חידות טריוויה והגיון

שלום חברים יקרים שלי .
====================

אני בפורום הזה מימיו הראשונים ונהנית כאן מכל רגע.
הפורום שלנו מרתק ומאתגר ממש מצד האחד ,וכן ידידותי מאד לכל משתמש או חבר.
כולנו כאן תמיד מפרגנים ושמחים להיות ביחד גם כשיש תחרותיות על פתירת החידות למיניהן יש פירגון הדדי.
יש לנו בפורום חברים ותיקים וקבועים ,וחברים חולפים ואורחים שבאים לביקור אחד או שניים ,אבל תמיד יש תחושה של חברות ולא אפריז אם אומר כמעט משפחתיות ,
כאילו שבנינו לנו פה בית שני עם קודים משלנו ותרבות חידוד שמיוחדת לנו.
החידות כאן מגוונות -שילוב של טריויה והגיון בלי כוון מלמעלה. כל איש שבא לו לחדד עושה זאת, ואין לחץ לכתב חידות רק בתחומים מסוימים ,הנושאים רבים ומתחלפים לפי ראות חברי הפורום.

=========================================================
יש לנו כמה דברים שמיוחדים רק לנו שאני מאד גאה בהם ובכם-משחקים ונוהגים משלנו שיצרנו במחשבה משותפת במשך השנה הזו כמו-

א-יצירת תשבץ הגיון משלנו שכל חברי הפורום יוצרים און ליין-זה בד´כ סמוך לחגים ובנושאי החג מסורותיו ההסטוריה שלו משחקיו ומטעמיו.

ב-שירשור חג -שאלות בנושאי החג המתקרב כשבוע לפני תחילת החג .

ג-משחק סמיכויות(אסוציאציה )שמתגלגל פה כבר כחצי שנה שמשתתפים בו כל חברי הפורום. כל מי שפתר סמיכות הוא שיכתב את החידה הבאה והשרשרת נמשכת.

ד-משחק סמיכויות לילי מאתגר מאד .משתתפים בו כל האנשים שאותו לילה און ליין.נדרשת שנינות מהירות מחשבה וזה כיף חברתי בנוסף לאתגר .

ה-לאחרונה אנחנו מכמינים פתרוונות לפי בקשת המחדד וזה יוצר מתח חיובי ואפשרות ליותר אנשים לפתור את אותה החידה ולדעתי ההכמנה תורמת להנאה מהפתרון..

לגבי א-ד יש הרחבה במאמרי הפורום למי שחדש ומעונין להשתלב עימנו במשחקים ובפתרונות.
=========================================
ומשפט כמעט אחרון-כל מי שיש לו איזו בעיה בהבנת משהוא ששיך לפורום ,או בקשה קטנה או גדולה -תמיד יכול לפנות אלי במסרים של תפוז או באימייל ואשמח לעזור.

תודה לכם שאתם כאלו נהדרים!

חיננית שלכם.

למעלה