סתם משתף

Mibob

Member
הקו באדום האמת שאני אוהב אותה. וכשזה טוב זה מדהים. אבל השיגרה. המריבות. מרדף החיים. צלו של משבר גיל 40 אולי. משהו זז מרגיש שצריך אוויר. או אולי בעצם חשמל? כך או כך מרגיש לי נוח כרגע לבדוק את הגבולות. ואולי להרחיק קצת את הקו האדום, שהיה יציב, ברור וחד כל השנים. נכון שכרגע זה רק במרחב הדיגיטלי. נכון שזה עדיין לא הדבר האמיתי אבל מרגיש שאני מגיע למצב שבו לא אוכל להרחיק הלאה את הקו האדום ואצטרך להחליט עם לעבור אותו או לא. אז כן, אני בלבטים. רוצה הרפתקאה. רוצה אפס סיכונים. ללכת עם ולהרגיש בלי. ממש... סתם משתף מחשבות ליליות של בתול בגידות... לילה טוב

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הקו באדום האמת שאני אוהב אותה. וכשזה טוב זה מדהים. אבל השיגרה. המריבות. מרדף החיים. צלו של משבר גיל 40 אולי. משהו זז מרגיש שצריך אוויר. או אולי בעצם חשמל? כך או כך מרגיש לי נוח כרגע לבדוק את הגבולות. ואולי להרחיק קצת את הקו האדום, שהיה יציב, ברור וחד כל השנים. נכון שכרגע זה רק במרחב הדיגיטלי. נכון שזה עדיין לא הדבר האמיתי אבל מרגיש שאני מגיע למצב שבו לא אוכל להרחיק הלאה את הקו האדום ואצטרך להחליט עם לעבור אותו או לא. אז כן, אני בלבטים. רוצה הרפתקאה. רוצה אפס סיכונים. ללכת עם ולהרגיש בלי. ממש... סתם משתף מחשבות ליליות של בתול בגידות... לילה טוב
לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה זה מה שעלה בראשי כשאני קוראת אותך..כן הצלחת להעיר אותי ;-) טוב נו..לא ממש ,סתם נדודי שינה,ואני בהחלט מבינה את ההתחבטות ומאידך את הרצון לחוות את ההרפתקאה,אפס סיכונים תלוי בך ובפרטנרית שתוכל לסמוך ובאותו הסטטוס שלך עם אותם רצונות למרות שאי אפשר תמיד לקלוע נכון.
יש גם משבר גיל ה 40 ויש בכלל רצון למשהו אחר .
אני לא יודעת אם כתבתי לך או חבר אחר בפורום אבל כשאתה חוצה קו אדום אתה כבר לא יכול לחזור אחורה אלא רק לדעת לשמור על הקיים כי יש לך הרבה להפסיד במצבך (כפי שהסברת) אתה לא תהייה אותו הגבר "שלא נטל סיכונים"ואולי זו תהייה בגידה חד פעמית ואולי זה רק יפתח את התאבון. its up to you .
הכל לגיטימי מה שאתה חש..
ליל מנוחה...צריכה לחזור לישון;)ובהצלחה.

Mibob

Member
לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה זה מה שעלה בראשי כשאני קוראת אותך..כן הצלחת להעיר אותי ;-) טוב נו..לא ממש ,סתם נדודי שינה,ואני בהחלט מבינה את ההתחבטות ומאידך את הרצון לחוות את ההרפתקאה,אפס סיכונים תלוי בך ובפרטנרית שתוכל לסמוך ובאותו הסטטוס שלך עם אותם רצונות למרות שאי אפשר תמיד לקלוע נכון.
אני לא יודעת אם כתבתי לך או חבר אחר בפורום אבל כשאתה חוצה קו אדום אתה כבר לא יכול לחזור אחורה אלא רק לדעת לשמור על הקיים כי יש לך הרבה להפסיד במצבך (כפי שהסברת) אתה לא תהייה אותו הגבר "שלא נטל סיכונים"ואולי זו תהייה בגידה חד פעמית ואולי זה רק יפתח את התאבון. its up to you .
הכל לגיטימי מה שאתה חש..
שמח שיש עוד שותפים לנדודי השינה.
את כבר יודעת שהמוזה אצלי זה רק בשעות המוזרות האלו.

