אההההההה!

Mooa-Numi

New member
אההההההה!

סמולוויל! סופרמן! טום וולינג!!! איציק, אני מתה עליך! מווווווואההה!!! אוקיי, אז ככה-עלי. אני מיכל, קסט, וואטאבר, מכורה לקצת יותר מידי דברים, גרופית של הסדרה עוד מ"לוויס וקלארק" השווה שנגמרה בפרק עגום אחד. אני רואה את סמולוויל מהפרק הראשון (שהיה הכי שווה אגב) ובכלה עונה הזאת פספסתי רק פרק אחד. ואם מישו מעז להרוס לי אני רוצחת אותו!

ננצל שרשור כדי לשאול אותכם משהו

זה קשור חלקית לסמולוויל.. הסיבה העיקרית שהתחלתי לראות את "סמולוויל" הייתה כי הייתי בעבר מכור של לויס וקלארק... (אגב- הפרק עצמו לא היה עגום- אלא הסוף- אני שונא סופים פתוחים כשאין המשך לסדרה- מקסימום זה היה קליפהאנגר עם פתרון אבל ככה לסיים את הסדרה? באמת!) עכשיו בחזרה לנושא, בפורום מכושפות פעלו והצליחו לשכנע את ערוץ 3 לשים שידורים חוזרים של "מכושפות" - אם מישהו מעוניין ברעיון ודמה בקשר ל"לו"ק" וערוץ 6 שיביע את עמדתו...

אוקיי איך זה נשמע?

להנהלת ערוץ 6 שלום! בתור צופים נלהבים של הסדרה "סמולוויל" בערוץ 3, שהסיבה העיקרית שלהם לצפייה בסדרה הייתה התכנית "לויס וקלארק" ששודרה מספר פעמים בערוץ, מבקשים מכם בכל לשון של בקשה, להחזיר שידורים חוזרים של "לויס וקלארק" אל הערוץ, על חשבון קומדיות שונות שמשודרות מתחילתן כל פעם שהן מגיעות לסיום סבב השידרים החוזרים שלהם. בתודה חסרי פורום "סמולוויל" בתפוז, פורום מספר 449.

mishmesh

New member
זה בסך הכל בסדר גמור, אבל

1. במקום "להנהלת ערוץ 6" הייתי כותב "לנוגה תקשורת". 2. בשורה השניה חסרה המילה "אנו" לפני המילה "מבקשים". 3. הייתי מוריד את החלק האחרון. הוא נשמע ממש מזלזל. 4. מה "חסרי"
5. הייתי מצרף לינק במקום המספר, הרי הם לא ידעו מה הכתובת.

אוקיי תיקון

לנוגה תקשורת שלום! בתור צופים נלהבים של הסדרה "סמולוויל" בערוץ 3, שהסיבה העיקרית שלהם לצפייה בסדרה הייתה התכנית "לויס וקלארק" ששודרה מספר פעמים בערוץ, אנו מבקשים מכם בכל לשון של בקשה, להחזיר שידורים חוזרים של "לויס וקלארק" אל הערוץ. בתודה חברי פורום "סמולוויל" בתפוז, פורום מספר 449.

angel of Death

New member
תוריד את ה"בכל לשון של בקשה" זה...

נשמע ערבי... לא סתם זה נשמע לא יודעת לא מתאים למכתב רשמי

angel of Death

New member
אממ אני אישית בעד אבל...

אם כבר תודיעו לי מתי יתחילו השידורים החוזרים אני נורא מתגעגעת לפרק הראשון איך שקלארק עצר את האוטובוס ההוא בכניסה ל.. נו איך קראו למערכת העיתון... איך יכולתי לשכוח???

Charmed 4ever.

New member
אני כעיקרון בעד אבל...

אני לא מסכימה עם המשפט "שהסיבה העיקרית שלהם היא הסדרה "לויס וקלארק"" כי אני כעיקרון התחלתי לצפות בסמולוויל בלי שום קשר ל"לויס וקלארק"... אבל אני עדיין בעד להחזיר את הסדרה..

lily p

New member
אווו זה רעיון כל כך טוב! ../images/Emo29.gif

לויס וקלארק זאת סדרה כל כך יפה... אני מתה עליה... במיוחד על דין קיין המהמם!
אתם יודעים שראיתי את כל העונות בכל הפעמים ששדרו אותן בערוץ 6? ובגלל הסדרה הזאת התחלתי לאהוב את סופרמן ןלראות סמולוויל... זה יהיה גדול אם ישדרו אותה שוב.... *מבט חולמני*

אוקיי הניסוח הסופי של המכתב

לנוגה תקשורת שלום! אנו, חברי פורום "סמולוויל" בתפוז, צופים נלהבים מאוד של הסדרה. עבור רובנו, הסיבה העיקרית לצפייה הראשונית בסדרה היא התכנית "לויס וקלארק" אשר שודרה בערוצכם בזמנו. לכן, אם תוכלו להענות לבקשתנו להחזיר את הסדרה לסבב שידורים חוזרים נוסף. בתודה חברי פורום "סמולוויל" בתפוז, פורום מספר 449.

lily p

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo29.gif

רק דבר אחד קטן פיצפון... תכתוב "לואיס וקלארק" כי... כי ככה הם תרגמו את זה...

למעלה