אדיר!! אוסף עצום וגם חידה ;)

giladwin

New member
אדיר!! אוסף עצום וגם חידה ;)

מצאתי ביו טיוב סרטון של מעריץ טים ברטון שצילם את כל האוסף שלו - הוא אוסף מרצ'נדייז בסגנון של בובות, שעונים, פוסטרים ויש לו אפילו את כל העיר של האלווין בקטן!!!! זה ממש מדליק :) הוא בטח הוציא על זה את כל הכסף שלו (שיתרום לנו קצת, אני אשמח לאיזה ג'ק סקלטון אחד...חחח). התמונות בסרטון מתחלפות מהר אז רק מי שראה את כל הסרטים ידע מי זאת כל דמות ואיך היא מתקשרת. זה הקישור כמובן http://www.youtube.com/watch?v=3VNy-ycW7ls&feature=related הכי כיף היה לגלות בזמן מי כל הדמויות, לנו חברי הפורום זה יהיה ממש קל. בשביל השעשוע - שאלה אליכם: מי זה הארנב בקליפ? (אני מייד זיהיתי, זה לא צריך להיות קשה).

giladwin

New member
שכחתי להוסיף

שיש שם גם את הדמויות מ"המוות המלנכולי של ילד צדפה ושאר סיפורים" שיצאו במהדורה מוגבלת ונדירה (כמעט כמו הספר עצמו). נראה לי שזה הספר היחיד שטים ברטון פרסם.... בכל מקרה, אוסף מרשים :) Bone Daddy

LadySilkworm

New member
זה פשוט אוסף מדהים!! :|

הארנב זה הכוונה לארנב של פסחא שמופיע שם? :p

giladwin

New member
סחטיין LadySilkworm :)

שאלתי חבר קרוב שרק לפני שבוע הראתי לו את הסיוט שלפני חג המולד כי הוא קלולס בטים ברטון והוא בכלל לא קישר את הארנב לשם, זה כי הוא מופיע ל2 שניות. וגם אמרתי שזה לא דרגת קושי גבוהה לחברי הפורום, אבל בכל זאת, כל הכבוד!!

tali44

New member
ואוו, האוסף הזה כל כך מושקע!!../images/Emo2.gif

הוא בטח השקיע מאמצים אדירים כדי להשיג הכל!! כולל זמן וכסף. אין, הבובות ממש מדליקות וגם ממתקי הווילי וונקה.
ובכלל, אוסף מרשים מאד!!

theEscapist

New member
וואו! בואו נלך כולנו ביחד ונרצח אותו בשנתו../images/Emo123.gif

סתם
אבל תכל'ס, זה אוסף כ"כ כ"כ כ"כ מושקע!

למעלה