תגובה אחרונה ע"י עמרישלו

 1. צ

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG] טיול לצפון [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG] תמונות

  רפובליקת בננות, הכל עקום. רפובליקת בננות, הכל עקום. ב"ה חחח
 2. ע

  פשיטת רגל

  פשיטת רגל שלום ירון, אני מגיע היום עם בשורות פחות משמחות...העסק שלי בפשיטת רגל ואין כבר מצב להציל אותו..אני גם לא יודע עד כמה אני רוצה. הייתי רוצה לשאול לגבי פשיטת רגל- איך עושים את זה נכון? האם יש דברים שחשוב לדעת לגבי התהליך על מנת לצאת עם כמה שפחות נזק? אשמח לשמוע מניסיונך העשיר והמכיובד. תודה.
 3. ע

  שינוי תזונתי

  שינוי תזונתי היי שלי, שינתי לכלבה שלי את המזון - עברתי לחברה אחרת זולה יותר, והיציאות שלה השתנו. דבר ראשון - היא עושה צרכים בהפרשי זמן גדולים יותר - לפעמים בבוקר היא לא עושה בכלל ושומרת את זה עד הטיול של הערב. הצואה שלה שינתה צבע. האם זה הגיוני? יש סיבה לדאגה?
 4. ע

  אמגר לתרגול בחינות

  אמגר לתרגול בחינות שלום אני מחפש מאגר חינמי לתרגול מבחן המתווכים. האם מישהו מכיר מאגר טוב ואמין ויכול להפנות אותי?
 5. O

  רכבת התנגשה בפרות ליד באר שבע...

  מוזר מאד, זה נדיר לראות פרות בתוך העיר. מוזר מאד, זה נדיר לראות פרות בתוך העיר. יותר נדיר בכניסה הזאת של העיר מכיוון שאין מסביב ריכוזי בדוואים. מצד אחד רמות, מצד שני הבסיס הנטוש.
 6. ע

  בכי כל בוקר [IMG]http://timg.co.il/f/Emo268.gif[/IMG]

  בכי כל בוקר שלום... הבן שלי בן 5 וחצי מסרב ללכת לגן. תחילה הוא היה הולך בשמחה, אבל כעת הוא בוכה כל בוקר וממש מתנגד. בצהרים שאוספים אותו הוא יוצא חייכן ומראה לנו את כל עבודות היצירה שהכין. הוא בגדול מבסוט, אך בבוקר הסרט הזה חוזר כל פעם מחדש. מה כדאי לעשות? דיברתי עם הגננת שאומרת שבגן הוא מתפקד...
 7. A

  מאיר שטרית בור או שקרן?

  מה שנקרא: כל התשובות נכונות - מה שנקרא: כל התשובות נכונות -
 8. ע

  בגדים לבת מצווה

  בגדים לבת מצווה היכן יש חנות מומלצת לבגדי בת מצווה. אנחנו מתכננים חגיגה מהסרטים ולא רוצים ליפול בבגדים....אחרי הכל בת מיצווש יש פעם בחיים לא חשוב לי האיזור בארץ. אוכל להגיע לכל מקום....
למעלה