושה דברים שאת אוהבת לשתות: ספרייט, פטל ושוקו שלושת הפורומים האהובים עליך: משמרת שלישית : בתפוז, ב-3rdwatch.net וב-hridwatch.net שלושה אנשים (עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך:המורה (שמחלק ציונים), ג'ייסון ווילס ול' שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: המיטה, הספריה והעפרונות שלושה אנשים\אנשות שקסים: מה? שלושה שירים יפים:"פרח הלילך" חווה אלברשטיין, "מאיה" שלום חנוך "לך ועליך" רחל שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: השירים מההצגה "מיקה שלי", כל ה16 דיסקים בקופסא הגדולה של חווה אלברשטיין ופס הקול של שיקגו הופ והפצוע האנגלי שלושה ספרים שלא תשכחי: "רופאים" של אריך סגל, "עריסת הבמבוק" של אהרון (?) שוורצבום ונשים קטנות של לויאזה מיי אלקוט שלוש תוכניות טלוויזיה שאת רואה קבוע: משמרת, שיקגו הופ, ואי-אר שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת:הילרי וג'קי, חוג שמחת המזל ולהציל את הטוראי ראיין שלושה דברים שאת באמת נהנית לעשות: לכתוב שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: לכתוב יפה שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנה: הבובה שלי, הברביות שלי והלגו שלי שלוש שעות מועדפות ביום: שבע בערב - מוציאים את ג'וני לטיול, 9 בערב יש ספין סיטי והחל מהשלישי בנובמבר גם 16 בצהריים - משמרת שלישית! חלק שני - אישיות. בערך. שלוש תכונות בולטות שלך: נאיביות, נחמדות שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: בטחון עצמי, בטחון עצמי ובטחון עצמי שלושה דברים שאת שונאת בעצמך: את השיער שלי ואת זה שאני נמוכה (אם כי נמוך זה גם קומפקטי!) שלושה דברים שאת אוהבת בעצמך: הכל חוץ מהנ"ל שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: את האף שלושה דברים שגורמים לך לבכות:האחד-עשר בספטמבר, ניתוק קשר עם מישהו נחמד, וכאלה דברים שלוש סיבות לקום בבוקר (*שיעול*): בי"ס, אמא, אבא... שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום:אמא ואבא ואחיותיי היקרות (זה נשמע כמו המשפט הראשון בכרטיסי ברכה) שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: פסיכומטרי וכל הבגרויות ...עד גיל 30: שיהיה לי תעודת מתרגמת ביד ושגם תהיה לי משפחה משלי שלושה דברים שאת רוצה להיות-כשתהיי-גדולה:מתרגמת, סופרת, היסטורונית שלושה דברים שאת מפחדת מהם: חתולים, שיעורי נהיגה, ולישון מחוץ לבית שלוש משאלות: שלושה פתגמים:"צוחק מי שצוחק אחרון", "אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו", "נחצה את הגשר כשנגיע אליו" ועוד כמה שלא נכנסו לשום מקום שלושה דברים שאת מאמינה בהם: אלוהים, אהבה, וחיים שלושה דברים שאף פעם לא תעשי:פירסינג, קעקוע ועישון שלוש סיבות למה לקום בבוקר:נו כבר עניתי על זה.. שלושה דברים שאת שונאת באופן כללי: לא יודעת שלושה דברים שאת אוהבת ושונאת בבצפר: אוהבת את הצלצול הבייתה, האוטובוס הבייתה ושיעורי אנגלית והיסטוריה. לא כל כך שונאת מישהו או משהו שם (אולי את שיעורי ספורט)

איך זה חג בלי השאלונים של עדי? חח

חג שמח לכולם!!
(עוד מעט נגמר
) בכ"מ, מה שלום כולם? מה עשיתם או עושים עוד בחופש? אני עסוקה בפול עבודות, אבל בלי יותר מדי תלונות
ופה ושם יצא לי לראות את "Shark tale", ועוד כל מיני סרטים (למי שיש יס, יש סרטים מאד טובים בסופ"ש!) חוצמזה, סתם חברים ודי כלום.

נועה167

New member
היי יו

ממצב? וזה לא חופש זה!! יש לי יותר מידי עבודות! אבל שיהיה, כבר נגמר חח וחג שמייח :)

למעלה