אדם ה=

אדם ה=

מה התאריך של אדם???? בן כמה הוא יהיה?? וזה ד=ח=ו=ף.. תודהה!!!

keton13

New member
אהה?--_--

אדם הירש?בן 17? טוב א.גובה של ילד בן 13 ב. קול של ילד בן 13 ג.נראה כמו ילד בן 13 איך לעזאזל 17?

שני ממן

New member
עוד הפעם עם זה?!?!?! כנסי מהרררררר

דייייייייייייייי יצאתם מכל החורים!!! חפרתם במוח על הנושא הזה!!!!... אז מה עם הוא נמוך?! זה עושה אותו בנאדם רע יותר?!... הוא בן 17 וזהו!!! גם אני נמוכה וחושבים שאני בכיתה ז' למרות שאני בט'... אבל זה עדיין לא עושה אותי למישהי רעה יותר...!!! אז דיי עם זה...להיות נמוך זה יתרון

שני צודקתת!!

שתהיי בריאה שני חחח את יש לך תגובה לכל מה שאומרים פה.. את נשמעת לי ממש סבבה יש לך אייסי או מסנג'ר?

שני ממן

New member
חחחח תודה!!! אני לא אוהבת שיורדים

על השחקנים...כי זה לא לעניין!!! 311258087 שיהיה לך לבריאות! וכנסי חופשי

keton13

New member
בטח,יתרון

ותקלטו כבר אני בן FFS כמו שאמרתי נראה כמו בן 13 בגובה של ילד בן 13 ועם קול של ילד בן 13 זאת ירידה? ולא הבנתי מה כל כך כיף בלהיות נמוך... תוכלי לרדת לבנים יותר בנוח גם בעמידה? -_-

lim02

New member
שמעי

זה באמת לא לעניין שאת יורדת על השחקנים , את לא מכירה אותם אז אין לך זכות.. דבר שני גם אני יחסית נמוכה ותאמיני לי זה יתרון.. וענק!

dannyshadow

New member
בואנה..

אני אסביר לך כמה דברים: 1. נניח שהיית ממש ממש מכוערת. אבל ממש. והיו אומרים לך שאת מכוערת. זה היה נעים לך? היית אומרת "טוב זה ביקורת בונה"? לא חושב. (זאת דוגמא מוקצנת כי אדם ממש לא הכי נמוך) 2. זה לא פורום סקס לנוער... למרות שלי אישית לא אכפת אבל צריך לשמור פה.. יש פה גם ילדים קטנים יותר. 3. הדרך שבה אמרת את זה זה דרך שרצית לרדת עליו, ואם לא היית רוצה היית שומרת את זה בסוד. תאמיני לי. 4. דווקא אדם נראה לי נורמלי לחלוטין לגילו. הוא נראה 16-17 לדעתי.

נסיכת pop

New member
אבל למה את מתעצבנת עליה../images/Emo35.gif!|

היא רק אמרה שהוא לא נראה בן 17 אלא בן 13.. אני לא חושבת שהיא חושבת שהוא רע... לדעתי היא אפילו אוהבת אותו היא מתענינת בגיל שלו...

keton13

New member
טוב אני מזהיר אותכם

תבינו חמודים שלי טוב נגיד את זה יפה:p אני ב-ן

יווווו

התאריך שלי זה 22.4 יהה איזה תאריך מושלםם.. הפרש של 5 ימיםם.. אנשים.. אתם קולטים!! אדםם.. שרופה עליךך מושלם שלי.. יונתן..איזהה כוסון.. חבר'ה.. יש לי את האייקון שלו!! 338685478..לכל מי שרוצה לדבר! LOVE YOU ALL<<< >>>> Mורנו'ש..

לחולה על רועי ואדם!!

למה אי אפשר לשלוח ת'תמונה של רועי ואדם לפלאפון?!?! פליזזו'ש..אני רוצה לשלוח אותה לחבר של אחותי.. כי הוא מ'זהה דומה לרועי!! בבקשהה..תעני לי בהקדם!! מורנו'ש המאמו'ש!!!

keton13

New member
טוב סליחה

עזבו מצטער.. לא בא לי לריב פה עם אף אחד שכחו מכל מה שאמרתי ושוב-אני בן

keton13

New member
בחוץ מזה

אמרתי שהוא נראה כמו ילד בן 13 לא אמרתי שהוא מכוער

dannyshadow

New member
אז תשמור את זה לעצמך \=

אם הייתי אומר את זה לך לא היית מקבל את זה כמחמאה זה בטוח.

keton13

New member
מחמאה לא

בסדר אמרתי סליחה הייתי עורך את ההודעה אבל אי אפשר... הייתי עצבני שכחו את הקטע הזה בבקשה:p ד"א סתם אני רוצה לספר לכם משהו קטן טוב עזבו:p

למעלה