אדם דאן חותם בוויט סוקס! 4 שנים 56 מיליון ויש

omri1234567

New member
והדיבאקס מייד מחתימים את מלוין מורה לחסות את

3B לאחר שהעבירו את ריינולדס

omri1234567

New member
קרלוס פניה לקאבס שנה אחת 10 מיליון , יש עוד

הרבה החתמות קטנות ולא ממש מעניינות מחכים לשמות הגדולים כמובן

BB FuNaTiC

New member
עד כמה שתשנא את זה עומרי

ג'יטר נתן את הנאום שלו בממסיבת עיתונאים ועשה את זה כמובן עם סטייל ו"קלאס". אתה רואה את הבן אדם מדבר ובא לך לצבוט לו את הלחי, גם אם אתה מבוסטון. איך אפשר לשנוא אותו?!??!
סתם סתם, תשנא חופשי אבל לפחות הוא הצליח להוציא את המיטב ממצב מסריח שנוצר במדיה....

omri1234567

New member
רצות שמועות חזקות שהאיינג'לס הציעו 7 שנים ללי

כניראה שהם הקבוצה שכולם מדברים עליה שהציע ללי 7 שנים חוזה , בנוסף קן זונטל מציין שאם זה האיינג'לס הם יעשו כניראה טרייד לוויבר או לסנטנה כדי להביא חובט ולשחרר כסף בשביל לי , וואוו איזה שינוי חזק זה אם האיינג'לס הולכים על לי וירדו מקרופורד!! אני לא יודע מה עדיף זו חתיכת דילמה , וגם אם לי יבוא איזה חובט הם יצליחו להביא בטרייד לארוין סנטנה אני לא יודע אבל לוויבר אין ספק שיוכלו להבי חובט טוב , בקיצור נמתין וניראה לא יודע מתחיל באמת להיות מעניין האוף סיזן הזה

BB FuNaTiC

New member
לדעתי? אם אתה הולך להציע 7 שנים לאחד מהם?

אז קרופורד. פשוט מפני שתמיד יש לי יותר אמונה בחובטים מאשר זורקים וקרופורד 3 שנים יותר צעיר. האמת שזה לא דילמה בכלל לדעתי..... א-ב-ל לכל קבוצה יש את הצרכים שלה, אני פשוט הייתי מעדיף לתת לקליף לי 6 שנים ולא 7.....

omri1234567

New member
יש משהו במה שאתה אומר , אבל אני אגיד לך מה

הבעיה , וויבר עוד שנתיים מסיים את החוזה שלו באיינג'לס והסוכן שלו זה בוראס אני פשוט לא רואה את האיינג'לס מצליחים להחתים ואתו על חוזה ארוך לפני שנגמר לו החוזה ואז היאנקיס ובוסטון ודטרויט והנשיונלס וכול הקבוצות עם הכסף ייכנסו לתחרות ואני פשוט לא רואה אותו חוזר לאיינג'לס ואם יש הזדמנות לקחת עכשיו פיצ'ר אייס לכמה שנים קדימה אולי כדאי ללכת על זה ואז לעשות לו טרייד ולהביא חובט טוב , ואז יש לך גם חיזוק בעמדת החובט וגם נשאר לך פיצ'ר אייס לעוד כמה שנים. אבל תאמת אני רוצה לראות את קרופורד אצלינו הוא פשוט באמת משנה משחק החובט הזה כמו שכולם אומרים. צבי מה אתה אומר על השמועות שבמידה ופטיט מחליט לפרוש היאנקיס ילכו גם על קרופורד וגם על לי , אם תצליחו להביא את שניהם זה יהיה מפחיד!!! אה ודבר נוסף האם לדעתך במידה ולי מקבל חוזה של 7 שנים סבאת'יה ששנה הבאה יש לו אפשרות לצאת מהחוזה שלו ירצה לעשות את זה? למה אני שואל כי הוא יהיה צעיר מלי בשנה והוא יוכל להגיד שאם ללי קיבל חוזה ארוך טווח אני בטוח יכול גם לקבל.... מה ניראה לך שיעשה?

BB FuNaTiC

New member
הכל תלוי בהרבה מאד דברים

בנתיים סבאת'יה אומר שאין לו שום כוונות לצאת מהחוזה שלו עם היאנקיז, והאמת היא שאני באמת לא חושב שכדאי לו. השנתיים האחרונות שלו היו טובות אבל לא מטורפות. בנוסף זה ממש תלוי במרקט של אותה שנה בה הוא יכול לצאת מהחוזה. קליף לי הוא באמת הפיצ'ר היחידי ששווה משהו במרקט של השנה אז הוא באמת יכול לדרוש מה שבא לו. יש לו רף משלו. בכלל סבאת'יה וקליף לי חברים טובים עוד מקליבלנד אז אם לי יחתום בניו יורק, אני חושב שזה בכלל יכול להשאיר אותו שם. לגבי קליף לי גם אסור לשכוח שיש לו היסטוריה ארוכה של פציעות. 7 שנים זה כל כך מסוכן, גם 6 זה לא משהו. יש לכם רוטציה מאד מאד חזקה עם הארן וויבר בתור 1-2 קטלני ב2011. אני במקומכם לא מתחיל לחשוב על 2013 וג'רד ויבר. אין למה. יש לכם רוטציה טובה עכשיו, יש לכם צורך במחבט עכשיו- כדאי לכם להביא את קרופורד עכשיו. אם קרופורד יהיה יקר מדי אז איידריאן בלטרה גם מתאים לכם כמו כפפה בצורך שלכם ב3B. אומנם לא הייתי נותן לו יותר מ3 שנים עם אופציה לשנה רביעית ובטוח מישהו ייתן לו שנה רביעית. בנוגע לקרופורד + לי? זה נשמע לי יותר מדי אבל אי אפשר להמעיט בערכם של משפחת סטיינברנר וה$$ שלהם. האמת שאני בכלל לא רוצה שיחתימו את קרופורד. גארדנר סיפק מספרים אומנם פחות חזקים אבל לא ב20 מיליון דולר פחות טובים מקרופורד ב2010 ואם כבר עדיף לשמור על האאוטפילד הזול ויחסית צעיר שלנו ולהשקיע בפיצ'ינג..... אבל היאנקיס תמיד חושבים על השמות הגדולים האלה....

למעלה