אבדה לה התמימות הִינָעַל רָאבָאק

אולי זה מה הוא רצה לראות

זוגות עושים סקס , כדי לפצות את עצמו שהוא עם החוקית
והזוגות עשו מעשים אחרים , שם בפארק
מנסים לעשות סקס במקום ציבורי להגדיל את הסיכון כדי להתפס
זה גורם לסקס להיות סוער יותר עבורם

1precious1

New member
אני לא חושב

שאני יודע לזהות בוגדים יותר בקלות, זה נראה לי אשליה שכזו.
אתה יודע, זה כמו שאתה הולך לקנות רכב ונניח מחליט על פורד פוקוס, אז פתאום אתה נעשה מודע להרבה יותר פורד פוקוסים על הכביש.

ז"א כמובן שיוצא לי להתהות יותר האם אלו שישובים בבית הקפה מולי הם בוגדים, או בקולנוע שאני רואה זוג בני 30-40 ככה לבד. כמובן שכל רכב שחונה קצת בצד במגרש חניה כזבה או אחר ו/או בכניסה או בתוך שביל של חורשה כזו או אחרת.
כל אדם שעומד לו ככה בשולי הדרך והאמצבעות עסוקות בסמארטפון ויש חיוך דבילי על הפנים

ועוד ועוד.

לתהות כן, לדעת לא.

צודק לגמרי

זה קצת קיצוני אבל המחשבה הלגיטימית הראשונה היא ״אולי הם בוגדים״?! וללא קשר, כתבת יפה :)

ערב טוב

מסכים לחלוטין שאנו עם הבוגדים ״מריחים״ ממרחק את הדומים לנו, לא אחת בעבודה נתקלתי בנשים וגברים, תוך כדי שיחה עם חבר טוב ואומר לו תראה את xxx הוא /היא בוגד/ת צחק עליי מאיפה לך, לאחר זמן מה התברר כנכון, וכן הוא לא יודע עליי מאומה. חושב שאני פשוט חוש חש הבלש. חחח

לא זוכרת מתי הייתי תמימה אבל הייתי מתישהו

&nbsp
היום בעבודה ראיתי זוג שאת הגבר אני כבר מכירה אבל את האישה לא
יצא שדיברתי איתה על משהו ותוך כדי השיחה שאלתי אותה אם הם זוג והיא אמרה שהם עובדים יחד
ואז היא סיפרה לי על הבית שלה והילדים והעבודה וכו... ואני מסתכלת תוהה מה היא עושה איתו באמצע היום
עברו כמה דקות ואז היא צועקת לו "מאמי מתי אתה מסיים" ואני שוב תוהה
שאלתי אותה שוב למה היא יצאה איתו לפה באמצע היום והיא ענתה לי שהיא תמיד הולכת איתו בצהריים לאן שהוא הולך
ואני כבר מריצה מחשבות על זה שהם ביחד ... אז כן גם אצלי המחשבות האלו תמיד בראש וכמעט על כל זוג שאני רואה

&nbsp
והיא היתה שווה ...

&nbsp

האינטלגנציה הנשית

יודעת לקשור דברים ולהספיק דבר מדבר
ואת עירנית יותר מאחרים , לכן את רואה דברים שאחרים לא רואים

Anigodin75

Member
אלמנטרי אחינו
ברגע שאתה חלק ממשהו שיוצר ריגוש (לחיוב וגם לשלילה) אתה מודע אליו יותר ומקדיש לו יותר תשומת לב. כי זה אחד ממוקדי הענין שלך כרגע.
כמו שאישה בהריון פתאום חושבת שכל העולם מדבר על הריון.
סוג של חלוקת קשב. אז גם אחרים ישימו לב לזה, אתה תתמקד בזה יותר ותזכור את זה יותר בגלל הרלוונטיות של הנושא, בעוד שאצלם זה ייכנס מעין אחת וייצא מהעין השניה.
ולכן, גם הפרשנות שלך תיטה לכיוון הזה. כי בכל המקרים שנתת זה יכול להיות גם סתם זוג אוהבים אמיתי עם חרמנות בריאה. אבל אצלך זה קודם כל מתפרש כזוג בוגדים.
אולי זה גם כדי להרגיש טוב עם עצמך. כי הנה, לא רק אתה מזיין מהצד.
רק תסביר לי - איך נראה 'זוג לא כשר למהדרין'?

newcharm

New member
המון כן..

כלומר על כל שאלות התמימות וגם על המחלות בסוף :)
תודה. יופי של שאלות על הבוקר, בכלל לא ביאסת

&nbsp
&nbsp

למעלה