אדם יכוסןןןן.....אבל אתה מניאק !!!!

אדם יכוסןןןן.....אבל אתה מניאק !!!!

אם באמת היית אוהב את מור היית נשאר איתה ימפגר.....!!!!!!!!!! טוב.. לא משנה וחוץ מזה שטלי לא יפהה......!!!!!!!!!!!! עכשיו בקשר לכל מי ששולחת תמונות של עצמה להירגע אנשים אנחנו לא באמת רוצים לראות אותכםםם חוץ מזה הכל טוב ויפה יאללה ביי ...!

JustME79

New member
וואי אנשים פה מושפעים חחחחח...

זה סה"כ סידרה! מה הקשר "אתה מניאק" הוא לא כתב לעצמו את הטקסט!! הוא לא אחראי למה שהוא צריך לעשות בסדרה...חחחחחחחחחחח...ומה הבעייה שישלחו תמונות?!?!! מה אכפת לךךך?
שיר.

Zippozz

New member
בוא'נה אני חייב להגיד

שמתם לב לקטע המוזר והמצחיק הזה שיש לאנשים מסוימים שחושבים שהם חלק מהסידרה כאילו.."יא מניאק" "למה לא זרקת את ההיא?!" "מה אתה עושה?" ועוד כל מיני דברים מצחיקים כאלה שיש לאנשים שחושבים שהטלוויזיה או יותר נכון מי שבתוכה מקשיב להם..חח מה הקטע?

הדרוש13

New member
באמת נכינסת יותר מדיי עמוק!!

חחח חומד-זה לא הוא שהחליט מה הוא צריך להגיד---אמרו לו..אם לא ידעת!

Zippozz

New member
תרגעו..

אני לא נגד אף אחד ולא אמרו לי להגיד את זה וממש לא ניסיתי להצחיק.. אני סתם שואל מה הקטע..זה פשוט לא מובן לי.. אם כבר מדברים על זה אז זה קצת מצחיק..

אדם הירש

את מיתכתבת איתו יש לך מנס\'ס איסיי שלו או פלאפון??! אם כן כנסי לאיסיי במספר 277858367 ותביאי לי את המספר איסי או פלאפון שלו בבקשה אני מתחננת

Tinto net

New member
קשור...

שאדיר מילר מצחיק אבל אתם לא........ סורי!!!! אבל זאת האמת!!!!!

JustME79

New member
לבן לוי..

נראה אם הבנתי נכון- באת בטענות אלינו שלא נתנו לה להביע את דעתה?! הנה, הביעה, ואנחנו הגבנו על זה, גם זה אסור פתאום? אבל אני לא מבינה את הקטע שלה..היא באה בטענות לאדם הירש על זה שהדמות שלו צריכה לעשות משהו, מה הוא אשם בזה? אגב, אתם המנהלים חסמתם הרבה משתמשים מהפורום הזה, אפשר לדעת מהם הסיבות? ואני יעביר לאלה שחסמתם אותם? כי הם לא יכולים לכתוב לכם פה הודעות ולא מבינים מה הם עשו.

Ben LeVi 232

New member
תיקון

כתבתי לה - שתגיד את דעתה בכיף, בשביל זה אנחנו פה, אבל יש צורה ולא חייב תמיד להעליב ולקלל... ולגבי החסומים, מי שמעוניין שולח לנו מסרים ומקבל את הסיבה כמו כן היא רשומה לו.

noy13pour

New member
זה סידרה זאת ה ד=מ=ו=ת שלו יש המשך

את מכירה תמושג ת=ס=ר=י=ט ת=ס=ר=י=ט=א=י ב=מ=א=י ס=י=ד=ר=ה ד=מ=ו=י=ו=ת

noy13pour

New member
וזה ממש לא יפה..

מה אכפת לך אם אנשים שולחים את התמונה שלהם יש לך בעיות אל תסתכלי
הם גאים בעצמם לא כמוך
ואפ'חד לא שאל אותך אם הם ישימו את התמונה שלהם או לא
ויכול לומר את זה יותר יפה
ואם את לא רוצה לראות אותם........אל תסתכלי

Tinto net

New member
../images/Emo45.gif

וואלה! טלי באמת לא יפה!!!! ומור הכי יפה בעולם!!!ה (טוב לא נגזים ... אבל היא כן יפה)

Ben LeVi 232

New member
למרות שהיא פונה אל השחקן

במקום אל הדמות, פשוט תראו את זה כדעתה על הדמות...

למעלה