מכתב לחברתי

.
חמדתי, מלאך, ים שקט ורוגע, גוזל, ידי תינוק, עיניים חכמות ועדינות, חיוך חמוד ותמים ושובב, כותב לך נסיך, אפרוח, נרקומן, קיפוד. אהבתיך מזהב ומפז. איש קטן הלך לגן, שנינו יחד תחת מטרייה אחת. אשחק בשערך ואנשק את עינך. בואי התרפקי עליי כשיש לך פחדים, אמונך בי מחמיא לי. אוהב להרגיש את חום גופך המרגיע. עושה לך צמרמורת כשאני מעסה את כתפייך. נלך למועדון להתחבק בפינה ולשתות קפה עם קצף, לחדרך לנשנש ממתקים ביחד ולחדרי לשמוע מוזיקה ישראלית וקצת לועזית במחשב שלי, הרבה שלמה ארצי כי את לא אוהבת את אסתר עופרים ואני לא אוהב את אביב גפן, וגם אכין לנו תה ואת אומרת שאני מכין תה טעים. אחר כך אקח אותך לדירתך, אשכיב אותך לישון ואכסה אותך בשמיכה. אחר כך אתקשר אלייך להגיד לך לילה טוב ולשאול לשלומך ולשלום אמך. לפעמים נלך לחנות יד שנייה, אני אקנה גרביים ומכנסיים ואת תסמני בגדים. אני מקווה שנצליח בזמן הקרוב לנסוע שוב לעיר, לקנות מאפים, לשוטט בחנויות בגדים ולהביע דעתנו על הבגדים. כתבתי לך שירים וציירתי לך ציורים. משפחתך נהדרת, עצוב לי שאביך מת ואהבתי את גישתך המהורהרת לחיים שבה את חולמת על אבא ונזכרת בו. את נוהגת להצטנע ולהגיד שאת לא טובה ולא אוהבת אנשים, אבל אני מרגיש שאת אוהבת וטובה. אני אוהב מאוד את שלוותך הנפשית. אני אוהב שאת מצחיקה אותי, ואני מצחיק אותך. את אומרת שאני אינטליגנטי ומשכיל ומוכשר ורגיש. אמך אישה טובה מאוד ונהדרת, חבל לי שהיא כבר זקנה וחולה. היא מזמינה אותי ואת חברנו לביתך בימי הולדתך לארוחות ולפעמים למסעדות, וקונה לי ספרים טובים ומתנות. את קנית לי פעם כמה חולצות יפות בקניון. מקווה שיהיה לך רק טוב.

נערך לאחרונה ב:
למעלה