אגב הסקר על קים קאלסטרום

• פותח הנושא muzza
  • פורסם בתאריך

muzza

New member
אגב הסקר על קים קאלסטרום

לאחר ששמעתי עליו המלצות חמות קניתי אותו בשני הסייבים האחרונים שלי, כוולבס (וולברהמפטון וונדררס, לקטנוניים) ודרבי קאונטי, בשני הסייבים נכשלתי ופוטרתי עם סיום העונה הראשונה. אך לא זה העיקר, קים קאלסטרום היה בינוני בשניהם! רואים שיש לו כישרון, ומדי פעם הוא מציג משחק מבריק, אבל כשהוא בן 18-19 (העונה הראשונה שלו) הוא לא מי יודע מה.

אורD

New member
הנסיון שלי עם קים

היו לי איתו שתי עונות ענקיות: אחת במנג´ר הקודם (2000) שאימנתי את פיורנטינה וקניתי אותו (באקראיות מוחלטת...). שיחקתי איתו כמחליף והוא היה טוב, משחק פה משחק שם... בעונה הרביעית שזכיתי בליגת האלופות הוא כבר היה הכוכב. ובמנג´ר הזה: עם האדספילד. הייתי מאד בינוני כל העונה, ובאמצע העונה החלטתי לעשות שינוי גדול כדי להעלות את הקבוצה ליגה. קניתי אותו ואת בקירסיוגלו, וקים היה מעולה, כאשר איתו אני מנצח 5 משחקים רצופים (מי שיודע, זה מאד משמעותי ב-DIV2). לצערי הוא נפצע אחר כך לשלושה חודשים. אחר כך הוא הבריא לפיניש של הליגה, והייתי חייב לשחק איתו. שיחקתי איתו עוד שהוא היה על LIGHT. הוא נתן משחק אדיר והבקיע שלישיה, מול הראשונה בטבלה. אבל אחרי המשחק הזה הוא נפצע לי לעוד 3 חודשים וסיים את העונה. עכשיו בעונה החדשה הוא בריא, אבל פחות טוב משום מה. גם לא התמזל מזלו, בגלל שכשהוא היה פצוע בקירסיוגלו תפס את מקומו ונהייה הכוכב... לדעתי הוא שחקן מעולה, אבל יש לו נטייה להפצע וזה מעצבן. כמו כן, הוא "אוהב" אחת ל-חמישה משחקים בערך לקבל ציון 5...

למעלה