הזמנה לביקור בפורום התמיכה הוותיק

אופירA

New member
מנהל
הזמנה לביקור בפורום התמיכה הוותיק

כאמור אני אופירה שקצת מנהלת את פורום "קיצורי קיבה". מנותחת טבעת 5 שנים ומבלה בפורום הרבה לפני הניתוח.
לא הצטרפתי לשרשור ההיכרות שלכם, כי יש גבול לכל תעלול, כשאין שרוול...

למי שעדיין לא מכיר (יש מישהו כזה?), פורום "קיצורי קיבה" הוא הפורום הוותיק של המנותחים בתפוז, מספרו 19 - שימו לב! הוא מהפורומים הראשונים של תפוז, לפני כ-13 שנה.
וותיקי הוותיקים שלכם התחילו בו (היה אז מאוד "שמח" בפורום המשותף
), וממנו יצאו לבית משלהם, עברו איתו למקומות אחרים והיום חזרו לתפוז.

עוד מעט בע"ה תופיע בו הודעה שמבשרת על פרוץ פורום השרוולים החדש בתפוז, עם הקהילה הגדולה, הוותיקה והמגובשת של המשורוולים, וכולכם מוזמנים לקפוץ מתי שהוא ו"לעשות יפה שלום" להודעה שלי בפורום הוותיק, כמו שכנים טובים ונחמדים
. לספר בכמה מילים עליכם, כמה שמח לכם בפורום החדש בתפוז, וכמה אתם נחמדים ומזמינים כל מי שצריך לבקר/לשהות אצלכם.

קצת עליו ועל הניהול שלו היום -
הפורום הוותיק מאוד וותיק, הוקם לפני 12-13 שנה (מי סופר?) ושרד את כל הדורות וכל המאבקים וכל החידושים והשינויים והמעברים והחילופים שרק אפשר לעבור במשך 13 שנה. ולכן מגיע לו הרבה הרבה כבוד!
מקימיו ניהלו אותו רוב השנים, ורק לפני איזה שנתיים בערך העבירו את הניהול לי ולקוביd1, גם הוא מנותח טבעת וותיק מאוד, ששייך לפורום מיום היווסדו.
לאורך השנים התרחשה בו אינסוף תמיכה ולמידה בכל הקשור להתמודדות עם עזרה ניתוחית כנגד מחלת השמנת היתר המורבידית, בכל הרבדים האפשריים - סוגי ניתוח, בחירת מנתח, בירוקרטיה, התמודדויות שונות במשך השנים, עליות ומורדות במאבק בנטייה להשמנה מהירה, התפתחות עולם הבריאטריה, אכילת יתר, עצירות, נשירת שיער, פעילות גופנית, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד ועוד ועוד. אין לי ספק שהפורום לאורך השנים תרם מאוד להצלת כמה וכמה אנשים ממוות או נכות!

היום הפורום בעיקר מייעץ לאנשים לפני כל סוגי הניתוחים, מעניק באופן בלעדי את התמיכה הרחבה והתמידית הנחוצה למנותחי טבעת, עונה למנותחי שרוול על שאלות ברמה של "האם אוכל לחזור לאכול אי פעם" או "האם הוצאת הנקז מכאיבה", וגם מכוון אותם לבית של מנותחי השרוול, כדי שיוכל לקרוא הרבה ולקבל תשובות מהרבה בעלי ניסיון מפורט.
כלומר יש ותהיה תמיד אינטרקציה (ולא חד כיוונית) בין שני הפורומים - שלכם ושלנו - לתועלת מכסימלית של כו-לנו.

אני לא מנהלת פורום "נורמלית" כמו שמקובל בתפוז, שנלחמת על הקהל שלה ומנסה למנוע מאנשים לעבור לפורום אחר. להיפך - שכל אחד ימצא את המקום ששם יש העזרה המיטבית עבורו (וגם יקפוץ לבקר
). לי חשוב שאנשים יקבלו מענה ויזכו לאיכות החיים שלהם, לשיפור הבריאות שלהם, וכל חלק שאני יכולה לקחת במטרה הזו מתאים לי (כולל מה שאולי לא נעים לאגו שלי או ל"פרסטיזה" שלי, ודברים כאלה. וזה לא רק דיבורים יפים, זה עבר וגם יעבור מבחני אמת!)

אני מתכוונת לבקר פה לא מעט, כמכסת הזמן והכוח, לצורך התייחסות לנושאים כגון "בטטת כורסה" או בלבול עקב הפער בין הסתגלות הנפש להשתנות הגוף בהרזייה מהירה, בקיצור לצורך כל מה שמשותף לחלוטין לכל סוגי המנותחים למיניהם - ההתמודדות עם בעיית ההשמנה/הרזייה/נטייה להשמנת יתר.
וכן מתעתדת להשתמש בהרבה מאוד מידע שאלמד פה, וכלים שיהיו פה.
אין לי ספק שכו-לכם תיהנו מנוכחותי מאוד, כפי שאני נהנית מנוכחותכם כאן
.

וכמובן מזמינה אתכם לבקר בפורום הוותיק ולענות על מה שרלוונטי לכם שם, לשתף בנושאים השייכים לכל המנותחים מכל הסוגים, לשתף אותנו בשרשורים חשובים ומעניינים שעלו אצלכם (תשימו קישור אצלנו ביוזמתכם לשרשור מעניין וחשוב אצלכם, ולהיפך, כמו שכנים טובים) ועוד. החפיפה בין הפורומים לא גבוהה כל כך, ואופיים שונה, אבל בהחלט קיימת ברמה מסוימת.
יש לכם קישור מהיר בצד שמאל של העמוד, ברשימת הקישורים השונים, לעבור אלינו להצצה. ולנו בעמוד יש קישור מהיר אליכם.
בנוסף, כל אחד בעמוד הראשי שלו בתפוז, יכול להגדיר את 6-7 הפורומים שהוא רוצה לצפות בפעילות שלהם בדף הראשי של תפוז, ואז הוא יכול לראות אילו שאלות עלו לאחרונה בפורום שלנו, ואם יש לו מה לתרום להן לפי יכולתו וזמנו. וזה אחד היתרונות הגדולים של השכנות בינינו, בתפוז.

להתראות!

אופירA

New member
מנהל
לא הספקתי לפני שבת לבשר על הפורום שלכם

אבל עכשיו הכנסתי הודעה, ומרים כבר עשתה לנו שלום יפה יפה. היא נהדרת, באמת, עשתה לי טוב כל התקופה האחרונה עם התשובות שלה על השרוול אצלנו.
יאללה, אנשים, רוצים לראות קצת סולידריות ואחווה. בואו לעשות שלום, קצת לספר על עצמכם מה שבא לכם (הקוראים לפני ניתוח יקראו את הודעותיכם בשקיקה!).
בואו נחליף קצת משלוחי מנות. לא צריך כל יום, אבל אפילו חד פעמי - רצוי בהחלט.

ליבי3617

New member
שבוע טוב אופירה

אני אתייחס להודעה שלך וכמובן נמשיך לשתף פעולה.
אצה רצה עכשיו ואחזור בלילה.

למעלה