צרכים ותוקפנות

yogev333

New member
צרכים ותוקפנות

היי יש לי כלב לראשונה בחיי ואני לא כל כך יודע איך לחנך אותו הוא -גק ראסל בן חצי שנה מאוד רגוע ונינוח מטבעו .אני רוצה לחנך אותו לצרכים ומרוב קריאה באינטרנט לא יודע איך. כיום אני פשוט אומר לאאא כשאני תופס אותו על חם בבית עושה פיפי, ומצפר אותו שהוא עושה בחוץ (אין לו שום בעיה לעשות צרכים בחוץ)
כעיקרון הוא עושה רק פיפי בבית ולא קקי, בין פעם לפעמיים ביום ויוצא לטיולים כל 3-4 שעות ..הבנתי על ידי חיפוש באינטרנט שיש המתחמים את הכלב רוב שעות היום ויש המפזרים פדים לצורך האילוף אשמח לשמוע באיזה שיטה עדיף לדבוק ?
בנוסף אשמח לעזרה בנושא אחר
הכלב שלי משחק המון עם כלבים אחרים( בשבועיים וחצי שהוא אצלי) מכל הסוגים והגדלים אבל ביומיים שלושה האחרונה החל להתנהג בתוקפנות כלפי כלבים אחרים . רציתי לדעת איך להגיב ומה לעשות על מנת לצמצם את ההתנהגות הזו ולהסביר לו שזה לא נכון
תודה רבה לעוזרים

צרכים ותוקפנות

שלום רב
לגבי התיחום מומלץ מאוד כל עוד הכלב לא בהשגחה מלאה, כשהכלב משוחרר בבית רצוי עם כבל פלדה מצופה המחובר אליו באורך של כמטר וחצי וזאת על מנת שנוכל לשלוט על התנהגויות כגון צרכים לגבי נטיות התוקפנות, ממליץ מאוד שיעור או שניים אצל מאלף על מנת לא לעשות טעויות שיכולות לגרום לתוצאות לא רצויות

למעלה