אגד

• פותח הנושא mast
  • פורסם בתאריך

mast

New member
אגד

מה אפשר לעשות בקשר לנהגי האוטובוסים באגד שמתחילים לסע לפני שמספיקים לרדת מהאוטובוס ונוסעים במהירות גבוהה בהרבה מן המותר? מכיון שאינינוסעת בגוש דן אני לא יודעת מה המצב שם

odeg g

New member
החפוזים בדרכים- נהגי אוטובוס

השלטון על הכביש אולי יעלם מידיהם, ואז טולי יתחילו להעריך אותנו, ציבור הנוסעים. נהגי אוטובוס צריכים קודם לסיים לקבל כסף, לתת את הכרטיסים, לאותת ואם אפשר (לפי חוקי התעבורה של בני תמותה רגילים במדינת ישראל), לצאת לדרכם. מי עושה זאת???????????. אני פעם התלוננתי על משו (אחר), אבל גורלי היה כזה שנחקרתי כאשם, לא עשו דבר, ואחרי 3 שנים הודיעו לי ממשרד התחבורה שעקב טעות טכנית-משפטית, לא ניתן לתבוע את אגד... אבל צריך לנסות להמשיך להתלונן ולהתלונן... אולי לפנות לארגוני הצרכנים או אירגונים המטפלים בנושא

odeg g

New member
גם (!) רכבת ובמהרה בימינו!

נראה לי רעיון מופרך לקחת מאגד קווים ולמכור אותם ולו לתקופה מוגבלת של כמה שניםלעוד מיליונר שירביץ סיבוב על חשבון המדינה. למה לא לפתוח לתחרות אמיתית של אישורים לקווים מתחרים של , למשל, מוניות שירות או מי שיש לו מיניבוסים או אוטובוסים מתאימים, ב נ ו ס ף (!) לאגד?! זו תהיה תחרות אמיתית! ראו הקווים לתל אביב/חיפה /ירושלים/ /באר שבע/נתניה! ואז להתנות את נמתחרים להחזיק קו נוסף שאינו ריווחי, אך חיוני. וכמובן להגדיל את פרישת קווי הרכבת ובתנאי גם שיחייבו את קווי השירות הציבורי באיזור לתאם את נסיעות הגישה, אחרת חבל``ז...

למעלה