המורה הטוב ביותר בארץ לאנלפי למכירות? ועוד שאלה

שי כהן33

New member
המורה הטוב ביותר בארץ לאנלפי למכירות? ועוד שאלה

1) מה לדעתכם המורים הטובים ביותר בארץ לאנלפי למכירות ?
2) האם התרגילים יישמים וכל ליישם ?
3)ראיתי למשל שימוש בסוגסטיה במכירות או שפת גוף ופאוזות
אבל צריך לחשוב על כולכך הרבה דברים ביחד איך באמת אפשר? אם אני עושה וודיאו ואני עושה עריכות אז אפשר להשתמש עם זה עד שיוצא טוב.. אבל ככה ביום יום לא נראה לי כל לחשוב על כולכך הרבה דברים.... יש פה משהו שמצליח להשתמש בזה ביום יום באופן טבעי כולל פאוזות שפת גוף סוגסטיה ....
4) מה המורים שהכי כהי נחשבים בעולם בתחום האנלפי למכירות ? לצערי אני לא כזה טוב באנגלית אבל ממש מסקרן אותי לדעת
תודה רבה!

ommerl

New member
אין כמו NLP במכירות

לגבי השאלות שלך-
1- אני לא יודע אם זה נכון להכתיר מישהו אחד כהמורה הכי טוב למכירות. אני כן יכול להגיד שלניר דובדבני יש כנראה את העסק הכי גדול שמלמד מכירות והוא מלמד המון NLP במכירות שלו. אם יש לו את העסק הכי גדול, זה כנראה בגלל שהמכירות שלו טובות. אני לא למדתי אצלו אז אני לא יכול להמליץ מחוויה אישית.
&nbsp
בכל מקרה רוב מי שמלמד מכירות משלב NLP בזה. גם ג'ורדן בלפורט משלב המון NLP.
&nbsp
2- לחלוטין. זה שימוש בטון דיבור, מבנה מסוים של שאלות, מבנה מסוים של שיחה.
&nbsp
3- נכון. מתרגלים את זה עוד ועוד עד שזה נעשה קל. כמו כל מיומנות.
&nbsp
אני באופן אישי ממליץ ללמוד מכירות ו- NLP בנפרד. קורס פרקטישינר ב- NLP ילמד אותך בצורה הרבה יותר נרחבת איך להשתמש בשפה כדי להשפיע וגם יעזור לך לפתח את המיומנויות ברמה מאוד גבוהה.

שי כהן33

New member
omerl

תודה רבה על התשובות!
כשאתה אומר NLP למכירות מה זה אומר במדויק?
זה אומר למכור דרך התת מודע?
למשל כשמתמשים בטון מסוים זה לא מאתגר לזייף? למשל אם אני אומר לבנאדם בוקר טוב ואני עצבני קשה לזייף לבוקר טוב אמרתי או שאם אני אומר למשהי שאני אוהב אותה קשה לזייף לא ככה?

ladybug4NLP

Active member
ללמוד NLP בסיסי ואח"כ מכירות אצל ליאור ברקן

שהיה עד לאחרונה מנהל הפורום כאן.

גם בתוך ה-NLP מכירות זו מומחיות ולא כל בתי הספר (כולל בית הספר המועדף עלי) שמים על כך את הדגש

ommerl

New member
זה אומר שאתה משתמש במיומנויות של NLP כדי למכור טוב יותר

אכן קשה לזייף לכן לא אמרתי בשום שלב שאתה צריך לזייף מצבים רגשיים.
&nbsp
&nbsp

שי כהן33

New member
עומר

למה אתה חושב שלא כדאי לזייף בכלל?
לא מדבר איתך ברמה של לשקר לבנאדם...
לפעמים אני מציג מוצר שאני מתלהב ממנו ואני רוצה להציג אותו כמו שבאמת הוא דרך הקול יש אנשים שמה שמוכר להם נטו זה הכרזימה התלהבות...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

ommerl

New member
אני לא אמרתי שלא כדאי לזייף

אמרתי שאין קשר בין השימוש ב NLP לבין זיוף. אם בא לך לזייף תזייף, אני לא מבין למה אתה מתמקד בזה.

שי כהן33

New member
עומר

לא יודע אם זה קשור אבל תמיד אומרים שהקול זה בערך 33 אחוז
זה בעצם המסר הסמוי....
בקורסים של האנלפי מדברים על זה הרבה

רוני1223

New member
NLP מכירות

תראה לדעתי האישית אתה צריך קודם כל לפני הכל ללמוד מה זה NLP...
את הבסיס וכל הדבר הענק הזה שנקרא NLP, עוד לפני שתלמד איך לבסס את הNLP במכירות. אפשר ללמוד הכל אבל ממש הכל בקורסים באינטרנט.
ואם כבר שאלת על מורים יש קורס שמלמד אותו בנאדם שקוראים לו פז אושרן מורה מוסמך לNLP' הוא הקים את מגמת NLP באוניברסיטת תל אביב ובמכללת גבעת וושינגטון... חיבר ספרים בתחום ועוד כמה דברים ותפקידים ברזומה שלו. לדעתי כדאי לך ממש לבדוק לגביו, שם לך פה קישור למטה שתיכנס ותבדוק עליו ועל הקורס. בהצלחהה.
http://bit.ly/2OUHSsJ

למעלה