שילוב בצק סוכר וקרם

TUTISSERIE

New member
שילוב בצק סוכר וקרם

היי, אני עוסקת בתחום הקונדיטוריה באופן מקצועי ולאחרונה התחלתי להתעניין בתחום עיצוב העוגות.
התנסתי בהכנת כמה עוגות מעוצבות גם בבצק סוכר וגם בקרם וכל יום אני לומדת עוד משהו חדש ונהנת מכל רגע, אני כל הזמן מחפשת הזדמנויות להכין עוגות מעוצבות כך כל ילד וילדה של חברותיי מקבל עוגה צבעונית לכל חגיגה.
אשמח אם תוכלו לעזור לי בכמה בעיות אחרונות בהן נתקלתי :)

אני רוצה להכין עוגה בשילוב קרם ובצק סוכר ( ציפוי העוגה בקרם ופיסולים מבצק סוכר מעל), הבנתי שבצק סוכר אינו יכול לשהות במקרר ואילו קרם שמנת חייב להשמר במקרר. אם כך, איך ניתן לשלב את שני החומרים? האם ניתן לשים את הפסלונים רק בסמוך להגשת העוגה או שצריך להשתמש בקרם אחר(קרם חמאה)שעמיד בטמפרטורת החדר?
באופן כללי אשמח להבהרה בקשר לעוגות זילוף- איזה קרם עדיף חמאה או שמנת?
לאחר כמה עוגות שנסדקו לי הבנתי שעדיף לשנע עוגות על גבי משטח קאפה, עם העוגות בצק סוכר זה עובד לי נפלא.
שבוע שעבר הכנתי עוגת הלו קיטי בזילוף אותה הכנתי על קרטון זהוב עגול והכנסתי לקטון מיועד לטורט ממש כמו שאני מכירה בקונדיטוריה רגילה - זה היה פחות נוח להעברה ולהחזקה ותהיתי אם ניתן גם להכין עוגות זילוף על גבי קאפה כך יהיה יותר נוח להחזיק והכי חשוב לילדים ולהצטלם איתה :) ? איך שומרים בקירור עם הקאפה? איך ניתן לארוז את העוגה ככה?

Miss Cake1

New member
הייי

כשאני מכינה עוגה עם קרם ומשלבת בה פיסול מבצק סוכר, את הפיסול אני מרכיבה בסמוך להגשה.
לגביי עוגות זילוף....קרם חמאה לטעמי פחות טעים , אני הייתי ממליצה על שמנת מתוקה צמחית של השף הלבן שהיא מאוד טעימה ויציבה..
בהקצפה על כל שמנת אחת הוסיפי 2 כפות אינסטינג פודינג וכף אבקת סוכר , הקציפי עד רמת קצף יציב..
לגביי משטחים לעוגות את יכולה להשתמש במשטחי mdf או קאפה... אם אני משתמשת בקאפה למשטח לעוגה, אני קונה את הקאפה עובי 1 ס״מ שהיא מצויינת , העוגות לא נסדקות , מסרתי כך המוווון עוגות והכל היה בסדר.
יכול להיות את משתמשת בקאפה הדקה יותר..?
כמובן שאת יכולה גם עוגות זילוף להניח על קאפה. את הקאפה בכל מקרה את מצפה בטאפט .

למעלה