תגובה אחרונה ע"י תיתי 10

 1. ט

  [IMG]http://timg.co.il/f/Emo240.gif[/IMG] סיור עיתונאים בקו העמק: כץ נגד האוצר

  ומה תגיד על יורשו המשעשע, מבחינת תח"צ? ומה תגיד על יורשו המשעשע, מבחינת תח"צ?
 2. ת

  תיקון מכונת תפירה התייעצות

  תיקון מכונת תפירה התייעצות התלבטתי בין אם לרכוש חדשה או לתקן את מכונת התפירה שברשותי .החלטתי לתקן כנאה הלך המנוע.איפה כדאי לתקן בחיפה? גם הקריות קרובות לי.אשמח להמלצה למישהו אמין והגון!
 3. ת

  התייעצות בקניית מכונה תפירה לבית

  התייעצות בקניית מכונה תפירה לבית מעונינת לקנות מכונה חדשה.התקציב עד 2500 שקל.שמעתי על סווינה דגם 8310 או 8320 האם מומלץ?אשמח להמלצות לדגמים מומלצים.
 4. ת

  שאלה בנושא שיפוץ

  שאלה בנושא שיפוץ האם בעל דירה בבניין משותף צריך להודיע לדיירים על תחילת שיפוץ?או שהחוק לא מחייב זאת?
 5. ת

  סינוור מתאורת לד ויובש

  סינוור מתאורת לד ויובש בעקבות טיפול אצל קוסמטיקאית שבמהלכה כוונה לי לעיניים ל3-4 שניות מנורת לד מסוג לופה אני סובלת מספר ימים מיובש בעיניים די קיצוני.בדיקת רופא לא העלתה דבר.האם הסינוור כלעצמו יכול לגרום ליובש?
 6. ת

  שמן רוזמרין

  שמן רוזמרין בעקבות כאבים בכף היד עקב פגיעת מאמץ.(טראומה) מרחתי שמן רוזמרין ישירות על היד ללא ערבובו בשמן בסיס(כי רק אחר כך הבנתי שזה משצריך להעשות)המריחה הייתה חד פעמית.טבלתי את האצבע בשמן פעמיים ומרחתי על כל כף היד.אני בת 44 ואין לי מחלות אבל סובלת מטינטון כרוני ללא ידירת שמיעה.כרבע שעה לאחר...
 7. ת

  שמן רוזמרין

  שמן רוזמרין
 8. ת

  המלצה למיקרוגל לחימום 20-23 ליטר 900 ואט לפחות

  המלצה למיקרוגל לחימום 20-23 ליטר 900 ואט לפחות מעונינת לרכוש מיקרוגל עם הנתונים הנ"ל. הכי חשוב שיחמם מהר ואחיד. אשמח להמלצות.(צבע לבן או כסף,שחור לא בא בחשבון)אנא השאירו לי מספר דגם מדוייק.בתודה מראש.תיתי.
 9. ת

  חלום על נפטר שמת שוב בחלום

  חלום על נפטר שמת שוב בחלום לפני חמש שנים שכלתי את אחי מהמחלה הארורה.בן 36 במותו. אתמול הופיע לי בחלום ביחד עם אבי ז"ל.שלושתינו נמצאים באיצטדיון ואחי רוכב על סוס לבן נופל ומת..אני רואה את עצמי צועקת בחלום ואומרת: לא ,לא ייתכן..ואז מתעוררת. יש לי הרגשה שזה חלום שמבשר רע.האם אני צודקת? אשמח...
 10. ת

  קניות של קרם לחות אסתי לאודר מסטרוברי...האם כדאי?

  קניות של קרם לחות אסתי לאודר מסטרוברי...האם כדאי? מעונינית להזמין מסטרוברי קרם לחות האם כדאי? האם המוצרים טריים? אני קצת חוששת שזה מסתובב בדואר ומתקלקל..האם למישהי יש ניסיון טוב עם זה? איך האתר שלהם באופן כללי?
 11. ת

  ריח חזק אחרי הרכבת תריס חשמלי וחלון כתוצאה..

  ריח חזק אחרי הרכבת תריס חשמלי וחלון כתוצאה.. המרכיב שהיה אצלי השתמש במסטיק על בסיס פוליאורתן ויש ריח בסלון כבר שבוע וחצי. האם יש סיכוי שהריח יצא בקרוב ?כרגע לא יכולה לשבת בסלון . המרכיב השתמש בחומר לאיטום מבחוץ ומבפנים ומסגרת החלון נגועה בחומר. עצות? משהו...? נ.ב. המרכיב מחתחמק מלקיחת אחריות...
 12. ש

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]סקר חמישי ואחרון בסדרה[IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]

  באותה מידה אפשר לומר... באותה מידה אפשר לומר... כל מי שגובהו 180 שיערו חלק וגולש עדיף דור שלישי בארץ ומעלה ... תחשוב לבד מה לא מוסרי במה שאתה אומר.
 13. ת

  נזק לעיניים בעקבות הסרת שיער באזור הפנים

  נזק לעיניים בעקבות הסרת שיער באזור הפנים אשמח אם יצרו עמי קשר בנות שניזוקו בעיניים(בעיקר יובש קיצוני) מטיפול בלייזר באזור הפנים . אני ניזוקתי בעיניים למרות שהיו לי משקפי מגן.
 14. ת

  שאלה...

  שאלה... אני בת 45,רווקה ללא ילדים וכרגע גם לא בזוגיות. לאמץ אין לי אפשרות כי אני יחידנית.מה האפשרות הכי טובה בשבילי לאור מצבי?אשמח אם תפרטו לי איך מתחילים את התהליך של תרומת ביצית,זרע ופונדקאות בארץ או בחו"ל.מאיפה מתחילי ם בכלל?? תודה .ושבוע טוב.
 15. ת

  שאלה חשובה..

  שאלה חשובה.. אני בת 45 ורווקה. חושבת לאמץ ילד,\תינוק מחו"ל.רציתי לשאול אם ישנה אופציה כזאת בכלל,אין לי בן זוג . ואם כן,באיזה מדינות? איזה עוד קריטיונים צריךבכדי לעמוד באפשרות לאימוץ? אשמח לעצות. תודה רבה !
למעלה