אהההההההה ההופעה בבאר שבע!!>>

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
אהההההההה ההופעה בבאר שבע!!>>

***אזהרה***: זה הולך להיות ארוך כי יש לי הרבה מה לספר חח.. אז אם אין לכם כוח לקרוא אני אבין אותכם חחח.. טוב, באתי לשם עם ידידה שלי ב-21:15.. חח כי חשבנו שיהיו הרבה אנשים ורצינו להיות ראשונים.. ולא היה מה לעשות אז סתם דיברנו בינינו ופתאום לירז יוצאת החוצה חחחח.. אז דיברנו קצת, הבאתי לה את הדיסק שהכנתי לה והיא ממש הופתעה שבחרתי את "בעיניים עצומות".. ואז היא גם קראה לאסף דרעי (המנהל שלה..) כדי להודיע לו שהיא רוצה להעלות אותי לבמה לשיר איתה את "עד הסיבוב הבא" חח.. ואז היא חזרה לעשות בלאנס.. ושמענו את כל הבלאנס ואני וידידה שלי התחלנו לשיר בחוץ את השירים חחח.. ואז שמנו לב שהשעה כבר 21:50 ואין אנשים.. והכניסה ב-22:00.. אז אמרנו לעצמנו "טוב, הופעה פרטית.." ובאמת כשנכנסנו לשם אז היינו רק אני ועוד כמה אנשים שהיו המשפחה של זיו מבאר שבע.. ואז נוספו עוד כמה אנשים והיינו אולי 20 אנשים מקסימום.. זה היה קצת בעסה כי זה מבאס להופיע מול 20 אנשים.. אבל זה היה אפילו עדיף כי זה היה יותר אינטימי כזה.. ולמרות שהיו רק כ-20 אנשים בקהל היא עדיין התחילה את ההופעה רק ב-23:15 בערך חחח... אה וכשנכנסתי אז ראיתי שבפלייליסט של השירים אז ליד הסיבוב הבא היה כתוב "ארתור" בכתב יד שלה חחח.. רציתי לקחת אותו אבל בסוף ההופעה הוא נעלם משום מה.. טוב, היא עלתה לבמה, התחילה עם "ריסים" ואז "חום הלילה".. אממ אחרי זה אני לא ממש זוכר את סדר השירים אז אני פשוט אספר קטעים מצחיקים שהיו באמצע: * בסוף של "מנוחה" אז היא התחילה לצחוק פתאום.. אז היא אמרה שיושבת בקהל חברת ילדות שלה והיא נזכרה באיך שהיא הייתה ילדה קטנה וזה התקיף אותה בגל צחוק חחח.. מצחיקה.. * הסיפור של הסמור חחחחחח וואי זה היה קורעעעעעעעע... * כשהיא סיפרה את הסיפור על השיר "נשיקות" על איך שהיא הכירה את זיו וה-"יאאאאאא אני שוטפת את הנשיקות שלו.." חחח אז זיו התחיל לדבר עם הבאסיסט.. אז תוך כדי הסיפור לירז קולטת שזיו מדבר עם הבאסיסט אז היא אומרת לו: "אממ זיו, אשתך מדברת עכשיו אתה לא חושב שאתה חוצפן? ועוד זה קשור אלייך.." חחחחחחחחחח * מתישהו בהופעה אז מישהו אמר על זיו שהוא חמוד אז לירז אמרה "הוא תפוס" ועשתה פרצוף של ננה בננה.. חחחחחחחחח *** אחרי זה היא פתאום אומרת "יושב בקהל בחור ששר מדהים, בעצם הוא לא ממש בחור, הוא ילד.. וקוראים לו ארתור והוא ביקש לבצע איתי שיר מיוחד היום.." חחח אז עליתי לבמה ושרנו ביחד את "עד הסיבוב הבא" והיה ממש כיף ומצחיק.. חחח כששרתי את המשפט "כי אהבתי אותך" אז כזה ירדתי על הברכיים כאילו אני מציע לה נישואים חחח והיא צחקה.. ואחרי זה התחלתי להשתחוות לה באצמע השיר חחחחחח... והיה פשוט מ-ד-ה-י-ם-!-!-! לירז תודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה!!!!!!!!! וזהו אחרי זה היא שרה את "הכל יהיה בסדר" וסיימה את ההופעה.. אחרי זה דיברתי קצת עם זיו והנגנים ואז שוב הלכתי לדבר איתה קצת.. הראיתי לה את הצמיד שכתוב עליו "לירז צ'רכי" חחח אז היא אמרה שאני משוגע חחח.. וגם נתנו לי את הפוסטר שמפרסם את ההופעה חחח.. והצטלמתי איתה ואסף בא ואמר שהיה ממש יפה השיר ביחד.. אחרי זה היא הייתה צריכה ללכת כבר ולהתארגן כדי לעזוב וזהו.. בקיצור, היה מ-ד-ה-י-ם-! לירז שרה מדהים והיה ממש כיף.. תודה לירז על ההופעה המדהימה (אם את רואה את זה חח..) ו- "אל תפסיקי"!
יש כמה תמונות שאני תיכף אעלה.. ויש גם סרטון של כמעט כל השיר ששרנו ביחד אבל ידידה שלי החכמה שצילמה התחילה לשיר בפזמון ובגלל שהיא הייתה הכי קרובה למצלמה אז שומעים אותה הכי חזק בפזמון חחח.. ולא שומעים אותי ואת לירז שרים חחח אבל לא נורא.. אז תיכף אני אעלה את התמונות!!!

פשש יפה!וזה מבאס שלא מגיעים הרבה../images/Emo4.gif

כמו בצוללת...אבל שמח שנהנית ושרת איתה
חחח בעד הסיבוב הבא אמנם לא שרתי איתה
אבל היא הסתכלה עליי ממש בשיר הזה

Atza

New member
אעעאעאאארתוררר../images/Emo80.gif

איזה כיף לךךךךך
!!!! נשמע כזה מגניב
!!! איזה קרועה היא
תמיד יש לה ת'יציאות האלה בהופעות שעומדים למות מצחוק ממנה
!!! נכון הסמור מצחיק
?? איזה מבטא
! וזיו באמת חוצפן
!!! שיקשיב כשהמלכה מדברת
סתם זיו כפרע עליך
איזה מוכשר
... שמחה שנהנית אעאעאארתוררר

RTur

New member
טוב בקשר לתמונות..

אני לא יכול להקטין אותן כי אין לי שום תוכנה אז אני שולח למיכל והיא תעלה אותן..

mic22

New member
וואו ../images/Emo12.gif

איזה שווה הלוואי עליי לשיר עם לירז
מחכה כבר לראות את הסירטוןןן
חחחח ואיזה קרועה מה שהיא אמרה לזיו חחחח אהבתי
לירז
שמחה שנהנת

למעלה