וכן אני כן גבר שלוקח סיכונים. בעבודה. בחיים.
אבל יש משהו בקו האדום הספציפי הזה.
אז אני מתקדם בזהירות הפעם.
לומד. מחשב. מגבש מה אני רוצה בכלל.

ותודה על איחולי הבהצלחה. נראה לי שאצטרך את זה

Yakir4179

Well-known member
שמח שיש עוד שותפים לנדודי השינה.
את כבר יודעת שהמוזה אצלי זה רק בשעות המוזרות האלו.

וכן אני כן גבר שלוקח סיכונים. בעבודה. בחיים.
אבל יש משהו בקו האדום הספציפי הזה.
אז אני מתקדם בזהירות הפעם.
לומד. מחשב. מגבש מה אני רוצה בכלל.

ותודה על איחולי הבהצלחה. נראה לי שאצטרך את זה
לדעתי לך תתפרק במועדוני סקס ועם נערות ליווי ,ואז לחזור הביתה בשלום מאשר רומן שאתה יכול להפגע ויביישו אותך ואולי לאבד ..

Yakir4179

Well-known member
נערות ליווי??
כן בדובאי זה הלך מצויין 3000 שח לחתיכות על במקום רומן אסור,אני לא משלם סכומים כאלו גג 500,זה פשוט הדרך הנעימה מאשר לבזבז זמן על הכרותת ולחזר ,וצריך גם ואלכוהול בשביל להכניס אותה למוזה לסקס..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כן בדובאי זה הלך מצויין 3000 שח לחתיכות על במקום רומן אסור,אני לא משלם סכומים כאלו גג 500,זה פשוט הדרך הנעימה מאשר לבזבז זמן על הכרותת ולחזר ,וצריך גם ואלכוהול בשביל להכניס אותה למוזה לסקס..
אנחנו לא בדובאי ואני ממש לא בעד אבל זה כבר החלטה שלו.מה שנכון לך לא טוב לאחר.

לדעתי לך תתפרק במועדוני סקס ועם נערות ליווי ,ואז לחזור הביתה בשלום מאשר רומן שאתה יכול להפגע ויביישו אותך ואולי לאבד ..
לא נראה לי שנערת ליווי, שלמעשה עושה לך טובה בשביל הכסף ששילמת לה, דומה בכלום למערכת דו-צדדית על כל הריגושים הנלווים אליה...

Yakir4179

Well-known member
לא נראה לי שנערת ליווי, שלמעשה עושה לך טובה בשביל הכסף ששילמת לה, דומה בכלום למערכת דו-צדדית על כל הריגושים הנלווים אליה...
השאלה מה המחיר מול התועלת ?אם הייתי נשוי הייתי מחפש מישהי ביחסים פתוחים ככה שלא צריך לחשוש וכו
רק מהמחשבה שאתה עלול להתקל בבעל נבגד או אישה נבגדת עם המאהבת , כבר יורד לי החשק , דוקא במסיבות סוינגרס ומועדוני סקס כמו הדיאגן ביפו שמה אפשר להכיר בכיף, לא עושים רעש אם אתה נשוי מצאת חן סבבה זורמים..

השאלה מה המחיר מול התועלת ?אם הייתי נשוי הייתי מחפש מישהי ביחסים פתוחים ככה שלא צריך לחשוש וכו
רק מהמחשבה שאתה עלול להתקל בבעל נבגד או אישה נבגדת עם המאהבת , כבר יורד לי החשק , דוקא במסיבות סוינגרס ומועדוני סקס כמו הדיאגן ביפו שמה אפשר להכיר בכיף, לא עושים רעש אם אתה נשוי מצאת חן סבבה זורמים..
התייחסתי ספציפית לאפשרות של נערת ליווי.

לגבי מסיבות, מעולם לא השתתפתי באחת ואינני מכיר, ובכל מקרה ספק אם זו אופציה פחות מסוכנת, לך תדע מי נמצא שם ולמי השמועה עלולה להגיע.

נשים ביחסים פתוחים בדרך כלל לא מעוניינות בגבר נשוי ביחסים סגורים, לפחות מהתרשמותי האישית. למה לה להיכנס לקלחת הזו? לנשים אין בעיה למצוא פנויים או גברים במערכות יחסים פתוחות, למה לה להסתבך...

Yakir4179

Well-known member
התייחסתי ספציפית לאפשרות של נערת ליווי.

לגבי מסיבות, מעולם לא השתתפתי באחת ואינני מכיר, ובכל מקרה ספק אם זו אופציה פחות מסוכנת, לך תדע מי נמצא שם ולמי השמועה עלולה להגיע.

נשים ביחסים פתוחים בדרך כלל לא מעוניינות בגבר נשוי ביחסים סגורים, לפחות מהתרשמותי האישית. למה לה להיכנס לקלחת הזו? לנשים אין בעיה למצוא פנויים או גברים במערכות יחסים פתוחות, למה לה להסתבך...
גם מי שביחסים פתוחים היא עדיין מחוייבת לבן הזוג שלה ,ולכן היא מבחינתה גם נשוי יכול להיות אופציה ,לנשוי יש לאן לחזור ,הפנוי יכול להתאהב בה ולהתעלק מה שנקרא, מבחינת הנשוי הוא רגוע מבעלה של המאהבת ,מסיבות סוינגרס זה דרך נעימה להכיר אתה יכול לנסוע לעיר אחרת אם אתה חושש ולבוא עם מסכה וגם בת הזוג לסווינג יכולה לבוא עם מסכה,תתפלא בסדנאות בשרים במושבים ובמסעדות התחיחו איתי והכרתי שם גם פנויות וזוגות פנויים , במסיבות סוינגר גם הזוגות שבחילופי זוגות לא רוצים שידעו עליהם!
אלו שנשואים לאחרים אם הם לוהטים הם יהיו אטרקציה קסומה ,בגלל הדיסקרטיות וחשש להתגלות מבן זוג נבגד הם מוותרים על התענוג ומעדיפים זוג נשוי בחילופים

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא נראה לי בכלל רלוונטי פה ובכלל נערת ליווי.
כל גבר באשר הוא וגם נשוי יעדיף קשר עם רגש ועם פרטנרית מתאימה.
סיכונים יש בכל דבר בחיים ואם לא מנסים לא יודעים.
אני משוכנעת שלמרות שאין לך נסיון תדע לשמור על מה שקיים.

נערך לאחרונה ב:

Mibob

Member
פחות מדבר אלי.

שלא ישמע בטעות שאני פוסל נערות לווי כבני אדם, אבל מה שאני מחפש זה יותר קשר (בלי התאהבות) אבל עם אינטימיות מסויימת עם האדם השני. ונערות לווי הן לא המקרה הזה. עם כל הכבוד להם. וכן, אמרתי בעבר שסקס, טוב ככל שיהיה (ויהיה!) הוא רק הבונוס.

אולי זה נשמע תמים אבל זה מה שאני חושב.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
פחות מדבר אלי.

שלא ישמע בטעות שאני פוסל נערות לווי כבני אדם, אבל מה שאני מחפש זה יותר קשר (בלי התאהבות) אבל עם אינטימיות מסויימת עם האדם השני. ונערות לווי הן לא המקרה הזה. עם כל הכבוד להם. וכן, אמרתי בעבר שסקס, טוב ככל שיהיה (ויהיה!) הוא רק הבונוס.

אולי זה נשמע תמים אבל זה מה שאני חושב.
אני אישה ואני בכלל לא יעודד אותך לכיוון הזה אלא חוזרת ואומרת שברגע שתחצה קו אדום אין דרך חזרה ו/או לחוות ובזה זה נגמר ,אם.

הכל לגיטימי מה שאתה חש..
סתם תהיה, מה עשית כדי לעזור לעצמך להרדם? :oops:

alongrin100

Well-known member
רק אל תחיי בסרט שזה אפס סיכונים.
אפס סיכונים (וגם זה לא) זה ללכת לספקית סקס בתשלום.
ברגע שאתה נכנס למערכת יחסים מקבילה, אתה נכנס לעולם שלם של סיכונים שהרבה מהם כבר לא תלויים בכך.
#רקאומר.

דקל נור*

Well-known member
רק אל תחיי בסרט שזה אפס סיכונים.
אפס סיכונים (וגם זה לא) זה ללכת לספקית סקס בתשלום.
ברגע שאתה נכנס למערכת יחסים מקבילה, אתה נכנס לעולם שלם של סיכונים שהרבה מהם כבר לא תלויים בכך.
#רקאומר.
אלון, נראה לי שכבר יותר מתאים לך לעבור לפורומים של צרכנות ולייף סטייל.

למעלה