התלבטות לימודים

nickname111

New member
התלבטות לימודים

שלום,

מתחיל כרגע לימודי ניהול ומדעי המחשב בפתוחה.
שואף לעסוק בעתיד בתחום מערכות מידע- ניתוח מערכות, חווית משתמש של מוצרים (בדגש על אינטרנט), הנדסת אנוש.
עלו בין כמה התלבטויות - האם כבר עכשיו בתואר ראשון ללמוד פסיכולוגיה (במקום ניהול) בתואר הדו חוגי, בשביל ידע שיכול לעזור וגם מאוד מעניין (פסיכולוגיה קוגניטיבית וכיו"ב..) או להשאיר ככה ואז לגשת לתואר שני בפסיכולוגיה תעשייתית או קוגניטיבית.
אפשרויות אחרות שעלו לי הן תואר שני בהנדסת אנוש (ב"ג/חיפה) או עיצוב תעשייתי (טכניון).
אפשרות אחרת לגמריי היא לוותר על תואר שני, הרי אין חובה להגיע לשם כדי לעסוק בתחומים אלה, אבל כמובן שיכול להוסיף...

אני בתחילת דרכי, מה דעתכם?
תודה :)

EdisonGirl

New member
כמי שנמצאת כרגע די בתחילת הדרך

בלמודי התואר (מתחילה אוטוטו שנה ב'), התחומים שהצגת הם תחומים שמעצב תעשייתי בהחלט נתקל בהם, אבל הם כלים עבורו ולא המטרה, ולכן הבחירה צריכה להיות בהתאם לתחום שאתה רוצה להתפקס בו. הזכרת מגוון נושאים, שכל אחד מהם יכול להילמד כתואר או תעודה, מה הכי מושך אותך לעשות בפועל?

בנוסף, אתה מוזמן להתייעץ גם בפורומים של לימודים וקריירה בתפוז, אם לא עשית זאת כבר
בהצלחה!

nickname111

New member
ומה את היית ממליצה? -

כמו שאמרתי -
שואף לעסוק בעתיד בתחום מערכות מידע- ניתוח מערכות, חווית משתמש של מוצרים (בדגש על אינטרנט), הנדסת אנוש.

על איזה מסלול את יכולה להמליץ?

EdisonGirl

New member
אני בסה"כ סטודנטית לעיצוב תעשייתי

לא מומחית בתחומי הלימודים השונים בשביל להמליץ לך על מקצוע זה או אחר. בכל אופן, הנדסת אנוש היא משהו שמופיע כחלק מהשלבים של עיצוב מוצר, ורצוי להתחשב בזה ע"מ לקבל מוצר נכון וטוב. מעבר לזה, אני לא מוצאת קשר.

בהצלחה רבה לך!

למעלה