ילד שלישי

• פותח הנושא אנונימיתילדשלישי
  • פורסם בתאריך
א

אנונימיתילדשלישי

Guest
היי,

כבר זמן מה שאני בהתלבטות לגבי ילד שלישי והזמן...רץ לו...אוטוטו בת 40.
אחרי שנים של טיפולים, אני אמא לשניים, הראשון מאומץ והשני מתרומת ביצית.
לאחרונה מרגישה יותר ויותר רצון לילד נוסף, תמיד רציתי, הסיבה שלא עשינו זאת עד כה היא כי אני חוששת לבריאות שלי מליקחת הורמונים נוספים, אחרי שנים של טיפולים ולקיחת הורמונים...מן תחושה כזו שאני צריכה להגיד תודה על מה שיש ולא לקחת סיכונים מיותרים..יש כאן עוד נשים במצב שלי? איך אתן מתמודדות? מה דעתכן?

אגב, יש לנו עוד עוברים מוקפאים מהסבב של התרומה

ג

גם חוששת

Guest
היי לך
במצב דומה ושונה משלך. יש לי שניים מתרומה, ועכשיו שוקלים תורמת נוספת כי הרצון מאוד עז. גם אני מלאת חששות שונים... רק אחד מהם זה הפן הבריאותי שלי. אם הייתי במקומך והיו לי עוברים מוקפאים מ*אותה התורמת*, לא הייתי חושבת פעמיים.

א

אנונימיתילדשלישי

Guest
אבל מה לגבי החלק הבריאותי? יש לי המון ציסטות בחזה מאז הטיפולים...בגלל זה חוששת
לא היית חושבת פעמיים ועושה עם או בלי הורמונים? אני מקבלת מחזור באופן טבעי
העוברים מוקפאים כבר ארבע שנים...אפשר לבנות עליהם בכלל?

בשביל זה יש רופאים לא? מניחה שאת מלווה בכירוג שד. אחת הדרישות היא ביקור אצל כירוג שד טרם התהליך.
לגבי העוברים למה לא לבנות עליהם?
בהצלחה
איילת

ג

גם חוששת

Guest
לא ציינת את הציסטות, זה באמת מדאיג. הייתי מתייעצת עם כירורג שד מומחה ועושה את כל הבדיקות המקדימות. כמובן שאם יש לך וסת תוכלי להחזיר על בסיס טבעי. צריך לבדוק מה עובי הרירית ואולו תקחי מינון מינימלי? תבררי עם הרופא שלך. לא הייתי מוורת מהר או בכלל על עוברים מוקפאים.

א

אביבה123456789

Guest
לגבי העוברים, תלוי באיזו שיטה הם הוקפאו. בשיטה הנקראת ויטריפקציה (זיגוג), יש סיכוי שהם ישרדו לאורך זמן ללא שינוי. צריך לברר עם אותו בית חולים בו הוקפאו העוברים. ממליצה לקרוא על הנושא

למעלה