אדם דאן חותם בוויט סוקס! 4 שנים 56 מיליון ויש

omri1234567

New member
אדם דאן חותם בוויט סוקס! 4 שנים 56 מיליון ויש

עוד הרבה החתמות מריאנו חוזר ליאנקיס לשנתיים 30 מיליון למרות שהרד סוקס והאיינג'לס הציעו לו חוזה לשלוש שנים הוא החליט שהוא רוצה להישאר ביאנקיס לשנתיים ופחות כסף יפה לו הוא יאנקי אמיתי לא כמו ג'יטר. האיינג'לס החתימו פיצ'ר שמאלי שהיה במטס שנה שעברה היסנורי טקהאשי לשנתיים פרטי החוזה עדיין לא ידועים בוסטון החתימו את ג'ייסון וריטק הוויט סוקס החתימו גם את איי ג'יי פרזינצקי לשנתיים ו- 8 מיליון ברייבס החזירו את הינסקי לשנתיים מרינרס החתימו את אריק בדארד לשנה חוזה לא מחייב לא בדיוק יודע מה זה אומר אבל כניראה שיש אופציה למרינרס במידה והם רוצים להשתחרר מהחוזה הרוקיס עושים טרייד עם סיאטל ולוקחים את חוסה לופז בשביל פיצ'ר צ'אז רואה זהו לבינתיים אבל קורים הרבה דברים וזה עוד לפני שהתחילו הווינטר מיטינגס

אוף סיזן מעניין

החתמה לא רעה של הוויט סוקס, דאן יוסיף להם לא מעט OBP ופאוור באמצע הליינאפ, מקווה בשבילם שישימו אותו בDH. שילמו לא מעט אבל חיזוק יפה. היאנקיז וריברה לא מפתיע במיוחד, באסטר אונלי חושב שגם ג'יטר יחתום בקרוב - אולי עוד היום. מעניין יהיה לראות אם זה יהיה באיזור ה3 שנים ו45-50 מיליון שמדברים. אם כן, היאנקיז יצאו מזה טוב מאוד. זו הצעה הרבה יותר מפיירית אבל זה יכול להיות יותר גרוע. עבודה טובה. בטח פטיט יחתום לשנה בזמן הקרוב. עוד מעט האקשן האמיתי בווינטר מיטינגס, מעניין יהיה לראות אם יהיו טריידים חמים (בגזרת אפטון, גריינקי או גונזאלז לדוגמא) וכמובן מה יהיה עם הFA המרכזיים - קרופורד (שיילך סביר להניח לאיינג'לס, יאנקיז או רד סוקס), וורת' וקליף לי. ההימור הבטוח הוא לי ליאנקיז, האיינג'לס נראה לי ייקחו את קרופורד אלא אם כן היאנקיז ממש ירצו גם אותו [כי אז אף אחד לא ימנע מהם]. מבחינת בוסטון אחרי שלא החזירו את מרטינז נראה לי הם בטוח יעשו החתמה אחת לא קטנה - וורת' או בלטרה - למרות שממשיכים לדבר על קרופורד (אני חושב שהוא פחות מתאים) ואולי עוד איזה טרייד מעניין. חג שמח.

omri1234567

New member
אדריאן גונזאלס קרוב מאוד להיות בדרכו לבוסטון

לפי מספר דיווחים , בוסטון והפאדרס קרובים מאוד לטרייד על אדריאן גונזאלס בלבד בנוסף בוסטון יוותרו "רק" על שחקנים מהמיינורס שלהם למענו

omri1234567

New member
אדריאן גונזאלס בבוסטון טרייד שבוסטון מוותרים

על שלושה פרוספקטס שלהם ושחקן רביעי שיחליטו בהמשך אבל הוא לא יהיה שחקן ברמה גבוהה מדי , גונזאלס כבר עבר את הבדיקות הרפואיות בבוסטון

לא באמת חשבת שזה יהיה כזה פשוט...

ממתי מהלכים גדולים בבוסטון כאלה פשוטים? תמיד נהיה אופרת סבון (כל העסק עם מני, ההחתמה של מטסוזקה) אז החלון של בוסטון להחתים את גונזאלז על הארכת חוזה הגיע וחלף בלי שום עסקה...וכרגע לא ברור אם העסקה תתבצע בכלל. עוד חדשות מעניינות זה שהאייז OUT על בלטרה, שלא ממש רוצה ללכת לשם (אי אפשר להאשים אותו, הפארק שם יהיה מזעזע בשבילו באותה מידה שסייפקו). עד עכשיו היייתה להם את ההצעה הטובה ביותר (5/64) ואם הטרייד של גונזאלז ייכשל זה פותח גם אופציה של חזרה של בלטרה לבוסטון.

