עסקים באיחוד האמירויות ובחריין

פורום העסקים למזרח התיכון וכפי שפועל כרגע במדינת בחריין ואיחוד האמירויות נוצר מהצורך לנתב ולהבין את הצרכים של מדינות המפרץ מול ההון האנושי הישראלי בתחומי הטכנולוגיה והתכנון לפרויקטים בעלי חשיבות אסטרטגית למדינה.

חשוב להבין שמדינות המפרץ עשירות בכסף וישראל עשירה בידע ושני הדברים הולכים ביחד בצורה מושלמת.

פורום העסקים פועל לשלב חברות ישראליות בתחומי החקלאות, מים, אנרגיה, תיירות מרפא, פינטק , סייבר, חינוך וכו' תוך שילובם בפרויקטים מעניינים ומובילים בתחומם.

שמואל שי מנהל הפורום - שמואל שי, טלפון- 0723385145, דוא"ל - [email protected], אתר - עסקים באיחוד האמירויות ובחריין


שמואל שי יו"ר הפורום התחיל את דרכו בשנת 89 עם נפילת הגוש הקומוניסטי במזרח אירופה תוך עבודה צמודה עם הממשל האמריקאי והבנק העולמי בשיקום התעשיות במדינות המזרח אירופאיות שסבלו מנטישה המונית של גורמי ניהול מהמפעלים באותן מדינות , בשנת 1995 שהסתיים הפרויקט עבר שמואל לעבוד עם מדינות אסיה בנושאים של חקלאות, מים , אנרגיה ואחרים עד לשנת 2019.

עם הכרזת הסכמי השלום פנה שמואל לפעילות צמודה עם מדינות המפרץ אשר היו בקשר עבר במסגרת פרויקטים שבוצעו במדינות אסיה ויצרו מוניטין רב.

מאז תחילת 2020 שמואל פועל באופן אינטנסיבי במדינות המפרץ בתקווה ליצירת גשר חשוב בין ישראל ומדינות המפרץ לצורך קידום ופיתוח הכלכלה הישראלית ושילובם של חברות ישראליות במדינות המפרץ

גלישה מהנה!


א
  • אני לא מבין מה הולך כאן
תגובות
1
צפיות
71
למעלה