מתייעץ

אישאחד9

New member
מתייעץ

שלום לכם\לכן
אני גבר נשוי , לאחר שנים רבות של חיפושים ו7 שנות שנות נישואים ,
יש לנו 4 משותפים ( אפרוחים).
התקופה והלידות הצמודות ( 4 ב5 שנים) השאירו את אותותיהן על הזוגיות שלנו .
כרגע מנסה לתקן אם לא מאוחר מידי , הטענה נגדי היא שאני יותר מידי ביקורתי ולא מעריך , הטענה נגדה שהיא לא רוצה לתקן ולזרום כמו פעם , כל הצעה פוגשת התנגדות. אפילו יעוץ זוגי או בילוי משותף. שלא לדבר על בייבי סיטר או שיחה טובה על כוס יין. אפילו סרט בסלון לא בא בחשבון כי " משעמם הכל" . לא חושב על סקס , ומרוב ויכוחים וחילוקי דיעות נרדם בסלון כדרך קבע . מרגיש שבגלל שרק אני עובד ( כל היום כמעט חייב לציין ) כל זמן שנשאר לי עם הילדים נלקח ממני על ידי יצירת ויכוח. ברוך השם אנחנו חיים בשפע. אייך מתקדמים ?

natanklinbord

New member
הצלת זוגות מגרושין

ב"ה
אם תסתכל בפוסטים שכבר כתבתי פה תראה תשובה כללית לבעיה שלך
המצב שאתה מספר עליו הוא לא נעים וכואב אבל לא זכית להיות מהיחידי סגולה
כל זוג שבא נמצא במצב הזה או הפוך
הכוונה כשהגבר הוא הדומיננטי הגברי משהו כמוך אז לאשה קשה עם השטלתנות שלו והערות שלו והחוסר רגישות שלו וכו
ולגבר קשה עם החוסר יציבות של האישה לא יודעת מה היא רוצה פעם שמחה אחרי כמה שעות עצובה. ואותו דבר במעשה מחליטה לעשות משהו ואז מתחרטת
נפגעת בקלות לוקחת את הזמן בהרבה דברים
והתיקשורת הלקויה ביניכם יצרה מצב שהיא שולפת ציפורניים לשטלתנות שלך שיכולה להיות או בגלוי שאתה בעצם מחליט וזהו או ע"י שיכנוע שאתה צודק והיא מוותרת אבל לא באמת מסכימה. וזה נבנה אצלה בפנים והיום אתה רואה את התוצאות.
הצעה שלי תעלה לפייסבוק שלי ותראה סירטונים בנושא ואם אתה מעוניין צור קשר.
ראה 1 הפוסטים
ב"ה
התחתנו בשעה טובה,�� היתה חתונה מהממת והבן זוג שלי הוא האביר על סוס לבן [��] .ואז מתחילים לעבור הימים ומגיעים גם ילדים ב"ה, ופתאום אני מתחיל להתעייף במרוץ החיים, ואז האביר שלי כבר לא כל כך אביר על סוס לבן בלשון המעטה, אני מתחיל לגלות שיש לו גם הרבה חסרונות [��] וזה לא מקובל עלי אני בחרתי משהו אחר בחרתי סופרמן שיש לו רק מעלות. [��]
ומפה הדרך מתחילה להדרדר לתהום של מריבות על כבוד ועל הילדים ועל הפרנסה ועל עבודות הבית וכו' והרבה פעמים מגיעים גם לרבנות לצערנו הרב [��]
אז מה לא להתחתן? [��]
ברור שכן מצווה גדולה !!⁦ [��]
אלא מה! צריך להכיר מי הבן זוג שעומד מולי!! עם המעלות שלו והמגרעות שלו, כלומר באופי שלו קיימים שני צדדים האחד זה המעלות שאני כל כך אוהב והצד השני זה הנכות או המחירים של אותם מעלות . [��]
אבל מה שקורה במהלך החיים בגלל שאנחנו לא מכירים את אותם מחירים של הדברים שאנחנו אוהבים בבן הזוג שלנו ויש לנו ציפיות לא הגיוניות ממנו כמו למשל שהוא יכול להיות גם דומיננטי ושאפתן ומצד שני גם רך ועדין וזורם, או מצד אחד מאד מעשי רגליים על הקרקע אחראי ומצד שני מאד מכיל ומעגל פינות וותרן וכו'(לא נעבור על כל הדמיונות שלנו) כי מישהו כזה שיש לו תכונות נפש הפוכות בו זמנית יספר לנו שנוכל לבוא לבקש מימנו ברכות כי הוא צדיק גמור משהו כמו משה רבנו או הקדוש ברוך הוא.(לא הכוונה בהתנהגות החיצונית שלו שיש לו יכולת להתגבר על עצמו ולעשות הפוך ממה שהוא מרגיש או מה שהוא רוצה להגיד או ממה שהוא רוצה לעשות). אבל בעקבות זה שאנחנו לא מודעים למחיר של כל המעלות ולא יודעים איך לרדת לקרקע עם הצפיות הלא הגיוניות שהורסות לנו את החיים [��] ,התקשורת ביננו נהיית מאד לקויה הדבר הזה מביא אותנו למצב שאנחנו זוכים לראות את המחירים של אותם תכונות אופי שבחרנו ואהבנו, בצורה מאד קיצונית שכמובן גורמת למריבות [��] ופרידות לצערנו הרב.(אני מדבר בלשון זכר אבל הכוונה לשני הצדדים).
תעשו עם עצמכם חסד גדול ובואו להדרכה נכונה וניתוח מדויק [��] של בן הזוג שלכם כדיי שתוכלו לקחת צידה לדרך של חיים בריאים ומאושרים יותר, גם לכם וגם לילדים אל תוותרו על זה,
זה שווה יותר מיהלומים . [��]
תקבלו כלים מדויקים איך לחיות ביחד באחדות,⁦⁦⁦ [��] ‍ [❤] ️‍ [��] ⁩ להבין ⁦אחד את השני וזה יתן לכם גם כוח להתגבר על הקשיים גם בזמני משבר ביניכם ויחסוך לכם כסף על עורכי דין ופסיכולוגים לילדים.⁦ [��] ‍ [��] ‍ [��] ‍ [��]

למעלה