שחלות לא מתפקדות-סיפורי עידוד🙏

אושר1118

New member
היי,
אפתח בכך שאני בדיכאון קצת.. אני בת 40.כבר מגיל 30 ה fsh שלי היה קרוב לרף של 10 ולעיתים מעליו. בסוף הריתי בהזרעה בגיל 31.
ומאז..למעלה מ 20 שאיבות כל פעם ביצית אחת.. המון החזרות ולעיתים שאיבה ללא ביצית כיאה לרזרבה נמוכה.
בקיצור השנים חלפו עשיתי ארה era החלפתי מבר חוה ל גולדברג והגיע לגיל מכובד זה עם מוקפא אחד שהצלחתי לייצר בשאיבה לפני חודשיים.
רציתי להחזיר את העובר לפי תוצאות הארה אך מאז השאיבה ואף לפניה הווסת שלי. מדשדשת. בחודשיים האחרונים כשסוף סוף יש לי עובר מוקפא להחזיר, אני עושה כל חודש בדיקות ו.. או שהמחזור לא מגיע ובמקומו הגוף מתחיל תהליך ביוצי ללא מחזור באמצע.. או שמגיע המחזור אחרי 60 או 45 ימים ומלא הפרשות חומות.
הבוקר אמר לי הרופא כי לאור הבדיקות בחודשיים האחרונים, נראה כי השחלות שלי לא מתפקדות והמצב מחמיר ולכן צריך לשחרר את הרצון להימנע מהורמונים ולעשות החזרה על בסיס טבעי.. ולעשות במקום זה החזרה על בסיס אסטרופם שיכין את הגוף באופן מלאכותי להחזרה לפי הארה.
הרופא אומר כי על אף שהחלות לא מתפקדות, יש באפשרות הטיפול ההורמונלי לסייע לי בקליטת עובר

אושר1118

New member
ואני המבולבלת שואלת- האם הגוף יכול לקלוט עובר כשהתפקוד השחלתי שלי מגמגם.. כנראה בשל הגיל.
למישהי יש ידע לתרום מניסיון? דעה? סיפור משמח?
קצת מיואשת ואודה לכל התייחסות.
לביאות כולכן!

אני מאמינה שהרופא יודע על מה הוא מדבר. ושמעתי כבר סיפורים על נשים שנכנסו להריון עם שחלות לא משהו. בתכלס השחלות כבר עשו את שלהן, יש לך עובר מוקפא. עכשיו תור שאר האיברים לעשות את העבודה שלהם. בהצלחה.

למעלה