תגובה אחרונה ע"י ORIZACKEN

 1. O

  במוו סדרה 3 (תחזוקה)

  יש אתרים להשוואת מחירי ביטוח כמו וובי https://www.wobi.co.il/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%A8%D7%9B%D7%91/, ותחזוקה שנתית לדעתי יקרה כי רק טיפולים שנתיים שבשגרה יעלו לך יקר כי הרכב עצמו יקר כנ"ל גם החלקים, והרבה גם תלוי איפה תעשה את הטיפולים מוסך מורשה של היבואן או מוסך מורשה אבל לא של...
 2. O

  ספורט 5: הנשארים, העוזבים ואלו שמועמדים: עתיד מכבי ת"א

  ז'יז'יץ' צפוי להישאר, הסיבה שכספי צפוי להמשיך, שלושת העוגנים שבדרך החוצה, ביניהם האנטר ומי השמות החמים שעל המדף? רגע אחרי סיום עונת היורוליג, ערוץ הספורט חושף את התכניות של הצוות המקצועי בהיכל, כולל הסאגה המרכזית של הקיץ. הפרטים בפנים...
 3. O

  יורוליג מחזור 34 (אחרון): זניט סנט פטרסבורג נגד מכבי ת"א

  מכבי נפרדת מהיורוליג עם תבוסה ברוסיה.
 4. O

  שותפיו של נתניהו, השחורים ארוכי הפאות והציציות עורכים פיקניק בערב יום השואה

  אף אחד לא אומר לאף אחד אחר להתאבל בימי הזיכרון אבל לומר כפייה חילונית זה פייק רק בערב ימי הזיכרון הכול סגור ביום למחרת של הטקסים בתי הקפה הקניונים והמסעדות פתוחות.
 5. O

  מטאטאים במקום לבדוק את וויצ'יץ' והסקאוטינג

  צביקה מעבר לזה שהוא איש כדורסל מצוין הוא מכביסט אמיתי, נוצרה לו תדמית במהלך הקריירה שלו כאיש קשה שעומד על שלו ולא מתפשר ודורש משחקניו המון וזה תדמית נכונה ולכן בעלי קבוצות נרתעו מלקחת אותו, לדעתי בגילו כרגע וממרום ניסיונו בדומה לפיני גרשון התפקיד שהכי מתאים לו כרגע זה ג'נרל מנג'ר פחות להתעסק עם...
 6. O

  שותפיו של נתניהו, השחורים ארוכי הפאות והציציות עורכים פיקניק בערב יום השואה

  בימי האבל הדתיים הכול סגור המסעדות בתי הקולנוע השידורים בטלוויזיה מתאימים את עצמם לאותו היום וככה צריך כי אנחנו מדינה יהודית, אז גם את ימי הזיכרון הלא דתיים צריך לכבד.
 7. O

  מטאטאים במקום לבדוק את וויצ'יץ' והסקאוטינג

  לוקח אותו במקום וויציץ' ואבי אבן בכול יום, מה שיש לצביקה במוח מבחינת כדורסל ויציץ' ואבן שלא מבינים כלום ברמת אימון ובניית קבוצה לא ילמדו עוד 20 שנה.
 8. O

  יום הכפיה החילונית מתחיל

  זה לא אותו הדבר ימי קודש לא דומים לימי זיכרון שיש רק שניים מהם בשנה, אין לך כבוד לחללי צה"ל וליהודים שנרצחו בשואה .
 9. O

  יום הכפיה החילונית מתחיל

  יומיים בשנה תדחה סיפוקים ותכבד את אלה שנלחמו על הארץ הזאת ונרצחו בגלל שהם יהודים, לא יקרה לך שום דבר לא כול שטות שאתה חושב עליה בלילה אתה צריך לכתוב כאן יש גבול לטיפשות, על איזה כפייה חילונית אתה מדבר ? מזה הבולשיט הזה.
 10. O

  יום הכפיה החילונית מתחיל

  אף אחד לא כופה עלייך שום דבר אתה לא רוצה לכבד את יום הזיכרון לשואה ולחללי צה"ל אל תכבד אל תעמוד בצפירה ואל תהיה עצוב, זה רק מראה כמה אתה מנותק מאחינו שנרצחו אלה בגלל שהם יהודים ואלה בגלל שנלחמו על זה שתוכל לשבת בבית קפה במדינה שלך בכיף .
 11. O

  בג"ץ אישר: הפרופ' למתמטיקה לא יקבל פרס ישראל

  אתה לא חושב שזה שיא הצביעות להחרים את המדינה שלך ואז לקחת ממנה פרסים ? שיהיה אמיתי עד הסוף שיחרים אין בעיה הכול בסדר מדינה דמוקרטית, אבל שיחרים גם את הפרס ולא יעשה לעצמו הנחות בגלל שזה פרס אז לערב אחד אני לא אחרים את ישראל ויכבד אותה.
 12. O

  מטאטאים במקום לבדוק את וויצ'יץ' והסקאוטינג

  צביקה שרף בטור נוקב ל-ONE לסיכום העונה: במכבי ימשיכו להגן על בעלי תפקידים ללא קשר לתפוקתם, זו לא רק בעיה תקציבית וקורונה. וגם: שלל הטעויות https://www.one.co.il/Article/20-21/2,620,1219,32274/381435.html?ref=hp
 13. O

  יורוליג מחזור 34 (אחרון): זניט סנט פטרסבורג נגד מכבי ת"א

  9/4, יום שישי, שעה: 20:00, אולם: סיבור ארנה, שידור ישיר ספורט 5. במכבי יעדרו: אנג'לו קלויארו, עומרי כספי, ויובל זוסמן. http://www.maccabi.co.il/gameZone.asp?gameID=10391&mNewsID=2367#!magazine https://sports.walla.co.il/item/3428258
 14. O

  בג"ץ אישר: הפרופ' למתמטיקה לא יקבל פרס ישראל

  פרס ישראל לא מחולק בגלל דעות פוליטיות אלא בגלל התחום בו הזוכה עוסק אבל מצד שני אי אפשר להפריד בין הדעות הפוליטית לבין האדם שמקבל את הפרס, אם האדון הזה מחרים וקורא להחרים את מדינת ישראל אז שגם לא יקח ממנה פרסים, זה שיא הצביעות .
 15. O

  זבל מי שקונה רכב גרמני,

  יש לי סיאט איביזה כבר 5 שנים פעם אחת לא היתה לי בעיה בגיר, לעומת זאת אני מכיר בנאדם שיש לו מאזדה והלך לו הגיר, תטפל ברכב בצורה נכונה אל תלך למוסכים זבלה ששמים לך חלקים זבלה בשביל לחסוך כמה שקלים ותקבל שקט לאורך זמן עם הרכב.
למעלה