ג'ייסון וורת' בנאשינלס

הפתעה גדולה האמת, הוא חותם לפני הווינטר מיטינגס וכל כך מהר - ועוד שחקן של בוראס. אם הם היו מביאים את גונזאלז הייתי בטוח שהרד סוקס גם יילכו חזק על וורת' לתת חובט ימני עם כוח... והנה הוא הולך לחתום ודווקא בוושינגטון. זה בטח חוזה גדול אם הוא הסכים כל כך מהר... והנה היימן...וורת' קיבל 7 שנים מהנאשינלס. טוב, זה מסביר את זה. אפילו בוראס לא יעמיד פנים שהוא יקבל הצעה יותר טובה מקבוצה אחרת. וואו. הוא בן איזה 32, 7 שנים?!

החוזה טרף את כל הקלפים

לפי באסטר אונלי: The Werth contract has had an impact of an 8.0 earthquake. Rival gms, execs are going nuts about the terms. לא פלא. זה מקפיץ את ההימורים של כולם משמעותית...לפי הדיווחים אף קבוצה אחרת אפילו לא הציעה 5 שנים לוורת', כולם נעצרו ב4. עכשיו קרל קרופורד יכול לדרוש בכיף 8 שנים ומעל 140 מיליון. סביר להניח שגם המחיר של קליף לי עלה קצת ליאנקיז אבל זה פחות קריטי. יכול להיות שגם הדרישה של גונזאלז לא תשמע מוגזמת עכשיו לרד סוקס...

omri1234567

New member
מה זה בוכה ניראה לי כל הלילה בכה , לא יאומן

מה שהנשיונלס עשו פה!! איזה מעצבנים הם , בוראס ששמע את ההצעה הזו אפילו לא טרח לשאול קבוצות אחרות מה הן אומרות הוא ישר הסכים אני פשוט בשוק כמה טיפשים אפשר להיות , קרופורד בשקט יחפש את מה שרשמת לירון הוא לא יתחיל מפחות מזה עכשיו , ושלא נדבר על גונאזלס שפתאום יחפש חוזה כמו מרק טישיירה

BB FuNaTiC

New member
זה בעיה במרקט של היום

קבוצות לא אטרקטיביות כמו וושינגטון רק מצחליחות להביא שחקנים דרך חוזים מנופחים. החוזה של וורת' זה מוגזם לגמרי אבל לא מפתיע שהם היו צריכים לשלם לו יותר מדי.....

omri1234567

New member
יש שמועות שהנשיונאלס יציעו 7 שנים לקליף לי

שזה יותר ממה שכול קבוצה אחרת כניראה מוכנה להציע לו מבחינת שנים , אפילו היאנקיס רק באזור השש , נכון עם סכומים גבוהים מכול קבוצה אבל לא מוכנים ללכת לשבע שנים , וכפי שאני מבין קליף לי מחפש חוזה כמה שיותר ארוך מעניין יהיה לראות את הדברים מתפתחים והאם היאנקיס בלית ברירה יציעו שבע שנים

omri1234567

New member
הנה זה פשוט בוסטון הולכים על הטרייד למרות

שלא הגיעו להסכם על הארכת חוזה , הם מאמינים שיוכלו להחתים אותו בהמשך

Homer Simpson

New member
מה זאת אומרת בהמשך?

ממש לא ברור לי למה בוסטון לא החתינו אותו מיד. אחרי שהם כבר נתנו עליו 3 פרוספקטים אין להם שום leverage במו"מ איתו, שלא לדבר על מה שיקרה בעוד שנה כשהוא יוכל לנפנף להם בפרצוף בהצעות מקבוצות אחרות. בכל מקרה טרייד מצוין לרד-סוקס, שמציב אותם לדעתי כקבוצה הטובה בבייסבול, לפחות עד שהיאנקיז יחתימו את לי ו/או קרופורד.

