מצטער מאוד

Slow Sprinter

New member
מצטער מאוד

אני מנסה לתכנן מעגל פשוט מאוד בשביל מישהו, וזה לא ממש פטנט, אבל אני חייב להעלות את התמונה במהירות ואין לי אפשרות לעשות את זה במקום אחר, אז קבלו קצת ספאם, אבל לפחות הוא קשור איכשהו ואתם מוזמנים לנצל את ה"פטנט" הזה שאין בו הרבה חדש :) חוץ מזה, למאותגרים חשמלית... למי שלא הבין,אני מנסה להרכיב מערכת פשוטה וזולה שתכבה ותדליק את האור בחניה סגורה כדי שלא יהיה צורך לרוץ כל הזמן לכבות או להדליק, ולגשש בחשיכה... מה שעשיתי זה לחצן N.C שבכל פעם כשהשאר יהיה פתוח ידליק את האור.. אבל המעגל הזה בכלל לא מתקשר עם המעגל הרגיל עם המפסק הקיים, ולכן, אם המפסק בחניה יהיה סגור, גם אם השער ייסגר, עדיין האור יהיה דלוק... חייב להיות פתרון פשוט שעוד לא חשבתי עליו, כי לא השקעתי בזה יותר מחצי שעה.. אז אתם מוזמנים לשפר...

Mshapira

New member
למה לעשות את החיים קשים?

יש היו בכל חנות "עשה זאת בעצמך" פנס הולוגן עם חישן תנועה שים אותו בחניה וזהו אלא אם אתה סתם בקטע של להיות מאותגר מוחית...

חיבור מקבילי

1.נתק את הזרם. 2.פתח את המפסק של המוסך . 3.אתה רואה שני חוטים(לא חוטי תפירה) א.שחרר את הברגים. ב.חבר לכל חוט ,חוט נוסף.ג.הדק את הברגים . 4.העבר את החוטים בצורה מסודרת למפסק סוף מסלול וחבר אותם בהתאמה . 5.חבר את הזרם . *כשדלת המוסך פתוחה מפסק סוף מסלול עוקף את מפסק המוסך- אפילו שמפסק המוסך מנותק האור ידלק. *כשדלת המוסך סגורה מפסק סוף מסלול יוצר נתק - האור כבה .כל זאת בתנאי שלא שכחת ל"לכבות"במפסק המוסך לפני שיצאת ,כך יש לך שליטה על האור גם ממפסק המוסך כשהדלת סגורה .

למעלה