אההה... עכשיו אני יודעת ...

למעשה, שניכם מתבלבלים...

זו הייתה עין שכתבה שהתחתנה עם אדם פשוט ורדוד. חבר'ס, אנחנו חדשים זה לזה, אבל צריך לשים לב לפרטים עד כמה שאפשר... גם ככה זה מבלבל דיו!

ע י ן

New member
קרן אור שמה לנו זרקור...../images/Emo62.gif

ועשתה סדר בבלאגן... ובכן אני זו שהתחתנה עם רדיד ...והתגרשה...וכו' מעוף יקר זו היתה שיחה פילוסופית פר אקסלנט עם רות ... תעיין בדיון למעלה...ותבין מה תקף אותנו הבוקר
ולשאלתך ...הייתי צעירה ,הפיתוי היה גדול.. אתה יודע כל הסיבות המוצדקות לטעות הנפוצה של להתחתן עם האדם הלא נכון ...או האדם הנכון שהתגלה כבדייה.... רוח קלילה אחזה בי הערב ...להבדיל מהבוקר ...

maof

New member
פרטי? נמקי? והסבירי?../images/Emo13.gif

מי מישתנה? למה מישתנה? ואיך מישתנה? מעוף

רות 2

New member
,תרשה לי ....

להאמין ... שאתה השתנתה....מאז הגירושין ועד היום ....? יש תובנות שהיו שם ולא ידעתה?. עד שה...? יש פשרות שעשיתה שם והיום אתה יודע שלא תתפשר? ואו להפיך אתה יודע שהיום תתפשר על מה שלא התפשרתה בעבר?? סימני השאלה בכדי שלא תאשים אותי בעובדות שנתנות ללא היכרות מעמיקה אני מאמינה שמה שקירב בין הרבה זוגות וזה מה שבסופו של דבר ריחק בינהם....ואחד הסיבות כנראה שינוי ריגשי והתפתחות ריגשית שונה... אבל עזוב .... אני מתחילה לעסוק בתאוריות וכמו שדרייקוס אמר על תאוריות... כאשר תפגוש באדם או בילד ...שכח מהתאוריה" ..ראה את האדם ונכנו רואים את האדם שמולנו באור מסויים והאור הזה מתחף יחד עם רגשות שהיו ואינם...

maof

New member
רותי תרשי לי.....לומר לך

אני הישתנתי במהלך הנשואים ......... ומאז הפרדה מאמא של ילדי חזרתי לעצמי ולדברים שאני מאמין בהם
כן יש דברים שחשבתי שנעלמו לי אבל למעשה הם היו רדומים וחיכו למי שהיא מיוחדת
מעוף

למעלה