צריכה את עזרתכם

צריכה את עזרתכם

אפילו טיפה עידוד יעזור לי. שום דבר לא מסתדר לי, כל העולם מעצבן אותי. אני סטודנטית שנה ראשונה ושובתת חלקית. אני חושבת לעזוב את הלימודים, מרגישה שאין לי כח לשבת וללמוד כל היום. ניגמרה לי המוטיבציה. כל-כך בא לי לעבור לגור עם חבר שלי וזה לא מסתדר מבחינה כלכלית ואני מרגישה צורך רציני ביותר לעזוב את הבית ומגורים עם שותפים לא באים בכלל בחשבון. בא לי לטוס לחו"ל ואולי גם לעבוד שם. אני בת 24 ולא עשיתי טיול גדול כמו שרציתי. הזמן הכי ארוך שהייתי בחו"ל מאז שהשתחררתי מהצבא היה ל 4 ימים לסופ"ש. אוף נימאס לי. נימאס לי גם לגור בבית. אני לא מדברת עם אבא שלי כבר שנים ואמא שלי ניראית לי אדישה כ"כ לפעמים. גם היחסים שלהם מזמן מזמן כבר לא. בקיצור אני בתקופה כל-כך דיכאונית ולא יודעת איך להמשיך הלאה. אוףףףףףףףףףף.

עזרה

שבי עם עצמך בשקט.. מה שכתבת זה בעיקר שיחרור תיסכולים .. אם הכל הכל יילך לפי מה שאת רוצה.. איך יראו חייך?.. מה תעשי.. תלמדי.. איפה?..עם מי?.. פרטי כמה שרק אפשר.. הגדירי את החלום הכי טוב ועמוק שלך לחייך ברגע זה אור ואהבה

LCA

New member
נצל"ש

אני בת 25 ואני מזדהה עם כל מילה ממה שהכותבת למעלה רשמה (לרגע חשתי שהיא כותבת על החיים שלי) והייתי רוצה לדעת מה זה יתן לי אם אני אקח את העצה שלך אליה ואגדיר את החלום הכי טוב שלי לרגע זה, איך הגדת חלום לכאן ועכשיו תשנה לי את החיים?

שאלה מעולה וחשובה

כשאת נכנסת לרכב האם את אומרת לעצמך לאן את רוצה להגיע? ברור שכן.. הרי אם לא תאמרי לעצמך "אני רוצה להגיע ל...." הסיכוי להגיע לשם הוא קלוש.. כך גם בחיים.. כאשר אנו מגדירים לעצמנו מטרות ויעדים ברורים בחיינו.. זה השלב הראשון במימוש המטרות שלנו.. רק לאחר שנדע מה אנו רוצים באמת לעצמנו נוכל למצוא את הדרך שתוביל אותנו לשם.. זה כמעט תמיד השלב הראשון בתהליך אימון/צמיחה.. הגדרת חזון אישי אור ואהבה

Darek engel

New member
אסור לוותר מהר

אני מציע לך לחשוב טוב לפני שאת עושה צעד גדול כמו לעזוב את הלימודים . זה בסך הכל טיבעי שיהיה קשה ככה זה בתקופות כאלה בחיים והדברים האלה רק יחזקו אותך זה מה שיעצב אותך פשוט תתני צאנס תהיי קצת סבלנית והכל יסתדר בסופו של דבר . חוצמיזה אני רוצה להגיד לך שעל כל דבר בחיים יש מחיר מסויים וגם אם תחליטי לעזוב את הלימודים את צריכה להבין שיהיה לזה מחיר את אל תעשי כלום בלי לחשוב על התוצאות וזה בכלל לכל תחום בחיים באשר תפני . אני מאחל לך המון בהצלחה ושיהיה לכולנו שבוע מלא אור ואהבה .

מיצי וLCA ...קבלו עיצה חינם

אני שי, בן 27 , אין לי תואר ועשיתי טעות שלא התחלתי מוקדם, באמת קשה למצוא עבודה בלי הנייר המטופש הזה. עכשיו בלא ברירה אני משלים פערים, הייתי בדיוק באותו מצב כשלכן, והאמת נשברתי, העדפתי לעבוד קשה ורק לא לחיות בבית, כי ממש לא היה לי נעים שם, בקיצור אני אומר לכם, תסיימו את התואר הזה, גם אם זה הדבר הכי קשה שעשיתם בחיים שלכם!!!!... מה שבטוח... תקצרו את הפירות אחר כך, נסיעה לחו"ל, לעבור עם החבר וכו'....יהיה בסדר העיקר שיהיה לכם את התואר הזה ביד , כי בלי זה המצב עלול להיות עוד יותר קשה. בהצלחה שי

למעלה