תגובה אחרונה ע"י כתוב על המים

 1. כ

  תשלום ימי מחלה

  תשלום ימי מחלה שלום רב. אני עובד במפעל באזור הצפון ובמהלך עבודתי נפצעתי ממכונה שאני עובד עליה במפעל. זוהי מכונה שתפקידה לחתוך חלקי מתכת. המכונה נפלה לי על כף היד ונפצעתי באצבעות ידיי. איבדתי הכרה, לקחו אותי למיון. בבית החולים אשפזו אותי וטיפלו בי. אני כיום נמצא בחופשת מחלה בבית ואין לי מקור...
 2. כ

  כלב ופנסיון

  כלב ופנסיון אני נאלץ להשאיר את הכלב שלי פעמים רבות בפנסיון כלבים וזאת בשל נסיעות עבודה. מדובר בכלב בן 6 שנמצא אצלי קרוב לשנתיים. אימצתי אותו מעמותה ואני מניח שיש לו חרדת נטישה..הוא ננטש פעמים רבות. עושה לי רע לחשוב שבכל פעם שאני לוקח אותו לפנסיון -הוא שוב חושב שאני נוטש אותו. ועד שנבנה בנינו...
 3. כ

  חברי כנסת

  חברי כנסת שלום עופר. הייתי שמח לדעת אם אני יכול לשכור חוקר פרטי שיעקוב אחר חבר כנסת... אני שואל את זה בגלל החסיון שיש על "אנשי הציובר" האלה. תודה מראש.
 4. ח

  שרשור סקירת פרויקט רכבתי

  עיכובים בקו A1 עיכובים בקו A1 למיטב ידיעתי, אף אחת מהסיבות המוכרות לעיכוב פרויקט קו A1 לירושלים לא קשורה לעניין החשמול. הבעיות העיקריות עד כה נסובו סביב מעבר הקו מעבר לקו הירוק, תוואי הקו באיזור מבשרת ציון, ויכוחים סביב הכדאיות הכלכלית של הקו (אולמרט) ומלחמת הירוקים בתוואי.
 5. מ

  היום ראיתי 88-033 באיילון דרום

  זו הייתה פשוט וויזה ספונטנית.... זו הייתה פשוט וויזה ספונטנית.... אם כי הייתי ממליץ לבדוק בשבוע הבא ביום שישי את מחלף יבנה, פן יחלוף בו איזה טייגר...
 6. כ

  כאבים חודש לאחר ניתוח

  כאבים חודש לאחר ניתוח בני בן 5, עבר ניתוח לתיקון בקע מפשעתי לפני כחודש ואתמול בערב הוא התחיל להתלונן על כאבים. על מה זה עשוי להצביע? אני לא יודע אם הוא עושה את עצמו כי לא רצה ללכת לגן, הוא שזה באמת...אני צריך להלחץ?
 7. כ

  סירפד

  סירפד ספרד זה צמח רעיל נכון? רכשנו קרקע ויש בה צמחי סירפד רבים. איך נפטרים מהם לצמיתות?
 8. כ

  תוספי מזון לחיזוק הזיכרון

  תוספי מזון לחיזוק הזיכרון שלום. האם צריכה של סוג מזן מסוין עשוייה לסייע בחיזוק הזיכרון? אילו תוספי תזונה כדאי לקחת?
 9. ה

  מישהוא לא הלך למיפגש?

  כולי תקווה שבפעם הבאה ניפגש כולם כולי תקווה שבפעם הבאה ניפגש כולם ונעשה על האש ולקראת סוף החופש הגדול יכול להיות מוצלח אני מכיר מקום מתאים והוא במרכז. אז כניסה תעלה נגיד 20 שח אבל יש בריכה ואפשר למנגל. רק כשר למען כולם.
 10. כ

  מטפלת מביטוח לאומי

  מטפלת מביטוח לאומי האם מטפלת מטעם ביטוח לאומי צריכה ללוות את הקשיש לבית החולים במידה והוא מתאשפז? האם במקום לבקר בביתו עליה לבקר בבית החולים הוא שזה נתון לבחירתה?
 11. כ

  טיפול בפטרת הציפורניים עם כדורי למיסיל

  טיפול בפטרת הציפורניים עם כדורי למיסיל אני סובל מפטרת ציפורניים בשתי אצבעות בכף הרגל. לפני כשבועיים ניגשתי לרופא על מנת לקבל פתרון למצב והוא נתן לי מרשם לכדורי למיסיל. האם משיהו לקח את הכדורים האלה? יש תוצאות? מה ההשלכות של לקיחת הכדורים? אשמח לשמוע ממישהו עם ניסיון.
 12. א

  חופשה מאורגנת,הכוללת התניידות בתחבורה ציבורית וברגל!!

  אחרי שסיימה את הבדיקה..., אחרי שסיימה את הבדיקה..., הלכנו בתל-השומר להמתין לקו 104,ונסענו עמו עד בן-יהודה פינת בן-גוריון,הבאתי אותה למלון,הורידה מעצמה כמה דברים,ובהמשך נסעה לבדה להצטרף לאמה,באזור נחלת-בנימין,ואני נסעתי לסידורים אחרים.
 13. כ

  טיפול בפחד במה וחרדת קהל

  טיפול בפחד במה וחרדת קהל אני סובל באופן כללי מפחד במה וזה מפריע לי בעבודה. אני צריך לפעמים לנאום מול רהבה אנשים, או לדבר מול מנהלים בישיבות מנהלים. הציעו לי לטפל בזה. הייתי שמח לדעת מה באופן כללי תהליך הטיפול בפחד במה חרדת במה?
 14. כ

  היער השחור, כמה שאלות

  היער השחור, כמה שאלות כמה עולה כרטיס היער השחור והאם הוא כדאי כפי שמספרים? מעבר לכך האם יש ביער השחור מזגנים במלונות??
 15. א

  דיווח מאלון על תחנת הרכבת הרצליה

  ==5== ==5== שימו- למונית!!!
למעלה