תמונה חדשה מעומר

כן אני יודעת סורי

אני לא יודעת למה לא עולה לי הלינקים פה... כרגע הם נמצאים בים המלח אני מזה מקווה שהבלאגן לא יגיע אליהם

pilot23

New member
פגשתי אותם במצדה!!!

חזרתי לא מזמן אחרי כמעט 6 שעות נסיעה( 3 שעות בערך לכל כיוון)... והיה לי את המזל המדהים לפגוש אותם. פגשתי את ג'סי, ליסה, עומר ואישתו.. משום מה את דויד שור לא ראיתי, אולי הוא הגיע אחר כך... זה אכן היה טיול פרטי לכל דבר, והם ממש לא רצו לעורר שם סצינה ובאמת לא זיהו אותם מי יודע מה, לפחות בזמן שאני הייתי שם... ג'סי פשוט מקסים וחביב וכן, הוא הרבה יותר חתיך במציאות :). יצא לי להביא לעומר ולג'סי מתנה מגנט למקרר.. לג'סי הבאתי מגנט שרשום עליו באנגלית shalom ,שלום, ומגן דוד.. ובשל עומר היה ציור עם לב ובתוכו דגל ישראל עם כיתוב israel.

Pinkyloolee

New member
אומייגדדדדדדד

איזה כייף לך!!! איך ידעת בדיוק איפה הם יהיו? היו שם עוד מעריצים? צילמת??

כיף לך...

לפחות משום מהפורום פה פגש אותם... שאלת למה הם לא רצו לפגוש מעריצים אחרים? או אם הם באמת עוזבים היום?

pilot23

New member
סליחה על העיכוב בתשובה

אז ככה.. פרסמו פה בפורום שהם יהיו במצדה, והנחתי שזה מידע מהיימן בגלל שקודם כל זה הג'רוסלם פוסט וגם כי באמת הלו"ז שהיה רשום שם(בכתבה באתר שלהם) תאם לתמונות שעומר פרסם לאורך כל השבוע. לכן החלטתי לקחת את הסיכון ולחכות להם במצדה. אני המעריצה היחידה שהייתה שם. ושתדעו, שהם באמת רצו להיות לבד ולא רצו שיפריעו להם... ג'סי ועומר היו ממש סבבה , דיברו איתי והיו ממש נינוחים.. שכחתי לכתוב בהודעה הקודמת, גם את אמבר פגשתי והיא מצטיירת כבחורה מאוד נחמדה וצנועה..ליסה כמובן שגם הייתה מאוד נחמדה והצטלמה איתי והכל, ועם זאת מאוד רצתה לשמור על פרופיל נמוך ועל אנונימיות ואפשר להבין אותה. המקום היה מפוצץ באותו יום, ככה שהם בחרו להם אחלה יום לשמור על פרופיל נמוך. ראיתי את עומר פעם נוספת בראש ההר במצדה.. הוא עלה ברכבל כדי להסתכל בשרידים ההיסטורים שם למעלה.. נראה שבאמת הוא מתעניין בדברים האלו לפי מה שהוא כתב בטוויטר. וזהו.. ראיתי אותם לזמן קצר מאוד, אבל שווה את זה :) לא, לא שאלתי אותם למה הם לא היו מוכנים לפגוש מעריצים..לא חשבתי על זה באותו רגע.. ונראה לי שהייתי קצת מתביישת לשאול אותם את זה.

למעלה