אבודה...

shirush35

New member
אבודה...

אני בת 30 אקמדיאת מתחום הפסיכולוגיה ולאחרונה ילדתי תינוק ועכשיו מתעתדת לחזור לעבוד, מה הבעיה? אני כבר שנים מתנדנדת בין עבודות בתחום הטיפולי של עבודה עם בני נוער ופגועי נפש לבין עבודות אדמינסטרציה שונות כי לא הצלחתי להחליט מה אני רוצה. בתקופת המיתון עבדתי כמנהלת משרד ומשאבי אנוש בהייטק ואז פיטרו אותי, החלטתי לא לחזור לתחום ועבדתי בליווי ילדים אוטיסטים, לפני 4 חודשים ילדתי ואני מתחילה לחפש שוב פעם עבודה, אני כבר יודעת שאני רוצה לעשות הסבה לחינוך מיוחד אבל כרגע מכיוון שלא הבאתי משכורת סבירה כבר די הרבה זמן אני צריכה לחפש עבודה שתספק שכר יותר גבוה, ואני אכן מקבלת הרבה הצעות "מפתות" בתחום האדמינ' מבחינת השכר , אבל לי רגשית קשה לחזור שוב פעם לתחום הכל כך משעמם הזה... אני יודעת שאני טובה בו אבל לא מצליחה לשחרר את ההרגשה של עבודה ללא סיפוק מבחינתי ביום -יום ,למרות שאני הבטחתי לעצמי שעד גיל 35 אני אסיים את ההסבה ואעבור לתחום שיותר מעניין אותי עדיין קשה לי... ואני מוצאת את עצמי חושבת ומתעסקת בזה יום-יום. איך אני אשכנע את עצמי שאני עובדת כרגע במשהו זמני לכדי להגשים את עצמי! ובכלל אני מרגישה אבודה... וגם מאד לא יעילה כשאני עובדת בתחום כמו אדמינסטרציה (אני לא מזלזלת , פשוט כבר מיציתי את התחום מכל כיוון)

תלתלית3

New member
את בעצם עונה לעצמך

יש עבודה עם שכר גבו אך אינך רוצה לעבוד בה. יש עבודה עם שכר יותר נמוך ואת רותה לעבוד בה. שאלת המחיר - ויתור על עוד כסף או ויתור על עצמי ?! רק את יכולה להחליט ותחושות הבטן שלך כנראה נכונות לגביך. יש לימודים של פעם בשבוע או בערב. נסי לשלב אותם בעבודה. בהצלחה טליה

מבינה אותך

הי, אני מבינה אותך כי נשמע שההגשמה מאוד חשובה לך ואת לא רוצה לוותר על זה. הרבה נשים אחרי לידה או אחרי תקופה של 'אין עבודה' חשות שרוצות לפרוץ או לשנות קריירה כך שתתאים לפרמטרים החדשים. ואכן את מדברת על הסבה. את יודעת מה את רוצה רק שבנתיים את עוד לא שם. אני מניחה שעד גיל 35 אכן תגיעי ליעד שלך! כרגע את צריכה הכנסה ומתקשה לוותר על ההגשמה בדרך. האם חייבים לוותר על אחד מהשניים? יש משרה שתיתן את שניהם? אני מניחה שהאימהות כאן היא גורם נוסף שאת לוקחת בחשבון. תהליך של מודעות למעמד החדש שלך, למחשבות שלך ולדרך הנכונה לך יעלה בפניך את כל הגורמים, המניעים אותך, החוזקות שלך ותבחן את הדרך להגיע לשם. אגב, יש מושג שנקרא "מגבירי הנאה" כאשר את עושה משהו מאוד מהנה למרות שהוא לא המרכזי בחייך והוא שופך אור גם על מקומות אחרים פחות מהנים אבל הכרחיים בחיים. כך שאולי כדאי גם למצוא עבודה זמנית מכניסה אך במקביל לה למצוא מגביר הנאה שכזה שיספק לך הגשמה עם חשיבה עתידית לקריירה. בכל מקרה נשמע שאת בהחלט יודעת מה את רוצה ומה טוב לך רק צריכה קצת סדר בדברים. בהצלחה!

למעלה