חוזרת לכאן כדי לתת תקווה

• פותח הנושא מינולי
  • פורסם בתאריך
מ

מינולי

Guest
הי לכולן, חוזרת לכאן לאחר כמה שנים, אז הייתי אומללה כל כך והפורום הזה היה מקום של נחמה וכוחות, היום אני כותבת כאן כשהאושר שלי יושב לצידי כי הגן סגור בימי קורונה.
מבקשת לתת תקווה לכל מי שמתקשה. הייתי אחרי המוני ivf, גם אחרי כמה נסיונות תרומה שלא צלחו, מותשת מכל מה שעברתי ועם מחירים בכל תחומי החיים כמעט. בסוף זה הגיע, ברגע הממש אחרון.
ו- מבחינתי- הוא שווה את הכל כולל הכל. אני עדיין כל יום מודה על הנס ומאושרת על המתנה המדהימה והכל כך לא מובנת מאליה.
לא שוכחת שהוא לא מביצית שלי, אולי גם כי העניין עדיין בגדר סוד- לצערי בעלי לא רוצה ולכן אני לא מספרת (חוץ מחברה ופסיכולוגית שליוו לאורך הדרך). הזכרון הזה היום הוא לא כמו שחששתי ממנו אז- הילד המהמם הזה הוא הכי שלי שרק יכול להיות, הייתי רוצה לספר- ולהתגאות!!!
שולחת כאן חיבוק ובוסט של תקווה לכל מי שצריכה.

א

אין_יאוש_בעולם_כולו_2021

Guest
היי , איזה יופי המון מזל טוב.הרבה נחת ובריאות מהנסיך הקטן😄רציתי לברר איפה את מטופלת?

מ

מינולי

Guest
הי #4 🙂, עברתי כמה רופאים, בסופו של דבר עשיתי לא מעט טיפולים אצל משיח ובאסותא רמת החייל- שגם הוא בטיפול האחרון די התייאש, כמו בעלי, ורק אני רציתי עוד נסיון אחרון לפני פונדקאות+ תרומה...
ואפרופו המון טיפולים ומתי להפסיק, רוצה גם לומר שבאותה מידה, לצד נסיונות מרובים, הכי לגיטימי להחליט 'סטופ כדור הארץ'. למי שהגיעה למקום הזה של ההתלבטות הזו, אני יודעת שהאזור הזה מאוד לא ברור וגם הוא מצריך אומץ וכוחות. נכון שלא חוכמה שאני אומרת, אבל מכירה מי שויתרו על עוד נסיון, ומצאו את עצמן, את דרכן ואת השלווה שלהן גם בנתיב הזה.

YaelHakeini

New member
מצטרפת! לפני חודשיים ילדתי את ביתי שהגיעה מתרומת ביצית, והיא אושר צרוף. האמת היא שכשאני מסתכלת עליה אני לפעמים חושבת על התרומה לא בקטע של היא פחות שלי אלא להיפך, מתמלאת בגאווה על זה ששמתי את האגו בצד ועשיתי את מה שהיה צריך בשביל להביא את הדבר המושלם הזה לעולם ואיזה מזל שעשיתי את זה כי קיבלתי אותה!!! ולמודאגות -- יש לנו ילדה בת 8 מטיפולים, ואין שוםםםםם הבדל באהבה ובהתרגשות, כולל של הסבים והסבתות והדודות, שיודעים על התרומה, כי אנחנו מנסים שזה לא יהיה ביג דיל. גם לבנות נספר כשיגיע הגיל המתאים.

למעלה