טיפול זוגי מוצלח

ניסיון טיפולי

הי אורית.
יש סגנונות טיפול שונים.
אני סבורה, שבכל פגישה טיפולית, זוג צריך לצאת עם איזה ערך. לא בכל פגישה יש פריצת דרך, אבל צריך להבין על מה עבדתם ואיך זה הולך לקדם אתכם.
יש זוגות שמרווחים מעצם המפגש גם אם המטפל לא אמר הרבה.
יש זוגות שצריכים שהמטפל יש להם את המצב. ויש זוגות שלומדים מתוך דבריו של המטפל, כי הוא מציג בפניהם ידע שהם לא ידעו.
לגבי גביית התשלום עבור מפגש חלקי, קשה לי לחוות דעה ייתכן וצריך היה לעשות איזה סיכום לתהליך הקצר שעברתם.
בכל מקרה שמחה, ש הניסיון הזה הביא לבניית שיח טוב ביניכם. עכשיו תעבדו לשמר את זה.
בהצלחה

טיפול זוגי מוצלח

מה הופך טיפול זוגי למוצלח?
מוזמנים לשתף חוויות מטיפול/יעוץ זוגי

לא יודע בקשר לטיפול

אבל מה שהכי חשוב בקשר הוא הנתינה, ובעיקר דאגה. חשוב גם שתהיה כנה מתוך אהבה ולא כדי לשכנע.
&nbsp
&nbsp

blondi2212

New member
הי דליה אני לא מדברת מניסין כי אף פעם לא הלכנו לטיפול >>

אבל בתקופות קשות יותר, כשאני חוככת בדעתי אם ללכת, הציפיות שלי מהטיפול שיהווה מקום בו אפשר לדבר על הדברים שבדרך כלל קשה להעלות. מקום ללבן את הדברים, מקום לפתוח ולפרוק בעיות ומטענים שהצטברו עם השנים.
אני מצפה ממטפל טוב שיידע לשאול את השאלות הנכונות, להתעלות מעבר לויכוחי היומיום ולזהות מהו הקושי האמיתי שממנו נובע הויכוח, מצפה שיעזור למצוא דרכי תקשורת מועילות יותר. ו
בגדול- בפעמים שחשבתי ללכת לטיפול זוגי רציתי שהתוצאה תהיה שבן זוגי ואני נגלה מחדש אחד את השניה, נזכור למה בחרנו להיות ביחד, נשפר את התקשורת ונדע לשחרר דפוסים ומטענים שלא משרתים אותנו ואף פוגעים בקשר.

ציפיות מטיפול

הי.
הציפיות שאת מתארת, מדויקות לתהליך טיפולי.
לדעתי טיפול מוצלח הוא כזה שמטפל מביא את הידע והניסיון שלו בצורה שמותאמת לזוג שאיתו הוא עובד. זה דורש הרבה יצירתיות ורגישות.
מקווה שם תזדקקו לטיפול תמצאו אחד כזה.

xucosorule

New member
מצלמות סקס

סטודנטית סקסית מחכה להתפרע איתכם ב-מצלמות סקס אחרי שהיא מסיימת ללמוד למבחן - צרו איתה קשר עכשיו
050-7904898

natanklinbord

New member
הצלת זוגות מגרושין

ב"ה
כשזןגות יושבים אחד מול השני הם חושבים שזה בית משפט
מי אשם ומי צודק והיועץ שהוא השופט או מצדד לצד "המסכן" או מסביר לאחד הצדדים מה השני אמר
הבעיה שכשהזוג מגיע הביתה הצד שהיו לטובתו אומר לצד השני אתה רואה אפילו היועץ אמר ובמקום לשפר זה יוצר תיסכול בצד השני והוא כבר הרבה פחות מעוניין לבוא לטיפול, ואם צריך כל הזמן להסביר לאחד הצדדים מה השני אומר אז היועץ צריך לחיות איתם בבית
המטרה בייעוץ זה ללמד את הזוג לפתור כל קונפליקט בעצמם בלי עזרה חיצונית ע"י תבניות דיבור מדויקות בקונפליקטים ביניהם ודבר נוסף כללים שבעזרתם הזוג לא יפול חזרה לגן גנון ויתחילו לריב עוד פעם
הסוד הגדול הוא שכשהטיפול עובר בתור הרצאה או הוראות יצרן כמו מה עושים במקרה כזה או כזה, עובד בד"כ תקופה מאד קצרה אבל לא משנה את האמונות של הזוג ( כמו צריך 2 לתנגו או שהבן זוג יכול להיות גם מנהיג דומיננטי וגם רך ועדין וכו ) בשביל לשנות לזוג את האמונות האלה צריך תכניקות השפעה שמשנות אמונות וגורמות לזוג לשנות את ההרגלים שהיו להם עד עכשיו.

למעלה