תגובה אחרונה ע"י guliver182

 1. G

  חוות דעת מחיר

  חוות דעת מחיר היי חברים. ברצוני לדעת כמה שעון קיר מכאני מקורי של סייקו כמו בתמונה שווה? מה מחירו בשוק? תודה ולילה טוב.
 2. G

  חוות על רכב

  חוות על רכב היי חברים, שאלה על רנו פלואנס 2015 מעוניין לדעת על הרכב האם הוא מתאים לאדם בגובה 2 מטר, איך הוא מבחינת כוח במנועי בנזין וסולר. תודה לעונים.
 3. G

  עבודה עם לק שקוף

  עבודה עם לק שקוף היי חברים. אני מעוניין לצפות משטח פלסטיק שחור בלק שקוף מאותו סוג שנשים בדרך כלל שמות על הידיים, על מנת לטשטש שריטות מעל המשטח. האם הלק השקוף יכול להסיר את הצבע שעל המשטח או להרוס?
 4. G

  ווישר ברכב

  ווישר ברכב אהלן חברים, ערב טוב. רציתי לדעת האם יש דרך לתקן ווישר שמאל של שמשה קדמית שהגומי שנוגע בשמשה עצמה כלומר המגב - נקרע, נתלש...לקנות ווישרים חדשים זה חבל כי החורף מסתיים, אז מעדיף להמנע...עצות?
 5. G

  הבטחת הכנסה מביטוח לאומי

  הבטחת הכנסה מביטוח לאומי האם הגשת בקשה להבטחת הכנסה לביטוח לאומי יכולה להיות מסורבת אם לאחד מילדי המבקש יש 2 מכוניות בבעלותו, ולמרות שאינו גר עם מגיש הבקשה?
 6. G

  רכבים אוטונומיים

  רכבים אוטונומיים ערב טוב חברים. יש לי מספר שאלות על רכבים אוטונומיים. 1. מה הסיכוי שהתכנית תצא לפועל? ואם תצא, אשמח לדעת פחות או יותר מתי? 2. האם תיהיה אפשרות להחזיק רישיון נהיגה רגיל של ימינו, גם כאשר יהיו רכבים אוטונומיים, וכתוצאה מכך תיהיה אפשרות להחזיק רכב פרטי רגיל? 3. אשמח לדעת מה יהיו...
 7. G

  התייעצות

  התייעצות ערב טוב חברים. החלטתי בצעד אמיץ ללכת בפעם הראשונה בחיי למקום המזוהה עם הקהילה, ובחרתי בבר. יש כמה סיבות שבגללן אני חושש מהצעד. קודם כל מהסיבה שאלך לבד לשם, ומה כבר אפשר לעשות בבר לבד? ואין לי כל כך את מי לצרף כמובן... באופן כללי אני די מתלבט בקשר לבחירה ללכת לבר, השאלה אם יש עוד דברים...
 8. צ

  פתח תקווה, חניון דן עמנאול הגוסס.

  דן עמנואל, תיקון SG. דן עמנואל, תיקון SG. ב"ה תמונה זו צולמה לפני השממה.
 9. G

  שאלה

  שאלה אם נשברה לי ברכב הקורה הפנימית (מפלסטיק) יש דרך לקנות חדשה? אשמח להדרכה...
 10. G

  שאלה על מסיבות (ת"א ובכלל..)

  שאלה על מסיבות (ת"א ובכלל..) מעוניין להתחיל ללכת למסיבות ותוהה איך הולך העסק. למי לפנות, לאן לפנות מה קורה בפועל? ממה צריך להזהר וכ'ו... באמת שאין לי מושג ירוק ואשמח לכל פיסת מידע. תודה ושבוע טוב:)
 11. S

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo203.gif[/IMG]כתבות/ידיעות/הודעות בנושאי תחבורה

  מפה ותזמון -קווי תחבורה לרכבת מערב ראשל"צ מ http://www.rishonlezion.muni.il
 12. G

  היי חברים

  היי חברים החלטתי להתחיל לצאת למקומות בילוי (בעיקר מועדוני דאנס בר) בעיר הגדולה תל אביב שאליה עברתי לא מזמן... רציתי לקבל הדרכה על איך עובדים העניינים בפועל, הלכה למעשה. איך בוחרים מקום אם איני מכיר מקומות?, איך נכנסים, איפה משלמים, מה עושים שם? אין לי מושג ירוק לגבי איך עובדים הדברים האלו...
 13. G

  אהלן

  אהלן אספר על עצמי בגדול. אני בן 25 וכל השנים לא סיפרתי על תחושותיי לגבי הנטייה המינית, וכתוצאה מכך לא הייתי בזוגיות מעולם. תמיד הכל נשאר בגדר דמיון ופנטזיה אך מעולם לא מימשתי דבר כנראה מתוך פחד וחשש גם ממה יחשבו עליי ואיך אני אתפס בעיניי עצמי. אומרים לי תמיד שאני נראה טוב מאוד ולא מבינים איך...
 14. G

  חידוש פלסטיקה ברכב.

  חידוש פלסטיקה ברכב. שלום חברים ובוקר טוב. רציתי לשאול האם יש דבר כזה חידוש פלסטיקה פנימית של כל הרכב? ולאיזו רמה אפשר להגיע עם החידוש? וכמובן אשמח למחירים פחות או יותר כשמדובר ברכב פרטי. תודה לעונים.
 15. G

  שאלת אינסטגרם

  שאלת אינסטגרם אהלן, האם יש באינסטגרם יומן פעילות המראה את כל הפעולות שעושים בחשבון?
למעלה