תגובה אחרונה ע"י מלאת תקווה5

 1. מ

  מלטז שלא מפסיקה לנבוח

  מלטז שלא מפסיקה לנבוח יש לי כלבת מלטז בת שנתיים. כשהיא רואה כתמים של אור על התקרה, היא נובחת בצורה אובססיבית ללא הפסקה. מה אפשר לעשות בנדון (חוץ מסגור את התריסים ולשבת בחושך?)?
 2. M

  שרשור סקירת פרויקט רכבתי

  התשובה היא כן התשובה היא כן צילומים מנתבג והמשך המסילה יש בארכיון בשפע.
 3. מ

  הריון ונסיעה עם חברות לחו"ל

  הריון ונסיעה עם חברות לחו"ל היי לכולן. נעים מאוד. אני בחודש החמישי להריוני הראשון ואני מתחילה להתמלא בחרדות. הגוף שלי משתנה ואני לא אוהבת את זה. ברור לי שזה טבעי, אך זה עדיין לגמרי לא קל לעיכול. דיברתי על כך עם חברות ושיתפתי אותן. חברות שלי רווקות- אני הנשואה היחידה בחבורה. אין ספק שמדובר...
 4. מ

  עריקות וחתונה של אח

  עריקות וחתונה של אח האם חייל שיושב במאסר בגלל עריקות ראשי לצאת לחתונה של אחיו???
 5. מ

  הרמת עפעפיים

  הרמת עפעפיים כמה זמן יקל לי להחלים מניתוח להרמת עפעפים? מה הסכנות בניתוח?
 6. מ

  משך הניתוח וסיבוכים

  משך הניתוח וסיבוכים קראתי ברשת על כך שניתוח להסרת עודפי אורך יכול להמשך בין שעתיים ל ארבע שעות. הייתי רוצה לדעת במה זה תלוי. האם עלולים להיות סיבוכים במהלך הניתוח- כאלה שעשויים להאריך אותו מעבר למצופה? הבנות שלי ימתינו לי מחוץ לחדר הניתוח ואני לא רוצה שהן ילחצו במידה והניתוח יתארך. תודה מראש.
 7. מ

  ל"ג בעומר או שבועות?

  ל"ג בעומר או שבועות? ספירת העומר נשמכת עד ערב ל"ג בעומר או עד שבועות?
 8. מ

  מתנה לברית

  מתנה לברית כמה לדעתכם נכון לשים כסף כמתנה לברית מילה? הכוונה לאירוע שנערך בערב באולם זול וברור שההורים מעוניינים לגזור עלי קופון. אפשר להביא מתנה?
 9. מ

  מתנה לחינה

  מתנה לחינה באיזה סכום כסף מומלץ לרכוש מתנה לחינה? ואם אני מעדיפה להביא מזוזמן- כמה הייתם שמים?
 10. ק

  סיור מעל קו הרכבת לכרמיאל

  התחנה מתוכננת בפאתי העיר ממערב? לא פנימה יותר? התחנה מתוכננת בפאתי העיר ממערב? לא פנימה יותר?
 11. מ

  פירסינג בטבור

  פירסינג בטבור בוקר טוב, אני בת 43 ולאחרונה התחלתי להתעניין הניתוח למתיחת בטן (אני אחרי ירידה מהותית במשקל).בנעורי עשיתי פירסינג ואני רוצה לוודא שלא יהיו עם זה בעיות.... זה עשוי להפריע?
 12. C

  [IMG]http://timg.co.il/f/Emo197.gif[/IMG][IMG]http://timg.co.il/f/Emo198.gif[/IMG][IMG]http://timg.co.il/f/Emo195.gif[/IMG]דיווח קו 143:

  סביר שלעבוד סביר שלעבוד אבל מצד שני, זה גם יכול להיות בדיקה לשיטות הסתננות למחבלים.
 13. ע

  הודעת ר"י: עבודות חברת החשמל באיילון.

  למשל: כבר מתעוררת השאלה האם פרויקט החשמול למשל: כבר מתעוררת השאלה האם פרויקט החשמול יעכב את הפעלת הרכבת המהירה לירושלים, שזה היום אחד הפרויקטים התשתיתיים היקרים ביותר בישראל (אם לא היקר ביותר). מילא מסילה בין יבנה לבני דרום שאינה בשימוש מספר חודשים, אבל אם המסילה החדשה לירושלים תהפוך לפיל לבן...
 14. מ

  הסבר על הסרת עודפי עור

  הסבר על הסרת עודפי עור אני סובלת מעודפי עור וזאת בשל ירידה דרסטית במשקל. שמעתי שישנן שיטות שמאפשרות להעלים את העור העודף אך הייתי שמחה לקבל מעט מידע אודות התהליך....כיצד זה במתבצע? האם כואב? האם יש סכנות שגלומות בטיפול?
 15. O

  [IMG]http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo41.gif[/IMG] שרשור הכוונה ומודיעין 04/03 [IMG]http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo41.gif[/IMG]

  קו 159 אגד בוקר בלבד מכביש גהה. קו 159 אגד בוקר בלבד מכביש גהה. קו 159 מבצע פיזור בין הבסיסים השונים בתוך צריפין. כמו כן 354 של דן מתוך בני ברק לשער יפו אחרי סיבוב בבני בברק ומעבר גם בכפר חב"ד. בשאר השעות יש לנסוע עם 164 מגהה עד צומת בית דגן ושם להחליף ל157/451/461 סופרבוס ועוד כמה לשערים יפו...
למעלה