כל הכבוד לאיינג'לס, הראו לנו מה זה

BB FuNaTiC

New member
כל הכבוד לאיינג'לס, הראו לנו מה זה

קראנו להם לוזרים? הם הלכו והחתימו רליבר TYPE A בן 34 לשלוש שנים ו15 מיליון. מי נראה כמו לוזר עכשיו אה????

omri1234567

New member
תאמת שלא הבנתי אם אתה רציני או ציני , בכול

מקרה אני מרגיש כאילו הם עשו את זה דווקא לבוסטון על ההחתמה של קרופורד , לא שזה עוזר לנו מבחינת משחקי אגו , עכשיו חייבים להתחזק עם חובט לא יודע אם עדיף להביא את לי ולעשות טרייד לאיזה פיצר בשביל חובט, או ללכת על בלטרה ?!

BB FuNaTiC

New member
הייתי ציני...

אני מקווה בשביכלם שתחתימו עכשיו את בלטרה למרות שבוראס הולך לבקש כל כך הרבה בשבילו עכשיו....

omri1234567

New member
כמו שחשבתי , כן החתמה לא מרשימה שנתיים היה

מספיק לרליבר בן 34 אבל שלוש שנים זה קצת יותר מדי , אני באמת מרגיש כאילו זה נעשה דווקא לבוסטון כי דיברו שהם יביאו אותו כדי שיהיה להם לפטי וגם שלא יאבדו לטמפה את הבחירה הראשונה , וגם עשו זאת בגלל שקראו להם לוזרים ושהם לא עושים כלום אז רצו להראות הנה אנחנו עושים משהו , כל הכבוד לאיינג'לס ולריגינס אני מקווה שאתם גאים בנו. בקשר לבלטרה דווקא הוא לא ידרוש הרבה כי אף קבוצה כבר לא מעוניינת בו! אין לו מרקט כמעט חוץ מהאיינג'לס הלוורג' נמצא אצל האיינג'לס בנוסף שהאיינג'לס יכולים ללכת חזק יותר על לי ולעשות טרייד שזה כבר משהו שאני מעדיף , העדפתי את קרופורד לאחר מה שרשמת צבי אבל ברגע שאיבדנו אותו אני מעדיף את לי על פני בלטרה

BB FuNaTiC

New member
אני דווקה מרגיש שכל הלוורג' מצא אצל

סקוט בוראס והקליינט שלו. בלטרה מתאים לאיינג'לס כמו כפפה. אתם יודעים את זה ובוראס יודע את זה. אתם צריכים התקפה, כולם יודעים את זה. הדבר האחרון שנשאר בשוק חוץ מקליף לי זה בלטרה. אני לא אתפלא אם הוא יקבל בסוף 75/5 בסוף. ומה שמצחיק זה שאחרי החוזה של ג'ייסון וורת', זה לא כזה נורא.....

omri1234567

New member
ואפשר להסתכל על זה גם אחרת אף אחד אחר לא רוצה

את בלטרה וגם אלה שכן רוצים אין להם את הכסף שהוא מעוניין בו , לכן הוא יסכים להצעה הנמוכה ביותר שהאיינג'לס יציעו לו , ברור שזה יהיה בסביבות ה- 65 כי אוקלנד הציעו לו 65 אז אני מניח שאם האיינג'לס לא יציעו לו את זה אוקלנד יוכלו להציע לו את זה מחדש ואז הוא יילך אליהם , מה שכן זה בטוח לא יהיה ה- 85 שהוא חיפש בהתחלה , אני חושב שלאיינג'לס יש עוד אפשרויות וכמובן ללכת על לי בכול הכוח ולעשות טרייד זה הדבר המועדף ביותר כרגע , ואם לא אז הם ילכו על בלטרה אבל בסכום יחסית נמוך , טוב נחכה וניראה , כרגע כמו שזה ניראה לא משנה מה יקרה זה עוד אוף סיזן מאכזב לאוהדי האיינג'לס שממשיכים להידפק שנה אחרי שנה

שלי יחליט כבר

קרציה...מושך את כל האוף סיזן. הדיווחים אומרים שהיאנקיז עם ההצעה העליונה - יותר כסף לשנה + שנה שביעית מובטחת. בעוד שהריינג'רס הציעו לו 20 מיליון לשנה ואופציה לשנה שביעית. השאלה היא עד כמה הוא רוצה להישאר עם טקסס, ואנשים מאמינים שככל שהזמן עובר יש יותר סיכוי שיישאר בטקסס. נראה מה יהיה. אגב עומרי גורדון אדס הכתב של ESPN בוסטון אומר שיש סיכוי שהאיינג'לס השוו את ההצעה של בוסטון. בטח קראת כבר אבל מקור אחד אמר לו שהסוכן של קרופורד אמר שאם קבוצה תציע 7/142 עד 11 בלילה אז קרופורד יחתום. הוא אומר שב10:50 הסוקס הציעו והאיינג'לס התקשרו קצת אחרי והציעו גם אבל הוא כבר התחייב לשחק בבוסטון. מצד שני מקור שני אומר שהאיינג'לס מכחישים ושההצעה שלהם הגיעה ל6/108 עם אופציה שמתממשת לשנה שביעית. זה לא באמת משנה אבל נראה לי מסוג השמועות שלא רע לשני הצדדים להפיץ. בוסטון לא מפסידה מזה כלום, אפילו קצת שקרופורד נשאר איתם ורצה לשחק שם וכל השטויות האלו למרות שהאיינג'לס השוו את ההצעה. האיינג'לס יוצאים משזה טוב שהם השוו את ההצעה אבל הוא ברח להם לסוקס.

omri1234567

New member
כן ראיתי זה לא ממש עוזר לי כי בכיר בהנהלה אמר

שלא היה דבר כזה והאיינג'לס נישארו עם ה- 108 ושש שנים שלהם פשוט ביזיון , מגיע לכם הצעתם יותר וברור שהוא יבוא אליכם מי לא היה הולך לשחק אצלכם עם 40 מיליון יותר בכיס!!!!!!!!!!!! 34 אם ניכנסים לקטנות

למעלה