אבויה ו LP אתמול בקומפורט

אבויה ו LP אתמול בקומפורט

וואו. כמה זמן לא הייתי בדאנס וכמה טוב שאחרי התקופה הזו זה הדאנס שהגעתי אליו. איזה אנשים, איזה וייבים, איזה צ'ונים... תענוג! אין לי מה להגיד חוץ מביג אפ! ושנזכה לעוד הרבה שנים איתכם. כבוד לנציגות הפורום. (איפה שיידי היה?) והצפצפות היו חזקות גם :)

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo45.gif

מזל טוב וכל הכבוד לאבויה על הארגון המצויין של הערב והסט המעיף בתחילת הערב (איזה הפתעות יא וראדי). בגדול היה ערב מצויין. סאונד טוב, המון אנשים, המון וויבס וכמובן פומה שהפך את המקום. כל מילה נוספת מיותרת. כואבות לי הרגליים מרוב הבלאגן. כל מי שפספס אותו אתמול, שלא יעז לפספס אותו היום בעין חרוד. מדובר באחד הסאונדים הכי טובים שיצא לכם לשמוע, ואני לא אגזים, אי פעם. כבוד!

Carcass

New member
WOW

היה שורף.איזה צ'ונים..איזה ספיישלים..איזה סאונד אדיר... היה ענק!! abuya sound large up yourself fi di maximum. המון מזל טוב ובהצלחה בטור !! שנה הבאה,סטון לאב?:)

xXx Shiraz xXx

New member
אחי, יש לך תמונות בפייסבוק!!! נראה שנהנית!

אני הולכת להנות הלילה יאיייייייי

Carcass

New member
בעייתי לראות כי אין לי פייסבוק ולא יהיה לי..

צ'לחי לי במסנג'ר :p

והנה כמה מילות סיכום שלנו... :

אהלן חבר'ה... אז אחרי שלקחנו גם יום-יומיים להרגע מכל העניין, אפשר לתת כמה מילות סיכום. ביום שני לפני שבוע נחת פה "פומה" והיה פה 5 ימים לביקור הראשון שלו בישראל. האיש שהקים את LP INTERNATIONAL נולד וגדל בג'מייקה עד שהיגר לברוקלין, ניו יורק, בשנת 1982 ושנה לאחר מכן הקים את הסאונד, שבמשך 25 שנה נמצא בטופ העולמי. מהרגע הראשון קולטים שמדובר בג'מייקני 100%, אופן הדיבור, האופן שבו הוא רואה את המוזיקה, אופן העישון... פשוט סטריקטלי יארדי וייבז! והדבר הראשון שהוא אמר שהחום בארץ מזכיר לו את ג'מייקה... אלו היו כמה ימים של חגיגה מוזיקלית מוחלטת! התכנית רדיו אצל מירב (לארג' אפ ראסטהגיאל!!!) בירושלים, הדאנס בת"א והדאנס בעין חרוד שהיה באמת בלתי נשכח. כל הנסיעות הארוכות והישיבות, שמעתי ב-5 הימים האלה רק LP INTERNATIONAL ולסאונד הזה יש כמות ואיכות של טיונים שנדיר למצוא בימינו! תודה לכל מי שלקח חלק באירועים, לסאונדים שתמכו ונתנו סופורט, למאסיב שהגיע ולכל מי שמרגיש שמגיעה לו תודה! מקווים שנהניתם! תודה אישית הולכת ממני אל המשפחה שלי כאן - עמרי, איתי ורוני (ABUYA) ואלישע (BEMBE). תודה לכל החברים הקרובים שעזרו והיו שם כשצריך! אחרי שטעמנו קצת ניו יורק-ג'מייקה, חוזרים לוייב המקומי ונמשיך לעשות הכל כדי להביא לכם רגאיי ודאנסהול באיכות... הליין "בום באנג" של אבויה ואיימר בקולנוע מקסים חוזר וברביעי הבא יש דאנס... RESPECT EVERYBODY! תמונות, סרטונים, אודיו והכל - בקרוב מאוד. DANI CURE ABUYA

מבואס ביותר שלא הגעתי...

בעיקר לנוכח כל התגובות המדהימות. לא אעיז לפספס עוד אירועים בסדר הגודל הזה :|

למעלה