אהבה רגש נהדר

כתוב בקבלה שאהבה היא המלה הכי קרובה להבנת האלוהים. כשאוהבים, מוצאים דברים נפלאים באדם וזה ממלא בשמחה ואושר. אדם יכול להיות נהדר, יש הרבה אנשים נהדרים בדרכים שונות. כשאוהבים, דואגים לאדם בחמלה תמיד ומוכנים לתת הכול כדי שיהיה מאושר כי אושרו ישמח אותנו וייתן לנו שלמות. כשאני אוהב אדם, אני מוקסם ממנו ומרוצה ממנו. אני אוהב אנשים עדינים, רגועים, שמחים, רגשיים ורוחניים. כשאהבתי את עובדת ההשמה, עשיתי בשבילה דברים טובים: דאגתי לה כשחלתה, קניתי לה מתנה יפה, סיפרתי לה על ספרים שקראתי, ונתתי לה סיפורים שכתבתי. אין בכל היקום כמו עובדת ההשמה, זאת אהבה קדושה.

SupermanZW

Well-known member
כתוב בקבלה שאהבה היא המלה הכי קרובה להבנת האלוהים. כשאוהבים, מוצאים דברים נפלאים באדם וזה ממלא בשמחה ואושר. אדם יכול להיות נהדר, יש הרבה אנשים נהדרים בדרכים שונות. כשאוהבים, דואגים לאדם בחמלה תמיד ומוכנים לתת הכול כדי שיהיה מאושר כי אושרו ישמח אותנו וייתן לנו שלמות. כשאני אוהב אדם, אני מוקסם ממנו ומרוצה ממנו. אני אוהב אנשים עדינים, רגועים, שמחים, רגשיים ורוחניים. כשאהבתי את עובדת ההשמה, עשיתי בשבילה דברים טובים: דאגתי לה כשחלתה, קניתי לה מתנה יפה, סיפרתי לה על ספרים שקראתי, ונתתי לה סיפורים שכתבתי. אין בכל היקום כמו עובדת ההשמה, זאת אהבה קדושה.
עדיף שתתרכז בחברה שלך ולא במישהי שלא אוהבת אותך.

זה בכלל לא העניין. אני אוהב את חברתי כי יש לה אופי טוב ויפה, ולעובדת ההשמה יש תכונות אופי טובות ויפות מאד ולכן לו רצתה לדבר אתי לפעמים הייתי שמח כי הייתי נהנה מאישיותה וממה שתתרום לי נפשית. היא אישה נחמדה ונהדרת ולכן תמיד אזכור אותה לטובה, אני מכבד את העובדה שהיא לא אוהבת אותי אבל אני מקווה שתהיה מאושרת בחייה כי היא חשובה לי. יש לי זיכרונות טובים ממנה והם משמחים אותי. לא "מתרכזים" באדם. הוא לא מכונה ולא תמונה. אוהבים אותו. אם הוא נחמד, מוכנים לתת לו דברים טובים גם מבלי לקבל תמורה. אוהבים את אישיותו ואת ההרגשה הטובה שהיא תורמת לנו. אם למישהו יש הערות מגעילות בקשר לעובדת ההשמה, עדיף שישמור אותן לעצמו. הטרולים פה הגיעו אף למצב שקיללו את האישה הזאת במוות כשכתבו שאני כביכול "מאוהב" (אני בכלל לא מאוהב בה אלא אוהב אותה) בשלד. כמה רשעות וטיפשות יכולה להיות בעולם. המתבטא ככה נחות. נמאס לי מכל הכיעור של אנשים. אי אפשר לסבול את ההתנהגויות האלה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה