פניה דרך הקופה

mayayaya1

New member
פניה דרך הקופה

שלום
רציתי לדעת אם זה לא מסוכן לפנות לפסיכולוג /מטפל ליאזון דרך הקופה
מאוד חוששת על זה שכל רופא יתחיל לחפש בתיק האישי עלי דברים.
מניסיון (משפחתי) -כשרופא לא יודע איך לטפל באיזשהו עניין הוא אומר "הבעיה בראש" .
העניין שאני כמעט ולא מוצאת מטפלים באזור שלי .

לנסות תמיד אפשר

הייתי פעם אצל רופא פסיכולוג בקופ"ח לא היה כזה נורא בכלל.
&nbsp
תנסי אין מה להפסיד

davidking14

New member
חחח יש ים להפסיד

מעבר לחומר שאתה לא יודע מי יקרא (זה לא רק הרופא, זה פרוץ למשטרה ולכל אהבל שירצה לקרוא) ,

הנפש שלך היא לא איזה מתקן ניסויים ליועצים חאפרים.

davidking14

New member
מניסיון אישי שלי - מה שזול עולה ביוקר

ראי את הודעתי בעניין מטפלת שפגעה בי -
ראשית - קחי בחשבון שכל מטפל שהוא לא פסיכולוג קליני - לא מפוקח דרך המדינה, ואם יעשה עוולות, אין לך שום גוף ממלכתי להתלונן עליו.

שנית בתור אחד שעבר את התהליך -

אולי זה תלוי מטפל, והמטפלת פשוט היתה חרא, אבל אחרי שהסתיים איתה הטיפול , פניתי למטפלת פרטית, (לא אציין מה הכשרתה), אבל סוף סוף מבין שמה שזול עולה ביוקר, והמטפלת הזו, אני משלם לה קצת יותר מפי-2 אבל היא נותנת מעצמה פי 10 .

בכללית היא הייתה מצמצמת את הכל ל50 דקות שבועיות. אוי לך אם תרצי לשנות את זה לפעם בשבועיים או משהו כזה. אוי לך אם חלילה תרצי איזה התייחסות במייל או הודעת וואטסאפ. הכל במינימום של המינימום.

וכן הכל רשום בתיק האישי. בסדר לי זה לא מפריע אבל זה לא משהו כל כך משמח.

ובסוף נפלתי על מטפלת זבל שפגעה בי קשות ונטשה אותי בעיצומו של תהליך, עם חיוך כי המערכות המסואבות של הכללית נתנו לה גיבוי לזה, וחוץ מזה אין שום גוף שהיא תצטרך לתת דו"ח בפניו.

כמו"כ יש עוד נקודה חשובה - אם הסתיימה הזכאות ותרצי להמשיך עם המטפל באופן פרטי (זה מצב שיכול לקרות הרבה , נקשרים ומתרגלים ליועץ), יש תקופת צינון של שנה שלא תוכלי לעשות את זה.

כמובן שאני לא מכליל, אבל בדרך כלל עם הקופו"ח עובדים מטפלים מתחילים שמנסים ליצור לעצמם מאגר לקוחות.

אני אישית עכשיו עם מטפלת מסוג אחר, משלם לה פי שניים מהכללית, טיפול פעם בשבועיים, אבל הטיפול הרבה יותר ארוך, ומעבר לזה היא מתייחסת ועונה במיילים והודעות פי שניים.

לא יודע אם יש פסיכולוגיים כאלה, אבל ממליץ לחפש אחת כזו.

בהצלחה בבחירה אני יודע שמגיעים למצב שזה מאוד נצרך כך אני הרגשתי, אבל באמת שחשוב לראות שיהיה לך יועצת שתבין אותך, ולא סתם איזה חאפרית שבאה לעבור הרפתקאת תיקון על ידך.

עריכה -
רק כדי לציין על האמירה "שאין מה להפסיד " - היועצת נטשה אותי בעיצומו של טיפול בגלל כמה הודעות ששלחתי ואמירות ישירות. היא גרמה לי טראומה קשה, והתמטטות נפשית,ב"ה שניצלתי, אבל לגמרי עברתי תקופה ממושכת של חושך מצרים. חשוב מאוד להיזהר, ואם המטפלת שתבחרי - דרך הקופות או לא - לא משדרת על אותו גל בהתחלה - וואלה תחתכי- אומרים שאם אחרי 6 פגישות לא מרגישים טוב, אז צריך להתקדם הלאה.

בהצלחה

davidking14

New member
בהמשך לתגובתי הקודמת

רק רוצה לציין שודאי שזה לא מחיב, ואני תקוה שיש מטפלים הגונים בקופות החולים.

אני חושב שכן חשוב ללכת לטיפול כשמרגישים שצריך , ואם בעינייך זו האופציה היחידה - זה לגמרי מובן, גם אני היתי שם.

רק רציתי להעלות לך נקודות מבט נוספות ורעיונות נוספים, ושאולי בסוף היום טיפול פרטי לא יקר בהרבה ממסובסד. (אם נשווה את רמת הזמנים והיחס).

למעלה