תגובה אחרונה ע"י hada12

 1. H

  קו שבר

  מישהו יודע מאיזה תאריך התחילו להשתמש בקו שבר ארוך? כלומר, אם יש לי a+b חלקי c. אנחנו יכולים לכתוב את זה כך: (a+b) : c אבל מתי החליטו לכתוב זאת כך: a + b ──── c ?
 2. H

  מנהלת

  למה הכוונה כשאומרים מנהלת (של ארגון מסוים)? המנהלת מחליטה כך וכך. מה ההבדלים בינה לבין הנהלה?
 3. H

  אינטגרלי

  לפי ספר פסיכומטרי שנפל לידי אינטגראלי מוגדר כ: אינטגרלי - שלם, בלתי נפרד (מילה בעלת משמעות הפוכה - דיפרנציאלי) מה ההקשר בין הגדרה זו לביטוי חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי?
 4. H

  מה מבדיל טינופת מלכלוך?

  אם אלה מתכווון ללכלוך במשמעות של בוץ הוא אכן לא מסריח. אני לא בטוח שמגיעים למקום ואומרים למנקה השירותים מלוכלכים מעבירים גם שאיפה לבדוק ריחות.
 5. H

  קואורדינטות פולריות

  מה זה נותן לי כשאני הופך קואורדינטות של עצם, נגיד פרבולה, לקואורדינטת פולריות?
 6. H

  חידת מבחן

  נכון. טעות
 7. H

  חידת מבחן

  אם אני עונה על הכול כן ולאחר מכן על הכל לא ולאלר מכן פים לא ופעם כן. לדעתי משלושת האפשריוית הבאות ניתן למצוא טת התשובה המהירה ביותר.
 8. H

  חצי קשה

  כשאומרים שגבינת חלומי היא גבינה חצי קשה. למה הכוונה? מה זה "חצי קשה"?
 9. H

  אסימפטוטות

  איך מחשבים את האסימפטוטות של הפרבולה? כולל בהזזות?
 10. H

  יחס

  נראה לי שזה עדיין, נכון. כי המספרים הרציונליים כוללים גם השלמים, גם את השלמים החיוביים ודם השליליים. אם כבר לשנות אז לשנות ל: היחס הוא קו רפלקסיבי ברציונליים החיובים, אך לא ברציונליים בכללם הכוללים את המספקים השליליים
 11. H

  יחס

  הערך יחס בויקיפדיה כתוב תחת הסעיף קו-רפלקסיבי :"בעוד שהיחס 'בעל חזקה ריבועית שזהה לזו של' הוא קו-רפלקסיבי רק בקבוצת המספרים החיוביים - אך לא בקבוצת המספרים הרציונליים." אפשר הסבר למה הכוונה במילים המסומנות בקו.
 12. H

  מה זה לסנגר ולסנג'ר?

  אומרים שהשטן מקטרג על מעשיך בשעת בדיקת מעשיך הטובים לעומת מעשיך הרעים
 13. H

  מה זה לסנגר ולסנג'ר?

  לסנג'ר זה להפוך מישהו לסלג'ר - עבד. ולסנגר זה להגן על מישהו מפני אישום, האשמה על שעשה דבר מה. סניגור הוא המגן במשפט, ההיפך - קטגור - המקטרג על הנאשם, מסביר מדוע יש להאשימו בדרך של האשמות קשות, הוכחות ונזיפות. הסניגור הוא עורך-דין השופט לזכות, והקטגור הוא עורך-דין השופט לחובה. חובה - אתה אשם...
 14. H

  נפח בלון

  שואל השאלה (או שאלת המשךׂ): אתה לוקח סרגל מצמיד אליו את הבלון. מה הערך שמראה הסרגל אומר על נפח הבלון? בהנחה שהערך שהתקבל הוא x. באיזה נוסחה ניתן להשתמש כדי לחשב את נפחו? האם ניתן להסיק נתונים כמו: רדיוס, קוטר או ציר ראשי, ציר משני וקודקודי האליפסה כאשר הבלון הופך אליפטיץ 2. האם ניתן להתייחס...
 15. H

  נפח בלון

  נתון לי אך ורק אורכו של בלון.מה הדבר יעול לומר עלנפחו?
למעלה