omri1234567

New member
הם לא החתימו אותו מייד כי הם לא הגיעו להסכם

MLB נתנו להם חלון הזדמנויות של בערך 24 שעות לנהל משא ומתן על מו"מ להארכת חוזה , ברגע שהם לא הגיעו אז סוף הזמן הזה הם לא יכולים להאריך לו את החוזה שהוא עדיין לא אצלם ואז יש להם שתי אופציות או לבחור לא להמשיך עם הטרייד כי הם לא הגיעו להארכת חוזה וזה אולי לא שווה להם לאבד שלושה פרוספקטים בשביל שחקן שיבוא לשנה בלבד , או להמשיך עם הטרייד כמו שהוא בוצע ולקוות שיצליחו להגיע איתו להסכם על הארכת חוזה, בוסטון הלכו על זה כי הם טוענים שהם יצליחו להגיע איתו להארכת חוזה הם טוענים שיש שיחות טובות והבנות רבות רק צריך לסגור עוד כמה דברים בנוסף שהם מעדיפים לעשות את זה רק מאפריל כי אז לא יהיה על זה מיסים מטורפים שמציבים השנה ב- MLB על כל חוזה , העניין עם המס לא הכי מובן לי אבל אני כן מבין שכולם מחכים לאפריל ולכול מיני דברים עם הארכת חוזה כי אז המיסים ירדו. חוץ מזה שכן זה טרייד טוב לבוסטון , למרות שאני לא מכיר את שלוש הפרוספקטים שהלכו ואין לי מושג אם הם טובים על זה אני מניח שלירון יוכל לענות לנו טוב יותר

BB FuNaTiC

New member
מדובר בפרוספקטים מאד מאד טובים

קייסי קלי- היה בכלל שחקן פוטבול, הרד סוקס הצליחו למשוך אותו עם $$$ ולהחתים אותו בתור שורטסטופ ואחרי זה הם הפכו אותו לפיצ'ר. ברמות הנמוכות של המיינורס הוא היה דומיננטי בטירוף אבל התקשה שנה שעברה ב AA. מה שכן, כפי שההיסטוריה שלו מספרת, הוא אתלטי וכשרוני בטירוף וזה רק יכול לעזור לו שהיעוד שלו עכשיו זה פטקו פארק ולא פנוואיי. רוב המומחים אומרים שאומנם הוא לא היה מדהים שנה שעברה, הוא צעיר וכשרוני ומיועד להיות זורק מרמה של מספר 1-2 במייג'ורס. בסאן דייגו בכלל. אנתו'ני ריזו- פרסט בייסמן שכביכול "אמור" להיות המחליף של גונזלז בעסקה אומנם הוא לא בעל אותו "תקרה". הוא חבט 25 הום ראנים במיינורס שנה שעברה בין A ל-AA והוא צפוי להיות הפרסט בייסמן הפותח של סאן דייגו ב2012. לי הוא נשמע כמו יותר שחקן סטייל אדאם לא-רוש מאשר מארק טישרה\פילדר\אייגון וכדומה. ריימונד פואנטס- ויילד קארד בעיסקה. נלקח בסיבוב הראשון ע"י בוסטון ב2009. אאוטפילדר מאד מהיר. ההשוואה שאני שמעתי לגביו זה לג'קובי אלסבורי. זה כמובן יהיה מצויין אבל עדיין אי אפשר לדעת כי הוא מאד צעיר. קית' לאו מESPN מדרג אותם בסיסטם של בוסטון: ראשון, שני ועשירי בהתאמה. בהתחשב בעומק של הסיסטם של בוסטון, מדובר בפרוספקטים עם פוטנציאל מאד גבוה, אומנם גם פואנטס וגם קלי עוד לא הוכיחו כלום ברמות הגבוהות יותר במיינורס מה שמהווה סיכון לא קטן להצלחה לטווח ארוך של הטרייד.. מקווה שהוספתי....

omri1234567

New member
דריק ג'יטר חתם ביאנקיס הם הגיעו להסכמה

פרטי החוזה עדיין לא ברורים אבל זה משהו כמו 3 שנים 55 מיליון ושנה רביעית אופציונאלית ללא התחייבות , מחכים לשאר הפרטים

האוריולס מביאים את מארק ריינולדס ל3B

הייתה לו עונה מעניינות עונה קודמת עם 32 הום ראנים אבל 192. אוורג' בערך. הם מקבלים אותו מאריזונה בשביל דייויד הרננדז וקם מיקולו (רליברס).

חח האמת שהווינטר מיטינגס החזירו לי קצת

את העניין הזה לקראת העונה הבאה... הפייראטס החתימו עכשיו את דייויד קוריאה או משהו כזה שהיה פיצ'ר בפאדרס לשנתיים ו8 מיליון.. יש למישהו מושג? נראה שהייתה לו חרא של עונה עונה קודמת

omri1234567

New member
איזה מזל שיש ווינטר מיטינג פעם בשנה כדי

שתחזור אלינו
בקשר לקוין קוריאה ולא דייויד לא שזה ממש משנה , הוא פיצ'ר לא רע שנה שעברה עברה עליו שנה קשה אח שלו נהרג בתאונה והחיץ בגלל זה את חודש מאי וסבל גם מחוסר מזל לפי כל מיני סטטיסטיקות אבל שנה לפני כן הייתה לו עונה לא רעה בכלל עם ERA של 3.90 בערך עם 33 פתיחות הוא פיצ'ר סביר אני מניח שהוא יהיה טוב לכם

למעלה