גם ראש סי אי איי, לא הצליח להפסיק

ביילי_007

New member
גם ראש סי אי איי, לא הצליח להפסיק

גם ראש הסי אי איי, לא הצליח להפסיק את אלימות הפלסטינית, ונחשו למה...בגלל שערפאת לא מוכן לקבל את הצעה אמריקאית, שדרך אגב ישראל הסכימה לקבלו במלאו. זה רק מוכיח שגם טנט, לא מצליח להוציא את ערפאת מהטרור - ועכשיו בו נראה איך הגלגל אלימות ימשיך....,

בת-עמי

New member
באמת האמת שזה יצליח??? תמימות

עראפת כנראה לא רוצה הפסקת אש וגם לא שלום וראינו את זה גם במקמפ דיויד

ביילי_007

New member
ערפאת לא רוצה הפסקת אש....

ערפאת רוצה להמשיך באש, וזאת הוכחה הכי טובה שיש, יש בידיו גם דוח מיטשל, גם הפסקת אש מידי שרון, וגם תוכנית טנט. בנוסף ללחץ הבינלאומי - לאחר כל זה נראה שערפת מעוניין בהסלמה - לפיכך לדעתי הפסקת אש מצד ישראל צריכה וחייבת להסתיים בימים הקרובים. לא ניתן לערפאת להכתיב מהליכים. ולא ניתן לערפאת את האושר בהריגת ישראלים בלי תגובה ישראלית הולמת.

B.Shokor

New member
גם ישראל לא רצתה הפסקת אש,..

ביילי יקר, גם ישראל (בימיה היותר טובים) שלה לא רצתה הפסקת אש, הייתה חותמת הסכם ב10 בבוקר, והוווופפפפ ב22 בלילה דופקת העם הפלסטיני. והשאלה הנשאלת למה? והתשובה: לא היה לחץ עולמי על ישראל, לא היו שידורים מפלסטין לשאר העולם, וחמאס, חזבאללה, ושאר הארגונים לא היו פועלים, ישראל הרגישה חזקה בשטח ורצתה לשלוט בכולם. (אל תדאג ביילי, זו מחלה אצל בני האדם, כשאתה חזק אתה אוהב לשלוט בכולם).

ביילי_007

New member
מתי היו ימיה הטובים של ישראל?

שוקר - מתי היו ימיה הטובים של ישראל? ישראל תמיד במלחמה, במאבק מול טרור - אנו חזקים כי אין ברירה - היום היה בעיתון ידיעות אחרונות - בזכות כוחה הצבאי של ישראל - נוצר כוח הרתעה - שמונע מלחמה כוללת במזרח התיכון...

all

New member
התסריט היה ידוע מראש

כל הפרשנים ללא יוצא מהכלל אמרו לאחר הפיגוע בדולפינריום שלארפאת 2 מטרות עיקריות. 1. לתת לפיגוע ולתגובה השלילית אליו להישכך באירופה . 2. לימנוע את תגובה חריפה של ישראל. ערפת השיג את זה וכעט טנט יכול ללכת

B.Shokor

New member
טוב,עכשיו אתם יורדים לערפאת אחד אחד

ערפאת לא קבל ההצעה ההאמריקאית בגלל שיש לו סיבות לכך, לפי דעתי צריך עלינו לחכות ולשמוע אותו. אני חושב שגם אין צורך להזכירכם כשישראל לא הסכימה לקבל את ההצעה הירדנית-מצרית לא שמענו אף אחד העיר על כך. אז נא, לא לקפוץ, לא להתעצבן, לא להתחיל להאשים אף אחד לפני שנשמע שני הצדדים, ותזכורו, שאני לא בעד אף אחד.

ביילי_007

New member
אולי ערפאת באמת הולך על כל הקופה?

לאט לאט, אני מתחיל להבין שערפאת באמת לא מעוניין בשלום - אם הוא דחה כל כך הרבה הצעות פניות, תוכניות. אולי באמת הוא הולך על כל הקופה - השמדת ישראל...

B.Shokor

New member
אוליי ישראל באמת הולכת על כל הקופה?

לאט לאט, אני מתחיל להבין שישראל באמת לא מעוניינת בשלום - אם היא דוחה כל כך הרבה הצעות פניות, תוכניות. אולי באמת היא הולך על כל הקופה - השמדת פלסטין...

ביילי_007

New member
הפרת זכויות יוצר...

באמת שוקר - רק שתדע לך מבלי לשתחצן: אם ישראל הייתה רוצה היא כבר מזמן הייתה יכולה למוטט את הרשות הפלסטינית - אבל לא, אין לישראל עניין למוטט את הרשות, שנית - חסר לך תגובות?, הודעה שלי הייתה כל כך טובה כדי שתחזור עליה, דרך אגב רק שתדע שהפרת זכויות יוצרים :). שלישית - ישראל דחתה רק את הצעה הירדנית מצרית - שרק שתדע לך גם ארצות הברית לא קיבלה אותו..., אבל למה לדבר על העבר...יש לפלסטינים שני הצעות...ואת שניהם הם לא קיבלו...זה אומר דרשנו...

למעלה