אונאת הפסיכותרפיסטיים העוס"ים וקופות החולים

davidking14

New member
אונאת הפסיכותרפיסטיים העוס"ים וקופות החולים

אני עדיין לא מאמין -

הלכתי לטיפול דרך הכללית , דרך פסיכותרפיסטית עוסי"ת במשך שנה וחצי.

נפגעתי ממנה קשות , היא התנהגה בצורה שמועלת בתפקידה והחלטתי להגיש תלונה.

אין לי אמון במערכות הכללית מה גם שהיא אמרה שהיא קבלה מהם גיבוי להתנהגותה.

שמחתי לראות שיש כתובת להגשת תלונה בקול הבריאות

https://www.health.gov.il/UnitsOffice/HD/HQD/Pages/psychology_complaint.aspx

אך כשפניתי אליהם הם אמרו שעוסי"ם לא מפוקחים דרכם, ושאפנה לרווחה.

פניתי לרווחה גם אומרים שפסיכותרפיסטיים זה לא בתחום פיקוחם ושאפנה להנהלת הכללית. כמו שאמרתי - אין לי אמון בהם.

בכל מקרה עניין הפנייה או האמון שלי - לא רלוונטיים לנושא .

אני פשוט המום שבישראל היום , עוס"ים שמתהדרים כטווס בהכשרתם ותוארם, אין עליהם שום גוף מפקח ממלכתי אמיתי על עבודתם כמטפלים.

זה מסביר גם את חוסר החשש של המטפלת לפגוע ולעשות ככל העולה על רוחה, כי מעבר לכללית שגיבו אותה, היא לא תצטרך לתת דין וחשבון מול אף אחד.

זו ממש שערורייה אין מילה אחרת. לפחות שהיו מודיעים על כך למטופל. גם מצידה וגם מצד קופת החולים, וגם מצד המדינה ומשרד הבריאות שמאפשר את זה.

גם בתחילת הטיפול וגם בהמשכו - היא טענה שההכשרה שלה זה "כמו פסיכולוגית" , ואפילו פלוס פלוס, היא השוותה את עצמה לפסיכולוגית קלינית, ומעולם לא ציינה שאחד ההבדלים זה שהיא לא מפוקחת בשום גוף ממשלתי.

אם הייתי יודע הסיכוי שהייתי הולך איתה בתהליך הוא ממש נמוך, ואם כן הייתי יודע למה לצפות, וכשהייתי רואה את החאפריות מתחילה , הייתי מבין שמדובר בחאפרית שיכולה לעשות ככל העולה על רוחה, לא איזה תהליך נסתר מעבר.

האם אני טועה במה שהבנתי ? האם השערורייה הזו קיימת ? אני ממש המום.

אני רוצה לתבוע ולשתף אבל אני מתבייש, זה יגרום לי נזק תדמיתי גדול.

davidking14

New member
אשמח להתייחסות ענינית מאנשי מקצוע ומנהלות הפורום

בפרט ממירי קלר שהיא בעצמה פסיכוטתרפית

הולכת ומתגברת בי הרגשה חמוצה, שאנשי טיפול על כלל גווניהם, כמה שהם אמורים להיות אמיתיים ואכפתיים, כשבא להם להתעלם ולטייח או למרוח ולטמון את הראש בחול כבת יענה - הם עושים זאת.

זו מציאות שלא אמורה להיות, אתם אמורים להיות אנשי אמת.

מקווה שההרגשה הזו תתפוגג.

למעלה