אההההההה...........................

La Gamba

New member
אההההההה...........................

זה משגע אותי! אין לנו אף טיפת פרטיות. יש רק רגעים בודדים ("לפעמים היו רגעים טרופים") שבהם נוצר לנו חלון, ואנחנו יכולים להיות ביחד, אבל אף פעם אין לנו פרטיות מוחלטת. הבתים שלנו ריקים רק פעם בשנה (סבתא שלה גרה בבית, ולי יש 3 אחים ואחות), אנחנו לא יכולים לנעול את הדלת של החדרים שלנו (לה אין מנעול, ואצלי המנעול נשבר), ואצלה, לאחר מקרה מביך- לא ניתן לסגור את הדלת (כשאני אצלה), ואני חולק את חדרי עם אחי הקטן. ואז החברים שלנו מתפלאים שאנחנו מתמזמזים קלות במסיבות.... אההההההה!!!!!!!!!! (אגב, לא נותנים לנו הרבה חופש פעולה כי אנחנו "רק" בני 15, וההורים שלנו לא סומכים עלינו מאחורי דלתות סגורות) זהו! הוצאתי קצת מהלחץ...

זה באמת מרגיז...

פעם אבא שלי איים שהוא יוציא לי את הדלת אם אני אסגור אותה שוב כשהחבר שלי אצלי... ולא פעם ההורים שלי תפסו אותי ברגעים לא נעמים כשהם כל שנייה חייבים לדפוק ולבקש משהו.. אם אני אנעל את הדלת הם ממש יתעצבנו (וגם אין לי מפתח) אבל למרות כל מגבלות הפרטיות אנחנו מסתדרים מצוין :)

מור~!

New member
יו חח

גם אבא של חברה שלי איים :) ואמא שלה תמיד הייתה נכנסת לאט לאט הם למדו לדפוק בדלת עכשיו הם מפחדים להתקרב כשאני בחדר אפילו שנפרדנו לפני כמעט שנה

EverMan

New member
חחחחחחחח , אז אצלי זה לא בעיה

כי אני נועל את הדלת - ושיקפצו
מגיעה לי פרטיות. אני בן 17. מותר לי "ללכת עירום בחדר" אם אני רוצה. ומותר לי "לעשות מה שאני רוצה עם החברה".

אממ

תנסה לבדוק ולברר... מקסימום תמיד אפשר ללכת לפינת מעשנים בזמן שלשניכם אין שיעור או למצוא זמן שאף אחד לא בבית...

La Gamba

New member
אין זמן כזה, בית ריק

ואנחנו באמנת צריכים פרטיות, פרטיות שהבי"ס לא יכול לספק (פינת המעשנים- המחששה, גלוייה לעיני כול)

SMG

New member
חחחח מוכר..

אצלנו זה היה ככה.. תמיד הינו אצלו וזה.. וזה לא שההורים שלו לא דפקו לפני שהם נכנסו.. הם כן.. אבל לא כל כך נתנו לנו זמן לצאת מהמצב הנוכחי.. :) עד שלחבר שלי נשבר והוא קנה מנעול לדלת :) מאז שזה קרה הם לא מתקרבים לדלת אפילו!!!! אז בישביל מה המנעול!? ואצלי אנחנו פשוט לא עושים כלום כי זה לא נוח.. אני לא יודעת למה אבל שנינו מרגישים מוזר פה..

Hell ad

New member
אמממ...

אצלי להורים שלי בכלל לא אכפת... ואממ... שהייתי אצל חברה שלי לשעבר, היא הייתה בחדר עם אח שלה הקטן... (למי שיש אחים קטנים יודע שזה יכול להיות מעצבן...) וגם לא הסכימו לה לסגור את הדלת... אבל הסתדרנו, וגם הסלון שלה היה פסדר...

nir y agus

New member
מרגיז../images/Emo4.gif../images/Emo183.gif

ההצעה שלי זה שתחפשו מקום ותעשו שם מה שצריך....

למעלה