אבא מטפלת עונה 6 פרק 21 לצפייה ישירה

• פותח הנושא עומר נחשוני
  • פורסם בתאריך
ע

עומר נחשוני

Guest
לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

אבא מטפלת עונה 6 פרק 21 לצפייה ישירה, אבא מטפלת עונה 6 פרק 21 להורדה, אבא מטפלת עונה 6 פרק 21 שידור חי, אבא מטפלת עונה 6 פרק 21 שידור ישיר, אבא מטפלת 6 פרק 21 המלא צפייה ישירה או להורדה, אבא מטפלת 2023 פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: אבא מטפלת היא סדרת טלוויזיה ישראלית קומית לנוער, בכיכובו של יובל סמו, המשודרת בערוץ TeenNick. העונה הראשונה של הסדרה שודרה החל מ-20 בפברואר 2020 עד 19 במרץ באותה שנה. ב-25 ביוני 2020 החלו צילומי העונה השנייה וב-29 בנובמבר 2020 העונה עלתה לשידור בערוץ. ביחד עם העונה השנייה צולמה גם העונה השלישית והיא עלתה לשידור ב-4 ביולי 2021. תקציר העלילה: הסדרה עוקבת אחר אייל מנסיני (יובל סמו), אב לבת יחידה, שקד, שנאלץ לקטוע את שגרת אה כן, טרילוגיית נקמת החנונים הידועה לשמצה... מאיפה אני בכלל מתחיל? אני חייב לומר את זה, ראיתי רק את הראשון, במלואו, האחרים הם חלקים. הראשון הוא כנראה הגרוע ביותר. היו הרבה דברים שקורים, דברים לא טובים במיוחד כמו סטייה מינית, חדירה לפרטיות ומין בתואנות שווא. אלה נראות כמו עבירות די גרועות, לא? ובכן, אף אחד לא הניד עין במהלך הצילומים או יציאתם לאקרנים של הסרטים המגעילים האלה. האלה בסך הכל ניזונים לסטריאוטיפ 'החנון המוזר המוזר', שהוא מיושן ושונה, אבל מקובל במידה מסוימת. אני לא מדבר על זה; אני מדבר על הקלטת בנות חברותא המתחלפות והופכות עירומות. בלי שהן בכלל ידעו כן, זה היה צריך להוביל למעצר, אבל לא, זה הוצג כבדיחה.​

למעלה